PDA

View Full Version : За наркотиците и любовта



am.yours
09-10-2012, 12:59
Приятеля ми употребяваше към 2 месеца амфетамини и други подобни вещества, не мога да го позная, сякаш е друг човек... Преди дни се скарахме, не знам дали тогава още го е държало действието или беше преминало... най-вероятно беше преминало, той беше нервен и ми заяви, че не знаел дали изобщо трябвало да сме заедно, тъй като не чувствал нищо!!! Не чувствал нищо по принцип, следователно и към мен... почувствах се ужасно... лятото беше трудно, приятеля ми беше в друг град през тези два месеца, като по едно време ме заряза с смс, без да знам защо, държеше се странно и отново ми повтаряше, че няма нищо хубаво в живота... аз недоумявах, чувствах се ужасно, но след около 2 седмици ми се извини, каза, че ми е наговорил глупости, искаше да си дадем шанс... Въпросното скарване стана във чата, преди 16 дена (като той си беше дошъл в града ни), тогава пак ми наговори, че му се повръщало като види двойки да се прегръщат, да се наричат с мили имена... Това не е той,... от толкова дни не съм се чувала с него, надявах се да му мине, да дойде на себе си... и още се надявам, но бих искала да ви попитам - на някой случвало ли му се е нещо подобно с гаджето и въобще - на някой наркотиците въздействали ли са по този начин?

Благодаря

lamer4e7o
09-10-2012, 13:02
Щом използва наркотици, нормално е да ти говори такива неща, когато използва.

Ако бях на твое място бих го зарязала. Както и да е.

Violenza
09-10-2012, 13:04
Бягай надалеч.

HiEnAtA82
09-10-2012, 13:04
имам приятелка, чието гадже се държи по-същият начин, но не взима наркотици ... така че сама си прави изводите ..

am.yours
09-10-2012, 13:35
имам приятелка, чието гадже се държи по-същият начин, но не взима наркотици ... така че сама си прави изводите ..


Да, неприятно е, но въпросът е, че преди да замине за тези 2 месеца и следователно- преди да е използвал наркотици.. никога, никога, никога не би ми говорил по този начин... знам, че ме обичаше много и сега ми е трудно да повярвам, че му се повръща от любов... след като премине действието на тези лайна, знам, по-скоро съм чела, че хората стават избухливи, апатични и тем подобни, но ....... просто е ужасно....

lamer4e7o
09-10-2012, 13:36
Гадно, но факт. Ти решаваш какво да правиш с него.

Amore-Mio*
09-10-2012, 14:35
Нормално е.
Той е под влиянието на амфетамини - наркотици, които управляват всичко вместо него. Точно затова ти наговаря глупости и така нататък.

Говори с родителите му. Те да предприемат мерки.
А ти бягай надалеч.

am.yours
09-10-2012, 15:08
Нормално е.
Той е под влиянието на амфетамини - наркотици, които управляват всичко вместо него. Точно затова ти наговаря глупости и така нататък.

Говори с родителите му. Те да предприемат мерки.
А ти бягай надалеч.

Минавало ми е през акъла да говоря с родителите му, макар и да знам, че на този етап не бих го направила.. има проблеми в къщи и ако го направя, последствията може да са доста неприятни.. ще настъпи още по-голяма бъркотия... Знам, че ако те знаят, от друга страна, ще е хубаво... бих им казала, но за момента не знам..
А ти употребявала ли си амфетамини - чудя се колко време след като действието премине, човек "идва на себе си".. знам, че има депресия, но дали и тя не отключва грубо държание и поведение?

Благодаря на теб и останалите за мненията !

lamer4e7o
09-10-2012, 15:10
Включва, естествено.

Имаше едно филмче в Zamunda за видовете наркотици, няма да е лошо да си го свалиш!

am.yours
09-10-2012, 15:14
Включва, естествено.

Имаше едно филмче в Zamunda за видовете наркотици, няма да е лошо да си го свалиш!

