PDA

View Full Version : Моят приятел - кучето



paolina13
09-10-2012, 15:08
Здравейте,
Искам да разбера как трябва да се грижа за кучето си! Била съм малка, когато са ми го купили! Сега съм на 13 и вече ще поема отговорност! Не знаем каква порода е... на височина е малко и е на 7 години,женско!
Кога, колко и къде да я разхождам? - мисля за 1 разходка, вечер, по около 30 мин.

Кажете и Вие как се грижите за кучето си (малките породи) относно разходките!

Bloody Red
09-10-2012, 18:23
Според мен е за предпочитане да се разхожда (поне) по два пъти - сутрин и вечер. Сутрин може да е за по-кратко ако нямате много време - ако кучето си е научено 10 минутки ще му стигат. Иначе за място.. Ами зависи. Ако разходката е само за задоволяване на физиологичните нужди би било най-удобно да е на място близо до блока/къщата ви.. А е за да играе с други кучета и т.н. - ако има парк наблизо би било идеално, ако не, предполагам че все ще се намери някаква по-големичка тревна площ.. Това си зависи от мястото където живееш де. Според мен задължително трябва да има две разходки, сутрин и вечер, през които да си върши работата навън. А иначе за игри и т.н. също са необходими. Но не мога да кажа колко - зависи си от кучето.
Как сте се грижили за него досега, по колко пъти сте го извеждали?

paolina13
09-10-2012, 18:31
Ами тя досега не е извеждана
от няколко дена започнах да я водя на разходки и докато се измори... започва да върви с моето темпо и я прибирам. Иначе тук има 2 големи полянки и ходим на тях да си върши нуждите

sweetycherry33
09-10-2012, 18:34
Ама ти в къща ли си ?

black pearl
09-10-2012, 18:37
:D :D :D :D :D :D Една разходка вечер само за 30 минути ?!?!? Първо разходка трябва и сутрин и вечер.Ако имаш време и някъде след обяд.Времетраенето зависи от много неща,понеже както ти спомена кучето е женско не е задължително разходката да е много дълга , ако вече е научена сутрин като излезе да си върши направо работата разходка от 10-15 минути е достатъчна ,но ако имаш време 30 минутки са екстра,но да вървиш бързо ,а не да се влачиш!Вечер задължително разходката да е по дълга - към 1 час , ако ти е скучно сама намери си някое другарче с което да захождате кучетата заедно ,но то да не е по голямо на размер.
Изсмях се на това за една разходка вечер защото представи си на теб някой ти заключи тоалетната и само един път вечер няма ли да не можеш да се сдържиш? Тоест ако разходката ако е само веднъж си гарантираш екскременти у дома което не е особено приятно! Казвам ти го от личен опит ,защото имам 2 пекинеза и също съм на 13 ! :)

urlittlelady
09-10-2012, 20:52
E моето не е мъничка порода, но види ли синджира и просто започва да превърта :D Влачим се нагоре надолу по улиците винаги когато намеря време. може да е една разходка, но ще е около 2/3/4 часа :D нуждите отделно. късметлийка съм, че имаме едно широко пространство пред къщата да го водя там :lol: , място да си намери, колкото иска :D

paolina13
09-11-2012, 05:22
:D ами скоро почва и у-ще и ще го измисля! може 1 вечер но по-дълга 1-2часа! А за нуждите, то си има място до къщичката! Пък и не всеки ден ака! Не знам защо???

paolina13
09-11-2012, 07:55
Ама ти в къща ли си ?
Да! Сега я изведох на разходка за 20 мин. и се измори (според мен) - аз бягах, а тя не тичаше пред или до мен, а само подтичваше зад мен!

paolina13
09-11-2012, 07:57
Искам да ви запитам, знаете ли на какво да си играя с нея? Не е обучавана да играе нито с топка нито с пръчка. Как да си играем, за да се изморява?

sexa_na_kompleksa
09-11-2012, 08:01
Не е нужно да ака всеки ден. По принцип кучетата не обичат да ходят по нужда в близост до мястото, където спят. Моето куче е голямо и всеки ден го изкарвам поне два пъти за тоалетна и отделно винаги, когато имам възможност, се разхождаме из парка за колкото свободно време имам. Зависи и от времето - зимата, когато е минус двадесет градуса, съм го изкарвала само за по пет минтути сутрин и вечер. Лятото има дни, в които по цял ден сме навън.

paolina13
09-11-2012, 08:31
мхм... аз се тревожех точно за това че не ака! Но след като се прибрахме - след около 10-15 мин видях че е акала в градината, но какво да се прави?!

