PDA

View Full Version : Проблем с веждите



nesquikkkk
09-08-2012, 15:41
И двете ми вежди са някакви различни...Едната ми е доста по-гъста от другата и чупката се получава, докато другата е по-рядка и чупката не се получава, защото точно там косъмчетата са къси и не могат да станат по-дълги. Другото което ме дразни е, че косъмчетата растат надолу, дори и да отида на козметик да ги подстриже, след един-два дни пак стоят надолу...Има ли някакъв начин да косъмчетата да станат по-дълги и гъсти за да ми се получава чупката ии да не растат надолу? Бадемовото масло ще ми помогне ли?

MalkataMirela
09-08-2012, 20:58
остави ги да пораснат и двете и отиди на козметик да ти ги оправи и чупката ще ти направи...

Narkomancencety
09-09-2012, 08:59
остави ги да пораснат и двете и отиди на козметик да ти ги оправи и чупката ще ти направи...

+ :)

4o4ina
09-09-2012, 09:03
Двете половини на лицето са различни,така че веждите ти винаги ще бъдат малко или много различни! :)

пAteNцЕ
09-09-2012, 09:39
мери с пинсетата ...не мога да ти го обясня обаче :cool: вече няколко месеца така си ги меря и дори и с чупка си ги правя :) просто взимаш пинсетата и полека лека си ги правиш...ако толкова не можеш-козметик и тва е -.-

nesquikkkk
09-09-2012, 14:07
А какво да направя за да се сгъстят? Колкото и да чакам, едната ми вежда е толкова рядка, че даже едно-две косъмчета да паднат и става дупка като при косопада...Супер рядка е.

4o4ina
09-09-2012, 14:29
пусни снимка да видим дали е толкова зле,колкото я описваш