PDA

View Full Version : Windows



darkness848
09-08-2012, 11:01
Parvo se izviniavam strashno mnogo, che pisha na latinica, no prosto kirilicata ne mi e instalirana... I sega shte vi obiasnia zashto... :/
Kogato snoshti si rabotih na laptopa, vsichko beshe okay, gledah film daje i kogato si legnah go izkliuchih... Tazi sutrin obache kato go vkliuchih mi izpisa "Espera" t.e i"Izchakaite" i sled tova se poiavi "Preparando el escritorio" ili "Podgotvqne na desktopa". Nikoga predi ne mi beshe izlizalo tova. Ta, kogato mi se vkliuchi laptopa, absoliutno vsichki ikoni mi se biaha premahnali, taka vse edno imam chisto nov Windows, s edinstvenata razlika, che informaciata si mi e vse oshte na tvardite diskove...
Otdolu mi izleze prozorche v koeto pisheshe da izlezna ot tazi sesia i da opitam otnovo po-kasno. Napravih go, a rezultata beshe nulev. Dori niakoi ikoni, koito biah izkarala predi, otnovo gi niamashe sled vkliuchvaneto i izkliuchvaneto...
Niakoi znae li na kakvo moje da se dalji tova i kak da go prekratia... :/
Blagodaria predvaritelno i oshte edin pat se izviniavam za kirlicata... Eto tova (http://prikachi.com/images/681/5242681b.jpg) predstavliava v momenta desktopa mi... :(

TheProblemIsChoice
09-08-2012, 17:34
смени си езика от настройките, а най-добре да си преинсталираш прозорчето :)

Utopia
09-08-2012, 17:45
смени си езика от настройките, а най-добре да си преинсталираш прозорчето :)

Испанско вирусче ?! има резон.