PDA

View Full Version : Мнение



luwchetoo
09-09-2012, 11:54
Здравейте на всички искам да изразите мнение по тази тема значи преди месец имах гадже но той беше от друг град и не се виждахме само поддържахме връзка по телефона и фейсбоок но един ден майка ми го прие в нейния фейсбоок и започна да се закача с него да се обиждат един друг защото майка ми не беше съгласна за тази връзка и така се скарахме с нея скарах се с него и го изтрих от фейсбоок и телефония му номер от телефона ми след 2 дена той ми причукна на телефона аз не му се обадих той беше настоятелен но аз не му звънях още го обичам но майка ми не е съгласна с мен вътрешно аз страдам изгарям искам отново да чуя гласът му и съм сигурна че и той страда защото на фейсбоока му пишеше че е тъжен защото ме обича а аз съм го блокирала нормално ли е това двама човека да се обичат а някой да стой между тях и да им пречи на връзката :( :( :( ;(

TheBeliever
09-09-2012, 11:57
Not sure if troll ot stupid.

Or simply 12 years old...

Wednesday666
09-09-2012, 12:53
Ако се обичат наистина, а не по детски като вас - нищо не може да ги спре да се обичат.
Но тъй като не си на повече от 12 години - вземи ходи на даскало по-често, учи си уроците по български и не се занимавай с такива неща.

Colouring
09-09-2012, 12:55
Пий си млякото и лягай, до утре ще ти е минало.

Amore-Mio*
09-09-2012, 13:31
Майка ти е права.

Една връзка е пълноценна, когато сте си един до друг реално, не виртуално.

Cloud9
09-09-2012, 13:38
Това беше най- дългото изречение, което някога съм чела!

Съгласна съм с горния пост

filmimilmi
09-09-2012, 13:50
Щом майка ти е успяла да го издири по фейсбук, да се намеси така, че да те сдуха и да те накара да го блокираш, значи не си зряла за никакви връзки още, независимо дали майка ти е права или не.

luwchetoo
09-09-2012, 14:27
Ако се обичат наистина, а не по детски като вас - нищо не може да ги спре да се обичат.
Но тъй като не си на повече от 12 години - вземи ходи на даскало по-често, учи си уроците по български и не се занимавай с такива неща.

na 14 ne sum na 12 :)

luwchetoo
09-09-2012, 14:27
Пий си млякото и лягай, до утре ще ти е минало.

iska mi se ii mlqko ne piq ;)

luwchetoo
09-09-2012, 14:28
Not sure if troll ot stupid.

Or simply 12 years old...

ne sum na 12 a na 14 years old

druzilla
09-09-2012, 14:51
Това не е връзка,как се обичате така по фейсбук не знам..Просто е абсурдно.Майка ти не е права да го обижда,но пък е в правото си да ти забрани всякакъв контакт с него.Вземи се в ръце и си намери някой от твоя град ;)

Wednesday666
09-09-2012, 15:43
na 14 ne sum na 12 :)

Аха, голямо успокоение.
Същото.
Няма да го пиша наново - прочети го и се опитай да вникнеш в казаното.
Ако ли не - чупи си главата и толкова.

xXxPETYAxXx
09-09-2012, 18:45
Пф, не вярвам майка ти - зряла жена все пак, чак да го е обиждала. Освен ако не е бил някой на 18+ години или някой направо да го наречем педофил.
Или пък:

той ми причукна на телефона аз не му се обадих той беше настоятелен но аз не му звънях
то така с "причукване" е настоятелност... Кой знае колко сметка си навъртяла/колко ваучера, на вашите сигурно им е дошло до гуша. Егати скрънзата - с призвънявания :D

BornToRaiseTheHell
09-09-2012, 20:27
Виж, няма значение на колко си години.
Филмациите на всички възрасти ги има,но въпросът е там, че все още е прекалено рано да се караш с майка си заради момче. При това, заради момче от майната си.
За такава връзка се изисква страшно много доверие и търпение и не мисля,че 14 години е точната възраст за това.
Намери си друго момче, с което по цял ден да си гледаш кефа, не скайпа/фейсбука. :)

fenkaaa
09-10-2012, 00:50
Голяма работа.Като пораснеш ще си хванеш нов.