urlittlelady
09-11-2012, 09:22
ние и зимата сме на пълни обороти 1-2 часа не ни мърдат, а ако има компания и повече :D Той просто е толкова енергичен :D Тате по едно време го изкарваше с мотора по гората до махалата.. около 9 км не му мърдат. 10 мин почива и после пак иска.. просто не знам откъде я вади тази енергия :D сега като види мотора и откача :D [само мотора на тате!]

paolina13
09-11-2012, 09:56
Ами то е свикнало! На колко години е? Моята е на 7 и за възрастта си е стара! Затова я извеждам за малко, защото се изморява.

urlittlelady
09-11-2012, 14:17
година и 2 месеца :D мисля, че е напълно нормално за тази възраст :D но по енергичността си приличаме :D

paolina13
09-11-2012, 16:08
Ами твоето куче си е младо и затова е толкова енергично! Нали ти казах че моето за 20-30 мин се изморява, а твоето и с мотора даже тича! :D :D :D :D

urlittlelady
09-11-2012, 16:14
а и моето така е свикнало :D

druzilla
09-11-2012, 16:44
Моето е йоркшир и макар че има такива къси краченца се изморява много трудно :D Сутрин баща ми я извежда,за да се изпишка и след обяд като изляза с приятелки я взимам с мен и се разхожда около 2-3 часа и после е много уморена,мия и лапичките и интимните часи и след това яде и заспива ..

paolina13
09-12-2012, 05:49
druzilla - твоята е много добре обучена така като ти чета коментара! Щом ти дава да я миеш, после яде и заспива.... моята понеже е пусната из градината и като отивам някъде, иска да дойде - дори ляга пред вратата за да не изляза, търкаля се по земята и само ми се пречка :D :D :D И като си с приятелки, те имат ли кучета или не?

mladostman
09-12-2012, 12:23
Моето е болонка. Преди 1 седмица направи 9 месеца мъничето :D . Извеждаме го 2 пъти на ден, а понякога и 3. После му мием лапичките и интимните части, както прави също druzilla. Много е див и малък и не се уморява лесно :D. Иначе си играем много с него, в целия апартамент е пълно с топчета, мечета, играчки :D, играем и навън с топка. :D Абе голям дивак е. :D

paolina13
09-12-2012, 13:57
и на какво да си играем?

urlittlelady
09-12-2012, 14:52
боричкаме се, хвърляме си топка/пръчка/нещо :D галим се, бутаме се, танцуваме си, гоним котки, тичаме, скачаме, премятаме се :D

paolina13
09-12-2012, 16:20
боричкаме се, хвърляме си топка/пръчка/нещо :D галим се, бутаме се, танцуваме си, гоним котки, тичаме, скачаме, премятаме се :D

:D Но при мен сигурно няма да става да се боричкаме, бутаме, премятане... :D Тя моята е малка и най-много без да искам да я сритам! :D :D :D

HiEnAtA82
09-12-2012, 16:35
Моето много обича да си играе с топка и да се боричкаме, но все пак е голяма и черна и малко страх всява :D .. разхождай я и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО й купи топка - това означава, че кучето е щастливо и обичано.. :) дано помогнах
П.П. успех, че голям зор ще видиш - не е лесно!!! :D

paolina13
09-12-2012, 17:34
опитах се да я науча, но не проявява никакъв интерес към топката

paolina13
09-14-2012, 08:00
Здравейте, снощи направо "стопих лагерите" на моето куче! От единия край на града, до другия! :D :D Върнахме се много уморени! Мислех че няма да издържи, но 2 часа си ходихме без проблем! Само накрая я носих около 15 мин, че беше много изморена и само ме бавеше, а трябваше да се прибирам! :D :D :D

thelover3
09-14-2012, 10:13
Разхождай го 2 пъти на ден поне. По около 20 минути най-малко. Сресвай го редовно, мий му зъбите :D
Храни го с качествени гранули.

paolina13
09-14-2012, 11:23
то ще ме захапе бе :D

prettymonster
09-24-2012, 11:35
Ами разходка трябва да има поне два пъти на ден :) Ако не ти се мота с него нагоре надолу по час два .. изчакваш го да си свърши двете нужди и така :) Ако има къде да тича , пускай го и така ..И моето е малка порода .. и пощурява като си види каишката :D Дай му да ходи навън само ;д А за храна .. ми не е задължително само гранули :) Моето не ги харесва и не ги яде ии й даваме от консерва ( кучешка) , понякога от нашите манджи ( но ако и давате от вашите да не е често и да няма много подправки , защото се дразнят стомасите им ) .. и сега скоро иска не иска прояде и гранули и така :) От време - на време му купувайте и кучешки бисквитки , гризалки и такива :) Дано да съм помогнала !

