PDA

View Full Version : Eee, sexy lady.. Op-op-op Oppa Gangnam Style ^^



fUcKsMiLe
09-10-2012, 12:34
Видяхте ли го това видео :D
Някакви впечатления, коментари(за певеца и песента).
Завладя света за много кратко време :д
Даже преди около седмица в Русе видях един дето се разхождаше.. или по-точно танцуваше танца на тая песен :D


http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0

KadifWerewolf
09-10-2012, 12:45
не е лошо *shrug*

fUcKsMiLe
09-10-2012, 13:20
Да, не е лоша :D
Даже бийта зарибява ^^

niksata981
09-10-2012, 13:26
gangnam styyyle

machoka
09-10-2012, 14:48
Аз ше ви кажа как се прави тая / такава песен.

1. Сядам на кенефа, върша си работата и докато префасонирам продукта в хартиен носител вече съм измислил 'темичката', или основата.

2. Влизам в студио за 2 милиона, изтананиквам я на бесен гений и отивам да върша рандъм неща. Злият гений, който не знае кво е РЕ, но пък разбира от кондензатори започва да експериментира със звуци, блъска, реже, напасва, филтрира, дублира, накрая миксира и се чува това, което реално чуваме. О! чудо, беше нужно само да му затананикам 5 секунди, а я виж ти - това моят глас ли е въобще? Както и да е, нали си плащам яко за това.

3. Все още песничката ми е нищо. Трябва и клип. Това е 60% от парчето все пак. Намирам някой болен фанатик, намирам и талантлив сценограф и започва шиене на едни костюми, едни чудеса, стойки, чупки за камерата. Аз се усмихвам два пъти на зелен фон и отивам на село. Преди това само си плащам яко.

4. Връщам се след 2 месеца кОпане на нивата и виждам себе си на плазмата, сред някви мацки, сред някви полета/стадиони/небесата. Бил ли съм някоя там си викам? Не разбира се, ама чаааааакай нали си платих яко на хората за клипа.

5. Плащам си яко на последните хора от веригата да ми завъртят парчето и ВОАЛА! Имам гагман/шит/булшит хит ))

Anarchya2
09-10-2012, 15:03
Как да не я знаем :Д http://www.youtube.com/watch?v=wV6IbHdYMks

vankovvv
09-10-2012, 15:12
Мачо защо се дразниш това е пооп :/

fUcKsMiLe
09-10-2012, 15:22
Не само тая/такава песен се прави така.
Едните залагат на лудите чичковци в тоалетни, правейки се на ездачи и още к'ви ли не, а останалите на секси/сладките момичета/момчета с малко талант.
Айде тук-там се сварва и някой дето може да пее наистина добре, 'ма това е друга тема.
Дали ще е (к)поп, рап, хип-хоп и там всички останали стилове, хората си плащат за всичко.

Аз пък на тоя човек му се възхищавам.
Възхвалява жените от не знам си кой квартал, като в същото време се излага пред света, печели пари и мацки, и други певци искат да работят с него, и не му пука за нищо.
'Баси якото!