PDA

View Full Version : Индустриален пиърсинг ~



druzilla
09-08-2012, 21:50
Какво мислите за този вид пиърсинг?Допада ли ви?Ако някой си е правил,много ли боли при продупчването на хрущяла?
http://prikachi.com/images/215/5245215I.jpg

JuStElly
09-09-2012, 00:48
Всички познати,които са си дупчили хрущяла ми казват,че си боли доста.Ако не държите на болка не ви съветвам да си правите...

kaRamella
09-09-2012, 09:38
Много искам такъв , но наистина боли,а и това на хрущяла най-бавно зараства от всички видове пиърси.

tori
09-09-2012, 09:46
Ами нямала съм такъв, но съм дупчила една приятелка. Върху хрущяла си боли и то здравата, но си е готиничък и мисля да се пробия и аз. Гадното е, че може да попаднеш на някой, който да не го направи точно и ухото ти да изглежда смачкано, но се оправя като го махнеш, зарасне и пак го пробиеш. Успех и НИКАКЪВ пистолет. ^^

marble
09-09-2012, 10:18
От няколко години го отлагам заради нещо друго. Много ми харесва. Болката е относително понятие. Някои хора имат нисък праг на болка, други висок. Другите момичета ти казват, че боли, а аз ти казвам, че не боли.
Трябва да пробваш за да разбереш.

eelllee
09-09-2012, 10:39
При всеки е индивидуално, повечето познати с такъв пиърсинг казват, че ги е боляло, но както каза marble "болката е относително понятие"
**Изглежда адскииииииииииии добре.

dream1707
09-09-2012, 12:01
Дам, такъв мисля да си правя след няколко дни ... много го харесвам, а ми трябва и някаква промяна :D Боли до колкото знам, но кво пък.. аз съм с висок праг на болка

Violenza
09-09-2012, 12:05
То самото пробиване не боли, после е зорът. Аз преди 6-7 години си бях пробила хрущяла (само на едно място) и близо година не можех да спя на тази страна. Вече от 2 някъде съм го махнала, дупката не се вижда, но още си стои.

4o4ina
09-09-2012, 12:09
На хрущяла много боли,но пък е готино,ако имаш търпение и се грижиш добре за него всичко ще е наред.

ElManana
09-09-2012, 12:19
Боли си ,но не е за умиране. Ако го искаш ,ще изтърпиш.
При мен на горната дупка ме боля повече, понеже хрущялът ми там е по-дебел. Ако и при теб е така, може да пробиеш първо горе и после долу, адреналина притъпява леко болката. :)
На студио (най-добре) или при приятел/ка ,с абокат се пробива.

MaLkaTa_LaDy
09-09-2012, 12:36
Аз пък ще ви кажа, че не боли толкова. А като ви боли да ви сложат упойка малко и няма да ви боли. Точно индъстриал нямам, но на две места ми е пробит хрущяла и наистина проблема е след това - докато зараства трудно се спи на тази страна...

R.o.s.i.t.z.z.a
09-09-2012, 18:42
Харесва ми, но не бих си направила най-вече от страх :D

druzilla
09-09-2012, 23:05
А като ви боли да ви сложат упойка малко и няма да ви боли.
Значи може и с местна упойка да ми го пробият?Иначе аз уж имам висок праг на болка,но все пак малко ме е шубе :D

thegreenzombie
09-09-2012, 23:09
е чак много да боли.. аз като си пробивах хрущяла, даже не усетих кога точно иглата мина през ухото ми.. и след това за една-две вечери ме болеше като си лягах на тази страна, ам не беше кой знае колко болезнено.. зависи си от човека и от това, колко му пука, дали го боли

MaLkaTa_LaDy
09-10-2012, 01:31
Значи може и с местна упойка да ми го пробият?Иначе аз уж имам висок праг на болка,но все пак малко ме е шубе :D
Ами май не те боцкат за упойката ами я пръскат на мястото и то изтръпва. Не знам точно как става, но за това, че може да има някакво силно обезболяващо на мястото съм сигурна.

marin4itu
09-10-2012, 20:37
Много искам такъв , но наистина боли,а и това на хрущяла най-бавно зараства от всички видове пиърси.

На пъпа зараства най-бавно.

Иначе самото пробиване не боли, боли зарастването. Аз не можех 1 месец да спя на нея страна.

tori
09-11-2012, 06:27
От няколко години го отлагам заради нещо друго. Много ми харесва. Болката е относително понятие. Някои хора имат нисък праг на болка, други висок. Другите момичета ти казват, че боли, а аз ти казвам, че не боли.
Трябва да пробваш за да разбереш.
И това е вярно, но повечето хора, които имат, казват, че боли. Смисъл, да вярно е, че при всеки е различно, но не е най-приятното и безболезненото нещо със сигурност. Една моя приятелка, на която правих индустриал с слави, че прага и на болка е много висок, а пък като я пробивах и каза, че никога повече няма да си прави дупки по ушите със абокат/игла за пиърсинг. :дд Ениуей.


Ами май не те боцкат за упойката ами я пръскат на мястото и то изтръпва. Не знам точно как става, но за това, че може да има някакво силно обезболяващо на мястото съм сигурна.
Ами то е замразяващ спрей. Смисъл, обезболява само горната част, само кожата и малко под нея. И това, че ще те напръскат с този спрей, не е гаранция, че няма да усетиш нищо.