prettymonster
09-24-2012, 11:40
А за топката и като цяло играчките .. сега може да не показва интерес ( тя и моята така беше) ама като ги зарежеш в хола примерно и след един -два дни почва да си играе с тях ... и не я пуска после :Д

paolina13
09-24-2012, 15:32
мхм... ами да ти кажа, аз съм на единият край на града ни, и след като започна училището, вече си промених доста решението и реших да я изкарвам когато имам време, петък, събота и неделя до стадиона! Той е на другия край на града! Аз я пускам, но тя пак не бяга! Следи ме! Само след мен ходи! :D

paolina13
01-17-2013, 16:41
Здравейте! Имам един малък въпрос! Кучето е взимано от майка ми или по точно кученцата са били малки, майка ми просто е отишла при тях, а едното се е приближило до майка ми и тя е взела него.... когато излезем навън на полянката, тя не ме слуша! колкото и да й говоря да се върне, не ми обръща внимание! Яз се тревожа за нея, тъй като полянката е заобиколена от асфалт! Има петолъчка близо до полянката и ме е страх да не стане нещо! Име и много бездомни кучета! та... когато аз я викам, няма реакцция, но щом майка ми й извика само 1 път и тя веднага се връща! Как да я науча да го прави и при мен???

prettymonster
01-23-2013, 12:44
Доколкото ми каза на лично , кучето ти е като моето и да ти кажа .. тези кучета ( не знам дали е точно заради породата ) просто не слушат :Д Нашата само татко слуша . Е .. вече е по-добре , защото един приятел ме научи да я дресирим . Не му крещиш на кучето а с нисък и твърд тон му казваш ,,ела тук'' и сочиш с пръст земята , моето куче така го научихме . Тя пак не слуша много , но поне е малко по- добре :Д Иначе те по принцип слушат само един или двама човека и аз не знам .. то си е и до характер на кучето :? Доколкото знам те са .. как да го кажа .. животни , които се движат заедно и доколкото знам си избират водач :ДД Казвали са ми , че затова са си харесвали най-много един някой човек от семейството и най-много него слушали ;д И късмет с това , което ти казах дано да проработи :)

paolina13
01-23-2013, 16:54
Благодаря ти! Предполагам че обичта й към майка ми е много по-голяма понеже все пак, кучето е "избрало" майка ми :D

paolina13
02-05-2013, 10:50
Имам въпрос.... Понеже наближава лятото, а аз лятото излизам на разходки с приятелки и кучето ми имам едни малък проблем на който решение не намирам.... Ходим на разходки, както вече казах, но в градът ни има страшно много бездомни кучета (знам че ги има навсякъде),който са доста злонамерени и дори да не съм минала покрай тях с моето куче, те все пак одушват миризмата и идват при нас. Последният път едно изникна точно зад гърба ми и щеше да посегне или на мен или на кучето, а може и на приятелките ми.... как за бога да предотвратя това??? Не мога постоянно да бягам и да се крия от тези тъпи улични псета! Сега ще ме нахраните защото ги наричам така.... знам че са живи същества, че и те живеят мизерен живот, но просто ми провалят всичко! Предполагам че няма как да ги избягвам, но въпросът ми е, ако пак се случи така че да е зад гърба ми и да нападне някой от компанията ми, включително и кучето ми, какво да направя? Предното успяхме да го изплашим, но и ние се изплашихме до смърт, щом стана това....

paolina13
03-12-2013, 17:23
Дано, някой прочете това и ми даде съвет!
От 1 седмица в двора на къщата ни влиза едно тъпо улично псе, слабо и мършаво... притеснявам се, защото им беше периода на разгонване...т.е. моята беше разгонена и сега се притеснявам да не е бременна от този мърльо. Тя е на 8 години и досега не е раждала. Възможно ли е,кото е толкова стара да й се случи нещо по време на раждането? Притеснявам се много за нея и често казано, не ме е грижа какви изродчета ще ги роди, а дали ще оживее....дайте си мнението моля Ви! може и да не роди, на което искрено се надявам. Днес видях мърльото да се гони с някакъв мъжки с неговите размери и се еб...ваха взаимно. Ту мърльото беше отгоре, ту другото куче еб...ваше мърльото......

FuCKkK13
03-12-2013, 17:33
никакво мнение няма да ти дам с това отношение към животните :? баси тъпото лапе

paolina13
03-13-2013, 03:57
никакво мнение няма да ти дам с това отношение към животните :? баси тъпото лапе
И какво ми е на отношението? На теб ще ти бъде ли приятно твоето животинче да се чивтосва с уличен помиар? Не го знаеш къде е ходил, какво е правил.... моето куче и бълхи хвана от този мърлив пес.... ако имаш забележка към отношението ми към думите с който го отписвам, извинявам се, но си е такъв....

