PDA

View Full Version : Не разбрах какво се случи..



Sunny_
09-08-2012, 15:54
Запознах се с едно момче на купон.. и разбира се не съм очаквала нищо сериозно при такова запознанство. Даже мислих, че няма да го видя повече. Обаче стана така че той започна да ми пише всеки ден и започнахме да излизаме. 2 седмици излизахме доста често, ходехме наляво-надясно, целувки, прегръдки.. запозна ме с приятелите си. И сега изведнъж просто спря да ми пише. Аз му писах.. не ми отговори.. Не разбрах просто какво стана? И сега се чудя какво да направя.. Да му се обадя ли тия дни? Искам да разбера защо го прави..

Sh@d0w
09-08-2012, 15:57
Ако му имаш телефона, позвъни го и го попитай.

Не се изключва и варианта да те е чакал твърде дълго да му пуснеш и като е видял че няма да го огрее, да е пренасочил дон жуанските си финтове върху друг обект от женски пол.

Sunny_
09-08-2012, 16:01
Имаше го и момента, когато ме покани у тях да гледаме филми за през ноща.. а всички знаем какво значи това. И аз му казах, че не мога вечер, а през деня.. Един вид го отрязах, обаче след това не се отдръпна, а продължихме да се виждаме..

az_ti
09-08-2012, 16:16
Ами щом си му отказала такава покана мога само да ти кажа ... чакай писмо от умрял.

Sh@d0w
09-08-2012, 16:19
Имаше го и момента, когато ме покани у тях да гледаме филми за през ноща.. а всички знаем какво значи това. И аз му казах, че не мога вечер, а през деня.. Един вид го отрязах, обаче след това не се отдръпна, а продължихме да се виждаме..

Тя надеждата умира последна, като е видял още няколко пъти след това че няма да я бъде е продължил към следващата.

Не се занимавай с някакви боклуци, хванати по дискотеките или разни рандоми от купони, иначе ще ти се налага доста често да пускаш теми в тоя раздел.

xXxPETYAxXx
09-08-2012, 18:09
Ти си му писала последна, така че няма смисъл да му се обаждаш! Ако той иска, ще ти се обади/пише! Не го мисли.

Wednesday666
09-08-2012, 19:52
Не е нужно да му звъниш. То е леко ясно каква е картинката.

Зарежи го, ако наистина е имало нещо - сам ще те потърси.

Ако ли не - със здраве и толкова. :)

Utopia
09-08-2012, 20:09
Аз не мога да разбера как това поколение има толкова много писатели !:)
и всички чакат отговор от сателита!

Може и аз да съм сбъркан, ама като се чудя какво става, звъня най-много два пъти! Като не си вдига телефона, ... здраве да е!

fenastz
09-08-2012, 21:47
Какво стана, отсякоха фиданката

druzilla
09-08-2012, 21:56
Недей да му звъниш.Остави го сам да те потърси..

fenkaaa
09-10-2012, 01:13
Момчето е искало едно нещо от теб,дано сама си се досетила какво.

ALetterFromTheSky
09-10-2012, 07:46
Чакай сега, вие ако сте "тръгнали" рано или късно се стига до "гледането на филми" и не можеш да се дърпаш вечно, с когото и да си момента ще дойде... все тая де, явноо е било само да те вкара в леглото , обаче за да не е от типичните играчи, които директно те изчукват още на въпросния купон, е вкарал малко нежности, запознанства с приятели, уж че няма да е нещо мимолетно... но накрая му е писнало с тия лиготии и като няма секс, няма и да ти пише... типично, на колко сте?!

someonerandom
09-10-2012, 17:49
Е то хубаво все някога,обаче те са излизали 2 седмици,като едва ли са тръгнали от първия ден,така че им се събира около седмица-седмица и нещо ходене 8-) Щом се е отказал след няма половин месец,значи му е било само за това.Естествено,може наистина да има някаква причина,а да не се е отказал,обаче не е много вероятно-каквото и да е,все един телефон е можел да ти звънне...

ALetterFromTheSky
09-10-2012, 17:57
А, не знам, аз ходех с едно момче месец някъде и станахме си отидохме на лекции заедно всичко ток и жица и после реши , че не ме познава и че ще спре да ми говори ииии да -момчетата не сте хора, бре

PyCoKoCkA93
09-10-2012, 18:04
Нямало е "Сек,секс алеле майко" и затова следва "Чао,еди-коя си" :D Елементарно е,стига да разбереш как стоят нещата.

NambyPamby
09-10-2012, 19:12
Щото е нещастник. При това - неопитен нещастник. Като искаш да чукаш - чукаш. Кви са тия кафенца-мафенца, разходки наляво-надясно, ще кажеш, че ще се жениш за нея?
Просто много му се е правило секс на келеша, ама не е знаел как да си поиска.
И да, това, че те е запознал с бандата идиоти не значи, че иска нещо сериозно. Кой знае с колко още момичета ги е запознавал последния месец.

DragonLady
09-10-2012, 22:43
Щото е нещастник. При това - неопитен нещастник. Като искаш да чукаш - чукаш. Кви са тия кафенца-мафенца, разходки наляво-надясно, ще кажеш, че ще се жениш за нея?
Просто много му се е правило секс на келеша, ама не е знаел как да си поиска.
И да, това, че те е запознал с бандата идиоти не значи, че иска нещо сериозно. Кой знае с колко още момичета ги е запознавал последния месец.

+1
Човека си е искал ебането, обаче ти си се оказала, че не си от лесните и ти е бил шута без да си прави труда дори да ти каже, че сте до тука.

SonataArctica
09-11-2012, 09:01
Изваждам кристалната топка и ти казвам... Намерил си е друга, заеби го ;]