PDA

View Full Version : Не чети !



zlatity99
09-09-2012, 21:10
Разказът е за едно седемнадесет годишно момиче , което е било жертва на бой . След бой се събужда в гората . Ръцете и краката и са отмалели , посинени и не ги чувства . Надига се и забелязва синините по китките , многото на брой драскотини по краката и натъртените крайници . единственото което си спомняше е как един мъж я влече . Опита се да потърси с поглед чантата с който беше , но не видя нищо . С доста мъки се изправи и седна на един близък дънер . Не можеше да повярва , от очите и потекоха сълзи една след друга . Искаше само да намери човека , който ж беше причинил това и дори с последните си сили , да му причини най-голямата болка за която се сещаше . Искаше да стане да рита да удря , но нямаше сили за нищо . Какво щеше да се случи вече ? Как щеше да гледа хората ? Гневът напираше в нея , сълзите течаха а главата й беше така замаяна , усещаше как ще падне всеки момент , Допря си главата на ръцете и чу шум като от стъпки . Цялата настръхна , обляха я различни вълни и видя сенки . Две сенки приближаваха към нея зад голямото дърво . Тя просто си изправи главата и зачака да види какво ще стане . Пред нея се изправиха двама мъже , едри и големи .
- Виж кой е станал - каза единият и я щипна по бузата.
Тя се разгневи и с всичките си сили го срита в слабините . Мъжът падна на земята в болки , а тя се опита да стане и да побегне . Имаше прилив на адреналин , но дори и той не и помогна . Краката и ръцете я боляха , сълзите се стичах по бузите и и тя тичаше , тичаше докато не падна и не остана така , да лежи . Гледаше небето между дърветата и си мислеше , по колко по-различни начини можеше да се случи всичко . ако вчера беше послушала родителите си , нямаше да мине през тази поляна . След около минута видя над себе си мъж . Това беше другият мъж , който седеше и гледаше всичко докато пушеше цигара и се смееше . Гледаше го изморена , не можеше да реагира по никакъв начин . Той притисна с лявата си ръка краката й към земята , а с дясната я удари през лицето . Сълзите пак тръгнаха през очите й , когато видя вторият мъж . Този който беше сритала дойде , наведе се и я срита няколко пъти през кръста . Тя виеше от болка и от гняв , затова че не може да стори нищо . единият я риташе а другият я притискаше
- Гади ми се от вас ! - изкрещя тя с пълно гърло - Желая ви само смъртта !
Тя ги гледаше право в очите като разкриваше злоба . Те я спогледаха и почнаха да се смеят , като я сочат . Тя се разгневи още повече , опита се да рита да се бонтува , но нищо не помагаше .
- Потрай още малко , до истинската игра - каза единният мъж и стана .
- За какво говориш ? - попита тя гневно - Искам да се махна оттук ! Пуснете ме ! - тя крещеше от болка докато единият я гледаше , а другият държеше . На лицата им бяха изписани усмивки . Единият мъж зави в ляво към постройка , която Рая /момичето/ преди не беше видяла .Той влезе и след около минутка излезе . Носеше ножици . Приближи се към тях и клекна да рая . Другият мъж я притискаше така , че тя да не може да стане . Пък и да не я притискаше , краката и ръцете и едва се помръдваха . Мъжът с ножицата й хвана главата и каза
- Кажи чзо на тази дълга руса коса !
- Не ! Не ! Пусни ме мършо ! - крещеше тя , а о сините й очи извираше цял кладенец .
Мъжът грабна ножицата и й сряза косата до към раменете .
- виж тази коса - каза той докато държеше отрязаната коса . После я сложи в един плик и погледна момичето . Видя , че лицето и се гърчи от болка и страдание .
- какво ще кажеш , да я водим ли в СТАЯТА ?
- бих се позабавлявал малко - отвърна другият в смях
Дигнаха я и я понесоха , Тя само ги виждаше и бавно се унесе в сън ....

БожиятАгнец
09-09-2012, 21:16
Дай продължението, че ми се мастурбира. Ама, ако няма да има секс по-добре се гръмни и не ни занимавай с глупости.

Chrizz
09-09-2012, 21:17
tl;dr

4o4ina
09-09-2012, 21:18
нямам и намерение да го чета! ;)

DennisCobain
09-09-2012, 21:18
RAPE!

nevermind6768
09-09-2012, 21:19
Кoфата наистина се пълни с боклуци :0

nevermind6768
09-09-2012, 21:19
нямам и намерение да го чета! ;)

+1

LadyDi
09-09-2012, 22:00
ъъъ... аз
и надявам се, няма никой да ми се сърди