Makenzi97
03-13-2013, 08:19
Готви се за малки помиярчета скоро. Преди време дъртите в Лом бяха барали нещо по оградата и не си я бяха доремонтирали и се разигра почти същата ситуация, събуждам си се аз и гледав 3 помияра в двора се въртят покрай кучката. Единия успях да го отрепя и другите избягаха, ама белята вече била станала... 7 пърлака ми окучи кучката... поне на змиите им се усладиха.

paolina13
03-13-2013, 15:16
а дали ще има проблем с малките, т.е. с раждането?, понеже е на 8 години и не е раждала досега.... товоята на колко беше и беше ли раждала преди случката?

FuCKkK13
03-13-2013, 15:30
И какво ми е на отношението? На теб ще ти бъде ли приятно твоето животинче да се чивтосва с уличен помиар? Не го знаеш къде е ходил, какво е правил.... моето куче и бълхи хвана от този мърлив пес.... ако имаш забележка към отношението ми към думите с който го отписвам, извинявам се, но си е такъв....

нито едно куче до сега не съм наричала така ама нито едно ! да не говорим,че не съм се отнасяла така с което и да е животно ( даже и за мравките ме е жал честно казано) .. ако на твоето куче са му дадени нужните хапчета и са му бити нужните ваксини няма за какво да се притесняваш .... ами за бълхите и другите неприятели си има спрейчета/пудри/специални каишки - така пак няма как да му се лепнат ... сега вече имам забележка,а това,че ти не си отглеждаш кучето както трябва си е твои проблем и не ти е виновно другото кученце... то не може да говори,за да ти каже защо е на улицата.. може някой с отношение като твоето да го е оставил на улицата щото точно такива като теб го правят .. отново си оставаш тъпо лапе

Makenzi97
03-13-2013, 17:36
а дали ще има проблем с малките, т.е. с раждането?, понеже е на 8 години и не е раждала досега.... товоята на колко беше и беше ли раждала преди случката?
Кучката проблеми не е имала, на около 3-4 години да е била тогава, в момента още си е жива. За малките нищо не мога да кажа, защото си нахраних змиите с тях.

Violenza
03-13-2013, 17:45
Понеже никога няма да започнат да кастрират хора, искрено се надявам такива като авторката и Makenzi97 да са стерилни.

Makenzi97
03-13-2013, 17:47
И аз се моля да съм стерилен. Ако пък не бих си направил вазектомия с удоволствие. На мене ревящи пишлегарчета не са ми нужни за да си изживея живота с кеф.

Violenza
03-13-2013, 17:49
И аз се моля да съм стерилен. Ако пък не бих си направил вазектомия с удоволствие. На мене ревящи пишлегарчета не са ми нужни за да си изживея живота с кеф.
Прави, прави, докато е време, че да не се разколебаеш някой ден.

urlittlelady
03-14-2013, 11:24
за уличните кучета, които ви "нападат" - важното е да не се страхувате. Представа си нямаш как се удържа 40 килограмово куче срещу нещо по-огромно от него на улицата. Преди ми беше страх от тях, защото като малка са ме гонили. Но сега изобщао не им обръщам внимание. Когато съм си с кучето, то и той по-голям непукист от мен и не им обръща внимание. Онзи ден дори едно вървя 1 км с нас и мен ми беше много миличко, някой го беше изоставил, защото също беше лабрадор и нито съм го гонила нито нищо, че дори си играха с моето. После пак вървя до нас докато се прибрахме. и после седяха и се гледаха през оградата и мен ми стана много мъчно за изоставеното. А колкото до лошите.. и те си търсят някакво внимание и се страхуват, пазят си територията или са надушили разгонена женска. Не им се плаши...

btw каквото и куче да е, колкото и мръсно и отвратително да е, недей да говориш така за него. Защото ако го прибереш и му обърнеш капчица внимание, ще те слуша повече отколкото може да те слуша едно куче, което е от бебе с теб - мое мнение. :)

paolina13
03-14-2013, 15:38
Онзи ден дори едно вървя 1 км с нас и мен ми беше много миличко, някой го беше изоставил, защото също беше лабрадор
Аз не се интересувам от породите кучета, но такива като това дето беше в двора ни, често казано не ги харесвам, защото всяват страх в мен... колкото и малко да беше, с поведението си ме плашеше.... А по твоята случка.. защо някой ще изостави лабрадор? И Поздравления!!! Как можеш да удържиш 40 кг. куче????? И да не те е страх, че уличните ще нападнат или теб, или кучето ти???? Голяма смелост се изисква!!

