PDA

View Full Version : изграждане с гел или ши лак?



MalkataMirela
09-08-2012, 20:47
здравейте.. много сее чудя какво да направя с ноктите си...до сега бях с ноктопластика,с удължители и реших да я сваля и моите нокти наистина са пораснали както никога...по принцип много ми се чупят...дали да си ги изградя с гел,защото искам да са по-дълги или да сложа ши лак да ми станат моите по-здрави? как мислите кое ще е по-добрия вариант? и да ми препоръчате хубави и изгодни салони в София :)

Glam0rous
09-08-2012, 21:39
Аз съм с две ръце за шилак-а! Лично аз ходя от началото на пролетта и наистина съм супер доволна - толкова дълги нокти не съм имала, няма чупене, по 3 седмици забравям що е лак, пилене и грижа за нокти!!! Маникюрът ми винаги е чудесен. От месец маникюристката ми е в отпуска и си карам на моите нокти. Петте месеца непрекъснато носене на шилак по никакъв начин не са ги увредили, напротив - сега изобщо не се белят и цепят като преди! Преди да започна да си слагам и аз мислех да ми ги изграждат с гел, но много бързо ме отказаха, като разбрах, че не винаги е сполучливо и остават процепи пълни с въздух и вода, в които нокътя започва да мухлясва!!!

MalkataMirela
09-08-2012, 21:51
Аз съм с две ръце за шилак-а! Лично аз ходя от началото на пролетта и наистина съм супер доволна - толкова дълги нокти не съм имала, няма чупене, по 3 седмици забравям що е лак, пилене и грижа за нокти!!! Маникюрът ми винаги е чудесен. От месец маникюристката ми е в отпуска и си карам на моите нокти. Петте месеца непрекъснато носене на шилак по никакъв начин не са ги увредили, напротив - сега изобщо не се белят и цепят като преди! Преди да започна да си слагам и аз мислех да ми ги изграждат с гел, но много бързо ме отказаха, като разбрах, че не винаги е сполучливо и остават процепи пълни с въздух и вода, в които нокътя започва да мухлясва!!!


значи може би това ще направя...

druzilla
09-08-2012, 22:17
При мен лично не се получи със ши-лака..Ноктите ми бяха станали доста дълги,но след като го свалих започнаха да се белят и бяха много тънки..

MalkataMirela
09-09-2012, 20:31
ох много си меня мнението :D много се чудя...искам да са ми по-дълги :D