PDA

View Full Version : 10 годишно момиче повлияно от секса в интернет



LeleMaiko
09-09-2012, 23:15
Мрежите полудяха . Навсякъде се споделя това ! Каква става с децата ?! До къде се стига ?
Момичето е на 10. Родители и са в чужбина, а тя живее с баба си, която ежедневно е на работа. Момичето има безнадзорен достъп до компютъра и интернет .

Въпросното видео тук : .:moderated:.

Не забравяйте да го споменете, когато сигнализирате на www.cybercrime.bg !!

Освен на сайта cybercrime, може да сигнализирате директно на https://www.facebook.com/yavor.kolev !!

SuzanFletcher
09-09-2012, 23:21
Аз съм потресена ...
Не знам на къде отива този свят.Не обвинявам децата.Трето лице ги използва и принуждава да се събличат.Съжалявам родителите за положението в което се намират,а навярно те изобщо не знаят какво се случва.Нямам регистрация в този аск,още като разбрах за този сайт,бях против.Да споделяш лична информация за себе си пред напълно непознати,а ето го и резултата в частни случаи.Наистина жалко.

LeleMaiko
09-09-2012, 23:28
Да така е ! Но това е прекалено . Едно е да те питат кога имаш рожден ден , какъв е домашният ти любимец, а друго да го използваш за такава цел. Лесен е достъпа и на педофилите .. Нямам думи .

FreeExtazy
09-09-2012, 23:34
Профила вече е изтрит.

druzilla
09-09-2012, 23:35
Това днес всичките ми приятели ми го изпращат и ми пишат "хахах гледай я тая,голям смях бате.." и има по 1000+ харесвания на видео отговорите..Ама то не е смешно,направо е трагично.И с нея някакво лапенце,което сигурно няма и 7 годинки и го кара да и я обарва и да демонстрират как се прави секс..Ужас!!

fenkaaa
09-10-2012, 01:23
Нямам думи,гледах видеото по-рано.

DennisCobain
09-10-2012, 07:22
Много сте зле бе -.-

LadyDi
09-10-2012, 07:24
Аз.