Makenzi97
03-14-2013, 16:55
За уличните котки и помияри - смърт. А пък ако стане гаф с вашите и се окучат/окотят - унижощаване на потомството на секундата. Било то на змии, на прасета, в клозета, или пък в реката само требене му е майката.
На който са му милички да си ги прибира и да си ги гледа. Аз НЕ искам моите пари и парите на родителите ми да ходят за малоумни и неефективни действия, когато има къде-къде по-наболели проблеми в тая държава. Не искам да настъпвам кучляци по улиците и да изхвърлям чисто нови маркови обувки в контейнера. Не искам да ме е страх като ходя по улицата.
Антифриза над всичко!

FuCKkK13
03-14-2013, 17:27
Аз не се интересувам от породите кучета, но такива като това дето беше в двора ни, често казано не ги харесвам, защото всяват страх в мен... колкото и малко да беше, с поведението си ме плашеше.... А по твоята случка.. защо някой ще изостави лабрадор? И Поздравления!!! Как можеш да удържиш 40 кг. куче????? И да не те е страх, че уличните ще нападнат или теб, или кучето ти???? Голяма смелост се изисква!!

хаха добре бе .. направо ме разсмиваш.. ти изобщо запозната ли си с психиката на кучетата ? щото като гледам грам не разбираш от кучета

FuCKkK13
03-14-2013, 17:27
За уличните котки и помияри - смърт. А пък ако стане гаф с вашите и се окучат/окотят - унижощаване на потомството на секундата. Било то на змии, на прасета, в клозета, или пък в реката само требене му е майката.
На който са му милички да си ги прибира и да си ги гледа. Аз НЕ искам моите пари и парите на родителите ми да ходят за малоумни и неефективни действия, когато има къде-къде по-наболели проблеми в тая държава. Не искам да настъпвам кучляци по улиците и да изхвърлям чисто нови маркови обувки в контейнера. Не искам да ме е страх като ходя по улицата.
Антифриза над всичко!

10 мангала да те изнасилят

Makenzi97
03-14-2013, 17:31
Бих ти казал да пораснеш, да избършеш захарта от мигличките си и да започнеш да възприемаш света такъв, какъвто е.

FuCKkK13
03-14-2013, 17:37
хаха по-малък си от мене,че да ми казваш да порасна,а за наизустените лафчета даже няма и да говоря .. милия,мисли си че като се прави на лош и трепе животинки безпощадно е пораснал,я се стегни бе .. света,живееш в България бееее ,показал ли си си носа извън Бг. да видиш какво е отношението към животните ?

Makenzi97
03-14-2013, 17:43
Точно през дедовия ми е как е извън България, защото ТУК методите, използвани "по света" са неприложими, поради редица фактори.
Възрастта, мойто момиче, не е фактор за зряло поведение. Ето, аз виждам какъв е проблемът и виждам също така и ефективното му решение. Ти какво виждаш?

FuCKkK13
03-14-2013, 17:48
неприложими са щото така ви изнася ;) .. пак ли ще караме на наизустени лафчета ? - не е интересно и не си много ''зрял'' като ми ги използваш ..... а аз виждам,че трябва да си изясниш значението на някой изрази ... първо това не е решение,2ро - ти ми говориш за ЕФЕКТИВНО решение.. я пак си помисли ?!

Violenza
03-14-2013, 18:26
Аз НЕ искам моите пари
Ти сега ще кажеш, че и пари вадиш? :lol:
Вчера се е родил, ама пари вади.

anonymous708973
03-14-2013, 18:37
Бих ти казал да пораснеш, да избършеш захарта от мигличките си и да започнеш да възприемаш света такъв, какъвто е.

Каза 15-годишното лайно с огромно самочувствие и очевидно отрасло в кофти семейство.

Makenzi97
03-14-2013, 18:38
неприложими са щото така ви изнася ;) .. пак ли ще караме на наизустени лафчета ? - не е интересно и не си много ''зрял'' като ми ги използваш ..... а аз виждам,че трябва да си изясниш значението на някой изрази ... първо това не е решение,2ро - ти ми говориш за ЕФЕКТИВНО решение.. я пак си помисли ?!
Не съм аз този, който използва клишетата тук.
Кажи ми, мойто момиче, като си толкоз ерудирана... как аджеба да се избавим от бълхарниците по улиците?

Каза 15-годишното лайно с огромно самочувствие и очевидно отрасло в кофти семейство.
Интересно ще ми е да прочета как стигна до тези изводи, особено частта за семейството ми.

