PDA

View Full Version : Какво да направя ?



shaunaa
09-08-2012, 20:32
От скоро излизам с една компания, в която има едно момче, което постоянно ме прегръща, закача ме, прави ми намеци, че ме харесва. Проблемът ми е, че това момче една приятелка го харесва и ми беше казала само на мен, защото ми имаше доверие и не искаше никой да знае и ми каза само на мен. И днес ми намекна, че си търси приятелка и ми каза да предложа някоя и докато предлагах хора, той ми намекна по един начин, че иска мен. Той е на гости при баба си за лятото и скоро ще тръгва. Проблема ми е, че аз не го харесвам много, а пък и най-добрата ми приятелка го харесва и се чудя ако ми предложи какво да кажа. Той е много мил, забавен е и просто е много готин човек и не искам да го режа, но не искам и да тръгвам с него, заради приятелката си, защото тя е здравата хлътнала по него.

Аз си мислех за идеята да не излизам от вкъщи, докато той си отиде, за да не се виждаме, но това е супер тъпа идея, но нищо друго не ми хрумва. Предложете какво да направя

Psyko Nuts
09-08-2012, 21:08
Просто му кажи, че няма да стане

Enchanting
09-08-2012, 21:41
казваш му направо... няма друг начин.

crowberry
09-08-2012, 22:12
Говори първо с приятелката си. Ако е такава ще разбере и няма да застава между вас, щом се харесвате.

xXxPETYAxXx
09-09-2012, 07:42
аз не го харесвам много

не искам да го режа

Последно, харесваш ли го, или просто не искаш да го режеш, защото е "много мил, забавен е и просто е много готин човек", който те харесва?
"Той е на гости при баба си за лятото и скоро ще тръгва" - и дори и някоя от вас да тръгне с него, как я мислите тая работа? Няма смисъл! Обесни му, че не искаш след това връзка от разстояние и толкова. В случая това, че приятелката ти го харесва, дори не е най-важния фактор. Имаш и други причини, достатъчни за да го отрежеш!

gabby1995
09-09-2012, 10:45
Ама много си странна...сама си противоречиш .Първо казваш ,че не го харесваш ,а после говориш колко е мил,забавен и много готин човек. Хах Просто му кажи ,че той скоро ще заминава и няма смисъм да си губите времето напразно!

Amore-Mio*
09-10-2012, 08:34
Ако и ти го харесваш - действай с него. Ако въпросната ти приятелка е наистина истинска - ще разбере, че не си виновна ти. Любовта не пита, когато връхлита. Още повече, че тя няма какво да прави, когато той не я харесва.

Anichkaxxwee
09-10-2012, 16:55
Ама много си странна...сама си противоречиш .Първо казваш ,че не го харесваш ,а после говориш колко е мил,забавен и много готин човек. Хах Просто му кажи ,че той скоро ще заминава и няма смисъм да си губите времето напразно!

+1

PyCoKoCkA93
09-10-2012, 17:56
Оххх,т'ва да не е тоя,дето само ти взимал телефона,за да играш игрички? :D И к'во тръгване,к'ви 5 лева?Ако си истинска приятелка,ще си седиш на гъза,ще отрежеш момчето и ще си бъдеш с другарчето,вместо да тръгваш от днес за утре с някъв сопол,който дори не може сам да с намери гадже и трябва ти да му "предлагаш" такова все едно е на ресторант...