Ще погледна, благодаря. Иначе толкова форуми изчетох, толкова клипчета видях, че накрая ми стана каша в главата и реших сама да се допитам.

besso
09-10-2012, 15:54
Ми аз съм имал период в който съм взимал амфетки и ще ти кажа как е. Чувстваш се супер - позитивен, зареден с енергия, добронамерен, щастлив и не ти пука за нищо. Държи те 8-24 часа и не можеш да спиш през нощта, а като те пуснат си в депресия 1-2 дена.
Мен ако питаш не се занимавай с това момче или му постави ултиматум - или ти или наркотиците. И ако продължава го напускаш и си намираш по-свестно момче, пък той да си пилее живота както намери за добре.

mimsssssss
09-10-2012, 16:04
Ми аз съм имал период в който съм взимал амфетки и ще ти кажа как е. Чувстваш се супер - позитивен, зареден с енергия, добронамерен, щастлив и не ти пука за нищо. Държи те 8-24 часа и не можеш да спиш през нощта, а като те пуснат си в депресия 1-2 дена.
Мен ако питаш не се занимавай с това момче или му постави ултиматум - или ти или наркотиците. И ако продължава го напускаш и си намираш по-свестно момче, пък той да си пилее живота както намери за добре.
+1

Според мен наркотиците ги взима за да му е добре. Което ме навежда на мисълта, че без тях не е щастлив. Те не са причина да се държи зле, просто му е кофти. Помисли ти колко искаш да си с него, може да има нужда от помощ човека. Ако смяташ че си заслужава, помогни му. Ако е някакво детско увлечение и не е кой знае какво за теб - както казаха бягай на далеч.
Не е като да сте се врекли в любов, женени и да спазвате в добро и лошо... За вас все още няма думичката ние, а просто аз... Така че си прецени сама за себе си какво искаш.

Tyler The Creator
09-10-2012, 16:56
Ти па що си внушаваш, че не те иска заради наркотиците ?

x7aZzy
09-10-2012, 16:59
Нормално е.
Той е под влиянието на амфетамини - наркотици, които управляват всичко вместо него. Точно затова ти наговаря глупости и така нататък.


Не знам доколко си запозната с действието на амфетамините. Те НЕ управляват всичко вместо теб. Просто дават енергия.
Глупаво е да прехвърляме вината за действията си върху наркотиците (особено пък върху амфетите, които са си леки, каквото и да си говорим).

Депресията зависи от много неща - от колко време употребява, как го приема организмът му, качеството на материала и т.н. Аз мога да говоря от личен опит - два месеца съм била на амфети всекидневно. Абсолютно никакви депресии нямаше при мен. Но това нищо не значи естествено.

Съгласна съм с mimsssssss - щом употребява, нещо не е било наред.

evilgirl95
09-10-2012, 20:17
Не знам какви са му проблемите вкъщи.. но родителите му трябва да знаят.. ще е в пъти по-добре.. ще реагират по някакъв начин, за да го накарат да се откаже.. Ако държиш на това момче, обичаш го истински и сте от доста време заедно (ако не е някакво мимолетно увлечение) опитай със всички сили да му помогнеш да се откаже.. дай му подкрепата си..
Не знам какви са тия съвети "Бягай надалече"... и т.н..
Не знам каква е връзката ви, но ако е била стойностна и свързана със истински чувства.. ако го обичаш помогни му..кажи на родителите му.. вкарай го в някоя група за самоподкрепа..

am.yours
09-10-2012, 20:52
Не знам какви са му проблемите вкъщи.. но родителите му трябва да знаят.. ще е в пъти по-добре.. ще реагират по някакъв начин, за да го накарат да се откаже.. Ако държиш на това момче, обичаш го истински и сте от доста време заедно (ако не е някакво мимолетно увлечение) опитай със всички сили да му помогнеш да се откаже.. дай му подкрепата си..
Не знам какви са тия съвети "Бягай надалече"... и т.н..
Не знам каква е връзката ви, но ако е била стойностна и свързана със истински чувства.. ако го обичаш помогни му..кажи на родителите му.. вкарай го в някоя група за самоподкрепа..



Бих била по-спокойна ако знаеха, но все още не знам дали трябва да се стигне до там. Всъщност трябва, но.. въпросът е, че той осъзнава, че се трови и скоро започва да учи висше и то да учи това, което му харесва, веднъж спомена, че последната цигара ще е преди започването.. знам, че приказките за последната цигара сме ги чували всички, но мисълта ми е, че може би сам иска да спре, преди да е станало време за разговор с родителите. Увлечението не е мимолетно, познаваме се от деца,близо 5 години не се засичахме даже в града ни, после 6 месеца чат и безкрайни виртуални разговори, почти всеки ден, красиво влюбване... смея да твърдя, че и на мен не е гледал като на мимолетно увлечение, но отиде да търси работав София.. знам, че имаше проблеми... държа на него, истински го обичам и не ми е минавало през акъла да бягам, именно защото го обичам и толкова силно се надявам нещата, които ми наговори в последния ни разговор, да не са реалните...
Благодаря ти !