DisappointedDreamer
03-14-2013, 18:39
Макензи в няколко теми вече така жестоко се излагаш. Не е красиво :С

Makenzi97
03-14-2013, 18:42
Макензи в няколко теми вече така жестоко се излагаш. Не е красиво :С
Кои теми? Дефинирай "излагане".

Violenza
03-14-2013, 18:43
Интересно ще ми е да прочета как стигна до тези изводи, особено частта за семейството ми.
Мога ли аз да ти отговоря?
Ако родителите ти ставаха поне мъничко за "родители", ти нямаше да си такава издънка.

TrollFaace
03-14-2013, 18:44
Бих те пуснал да поиграеш с кучето ми в задния двор макензи ...

DisappointedDreamer
03-14-2013, 18:50
Кои теми? Дефинирай "излагане".

Тази например. Една в раздел май философия и религия.
Излагане поне в твоя случай = замъглена преценка и високо самочувствие без основание, базирано на паричките на тати и мама, които автоматично те карат да си мислиш, че си хванал господ за оная работа.

(не ме разбирай погрешно, и аз понякога тъй се 'излагам'; ама при теб се случва честичко и от страни е направо грозно)

anonymous708973
03-14-2013, 18:51
Не съм аз този, който използва клишетата тук.
Кажи ми, мойто момиче, като си толкоз ерудирана... как аджеба да се избавим от бълхарниците по улиците?

Интересно ще ми е да прочета как стигна до тези изводи, особено частта за семейството ми.

Пет пари не давам кое ти е интересно. С радиото не споря.
13-годишната ми сестра ще те сложи в джоба си по акъл и логика.

Makenzi97
03-14-2013, 19:00
Тази например. Една в раздел май философия и религия.
Излагане поне в твоя случай = замъглена преценка и високо самочувствие без основание, базирано на паричките на тати и мама, които автоматично те карат да си мислиш, че си хванал господ за оная работа.

(не ме разбирай погрешно, и аз понякога тъй се 'излагам'; ама при теб се случва честичко и от страни е направо грозно)
Конкретно в тази тема изобщо не смятам, че преценката ми е замъглена. Ефективният начин за справяне с напастта по улиците в България е точно този който написах аз - изтребване до крак. Ако смяташ иначе искам да видя аргументи.

DisappointedDreamer
03-14-2013, 19:01
^ох, изобщо не ме интересува темата за псетата.

Говоря за твойто внушаване, че щом ваште имат пачки, и ти имаш такива. Изтъкваш неща, които те са постигнали, вместо такива, които ти си направил. Като например какви връзки имали.

anonymous895156
03-14-2013, 19:04
не искам да развалям всичко. давай, макензи :lol:

Makenzi97
03-14-2013, 19:04
Аха, очевидно говориш за темата в политика. Я иди пак и прочени последните ми 3-4 поста там.

DisappointedDreamer
03-14-2013, 19:15
^не ми се занимава. твой си живот, живей си го.
аз споменавах просто.

Makenzi97
03-14-2013, 19:20
В случай, че 'не ти се занимава", не си топи носа дето не ти е работа. Особено ако не си запозната та 100% със ситуацията.

FuCKkK13
03-14-2013, 19:26
Не съм аз този, който използва клишетата тук.
Кажи ми, мойто момиче, като си толкоз ерудирана... как аджеба да се избавим от бълхарниците по улиците?

Интересно ще ми е да прочета как стигна до тези изводи, особено частта за семейството ми.

както се справят в другите държави .. с глоби/приюти за бездомни животни и т.н. ... как някъде могат да се справят,а ние тук да вдигаме ръце и само да убиваме животните ? мислиш за собственото си куче,а за другите ? нали и те са животинки,нали и те имат душичка... спирам да пиша щото се вижда че си едно нищо ... и пак се повтарям - 10 мангала да те изнасилят

Makenzi97
03-14-2013, 19:34
Нали ти е ясно, че за да се реализира това са необходими ресурси. Ресурси, с които България НЕ разполага и няма да разполага в близко бъдеще. Приоритети, момиче...
Те и комарите имат душичка, ама ги убиваш като те захапят, нали. А мишките? Да кастрираме мишките и да ги приберем в приюти! А като се къпеш знаеш ли колко едноклетъчни душички погубваш?

TrollFaace
03-14-2013, 19:42
Ти наистина ли си толкова прост е брат ?

paolina13
03-15-2013, 03:59
хаха добре бе .. направо ме разсмиваш.. ти изобщо запозната ли си с психиката на кучетата ? щото като гледам грам не разбираш от кучета
Като не разбирам, ще те помоля най-любезно да ми я обясниш... както и за поведението на кучетата, моля... :) :) :)

urlittlelady
03-17-2013, 15:59
аз мисля, че те нападат и се зъбят защото тях ги е страх от теб, а не защото искаш да им направиш нещо... тези улични кучета хората ги подритват нагоре надолу, замерят ги с камъни и какво ли още не, пък после искате да не ви лаят... е не става ей така...
Колкото до удържането и т.н. - въпрос на самообладание и контрол над собственото ти куче. Да, преди ме беше страх, но откакто водя Бени на разходка [откакто беше на 4 месеца] просто ми се наложи да го преодолея, не само заради себе си, ами и заради него. Ако аз се страхувам, той как ще се чувства? Няколко пъти са ни нападали кучета, но без успех :D Миналата седмица ходихме на разходка в гората с още няколко приятели и 2 техни кучета. Пет часа въртяхме като луди и накрая вече сили нямах. Бени като видя едно куче и като ме дръпна директно по лице изтупках. Но това ни се случва много рядко - попринцип не се тегли така :D

FuCKkK13
03-17-2013, 16:20
Нали ти е ясно, че за да се реализира това са необходими ресурси. Ресурси, с които България НЕ разполага и няма да разполага в близко бъдеще. Приоритети, момиче...
Те и комарите имат душичка, ама ги убиваш като те захапят, нали. А мишките? Да кастрираме мишките и да ги приберем в приюти! А като се къпеш знаеш ли колко едноклетъчни душички погубваш?

айде бе.. що да не разполага ? разполага ама отиват в на някой джоба... като не можеш да отглеждаш едно куче няма да го отглеждаш.. просто не си взимаш куче... като не можеш евентуално да се погрижиш малките да имат дом -има едни такива инжекции -една и си готов.... всъщност аз се пръскам с един спрей и бягат.. ама дори и да пропусна и да ме захапе - запознат ли си с размножаването им ? - не,тогава не ми го давай като пример ... а за мишките даже няма и да коментирам... изобщо не знам как сравняваш 2те неща... то и аз не съм видяла някой да си отглежда мишка ама..

FuCKkK13
03-17-2013, 16:28
Като не разбирам, ще те помоля най-любезно да ми я обясниш... както и за поведението на кучетата, моля... :) :) :)

то не става с обяснения.. знаеш ли колко трябва да изпиша ? седни и прочети в интернет - ама не да ми отвориш 2 теми и да мислиш,че знаеш всичко.. купи си книга за кучетата.. преди да си взема куче с месеци съм чела... има и най различни методи.. давам пример : кучетата нападат отзад по принцип.. ако си с твоето куче и някое ви заобиколи,хвани си кучето обърнете се към другото куче и застани пред кучето ти - другото куче иска да нападне твоето,но така го затрудняваш и най вероятно ще се оттегли

urlittlelady
03-17-2013, 19:10
преди да си взема куче с месеци съм чела...

<< same here :D

Makenzi97
03-17-2013, 19:57
айде бе.. що да не разполага ? разполага ама отиват в на някой джоба... като не можеш да отглеждаш едно куче няма да го отглеждаш.. просто не си взимаш куче... като не можеш евентуално да се погрижиш малките да имат дом -има едни такива инжекции -една и си готов.... всъщност аз се пръскам с един спрей и бягат.. ама дори и да пропусна и да ме захапе - запознат ли си с размножаването им ? - не,тогава не ми го давай като пример ... а за мишките даже няма и да коментирам... изобщо не знам как сравняваш 2те неща... то и аз не съм видяла някой да си отглежда мишка ама..
Изключително елементарен начин на мислене. Ти държавните бюджети за последните няколко години поглеждала ли си??? Наясно ли си какви пари ще са необходими за прокарването на един такъв закон и контрола по изпълняването му?
Отговори ми с едно изречение: ОТКЪДЕ ДА ГИ ВЗЕМЕМ???
Мишките са си удачен пример. Много хора отглеждат мишки и плъхове като домашни любимци. Плъховете дори са по-умни от кучетата.

преди да си взема куче с месеци съм чела... има и най различни методи.. давам пример : кучетата нападат отзад по принцип.. ако си с твоето куче и някое ви заобиколи,хвани си кучето обърнете се към другото куче и застани пред кучето ти - другото куче иска да нападне твоето,но така го затрудняваш и най вероятно ще се оттегли
Тва граничи с глупостите... заставаш между двете кучета и си го отнасяш ти. Че чак и психологии да учиш та да се завардваш... зимаш нещо здраво и тежко, удряш силно в главата или в гърба и готово... На 30-40 кила пес съм чупил гръбнака с търнокоп от първия удар.

Violenza
03-17-2013, 20:12
Ти държавните бюджети за последните няколко години поглеждала ли си???
:lol: Ох, така не се бях смяла от много време.

Makenzi97
03-17-2013, 20:34
Ако обичаш отговори ми на болднатия въпрос, девойче. Знам, че ма хора, които се смеят без причина, но се предполага, че трябва да са в специализираните заведения, а не в интернет.

paolina13
03-18-2013, 04:01
Тва граничи с глупостите... заставаш между двете кучета и си го отнасяш ти. Че чак и психологии да учиш та да се завардваш... зимаш нещо здраво и тежко, удряш силно в главата или в гърба и готово... На 30-40 кила пес съм чупил гръбнака с търнокоп от първия удар.
Да! Точно така! И вече си горд, че си утрепал куче????? ЩО ЗА ЛОГИКА??????

Makenzi97
03-18-2013, 06:57
Трепал съм много кучета, част от тях при самозащита, но не, не съм горд. Просто опитът ме е научил, че добрият уличен помияр е мъртвият уличен помияр - нито сере по улиците, нито ръси болести, нито скача да хапе.

като не можеш евентуално да се погрижиш малките да имат дом -има едни такива инжекции -една и си готов....
А наясно ли си, че тия инжекции и глупости против разгонване бавно, но сигурно убиват кучето ти???

Violenza
03-18-2013, 09:55
хора, които се смеят без причина
Е как ще е без причина? Момченце, което до вчера е ходило право под масата, днес ми говори за държавен бюджет. Аз се обзалагам, че въобще не знаеш що е то бюджет. :D

Иначе ти поразгледах някое друго мнение и признавам, че на места добре се прикриваш. Иначе си си тролче. Язък, че изписах заради теб няколко мнения. Не знам как ви се занимава с това, честно. :D

anonymous708973
03-18-2013, 10:01
Изключително елементарен начин на мислене. Ти държавните бюджети за последните няколко години поглеждала ли си??? Наясно ли си какви пари ще са необходими за прокарването на един такъв закон и контрола по изпълняването му?
Отговори ми с едно изречение: ОТКЪДЕ ДА ГИ ВЗЕМЕМ???
Мишките са си удачен пример. Много хора отглеждат мишки и плъхове като домашни любимци. Плъховете дори са по-умни от кучетата.

Тва граничи с глупостите... заставаш между двете кучета и си го отнасяш ти. Че чак и психологии да учиш та да се завардваш... зимаш нещо здраво и тежко, удряш силно в главата или в гърба и готово... На 30-40 кила пес съм чупил гръбнака с търнокоп от първия удар.

А ти гледал ли си ги?
15-годишен льольо се фука с нараняване на животно. Колко... иновативно! Сигурно се чувстваш голям мъжкар, нали?
За мен мъжкар ще е този, който ще ми извади двукилограмовото, но силно нападателно куче от устата на доберман/хъски/немска овчарка. Мъжкар е и стопанинът на такова животно, защото си знае стоката и пази другото куче от собственото си.

И не ми говори за убиване на кучето заради кастрация, че ставаш смешен. Имам куче и съм доста по-запозната.
Била съм и в изолатор. Не приют. Изолатор. Имам доста ясна представа как могат да се наредят нещата.

Makenzi97
03-18-2013, 10:03
И защо фактът, че съм на 15 години трябва да ми пречи да се интересувам от икономика, мойто момиче? Смея дори да твърдя, че икономическите ми познания са в пъти над твоите.
Не бих се определил като трол. Да, обичам да се подигравам с лигави лапетия, които си мислят, че са нещо повече от мен, само защото са бели, но също така съм и сериозен по много теми. Като тази например.

Violenza
03-18-2013, 10:05
Пантерке, не се хаби.


И защо фактът, че съм на 15 години трябва да ми пречи да се интересувам от икономика, мойто момиче? Смея дори да твърдя, че икономическите ми познания са в пъти над твоите.
Не бих се определил като трол. Да, обичам да се подигравам с лигави лапетия, които си мислят, че са нещо повече от мен, само защото са бели, но също така съм и сериозен по много теми. Като тази например.
Ти или си непрокопсало тийнче, или човек наистина без работа. :D Във всеки случай си тъжна картинка обаче.

anonymous708973
03-18-2013, 10:05
Фактът, че си на 15, мойто момче, означава, че много неща не са ти ясни. В това няма лошо. Лошото е, че не искаш да се научиш от по-големите/по-препалитилите/по-знаещите. Съмнявам се за познанията. Никой, който разбира от икономика, не би твърдял подобни небивалици. Изтъкнаш като решения неща, които са типично първобитни.

По-силният печели, нали? Голяма твоя философия. А ако двама-трима по-силни така те поразместят, че да се насереш от бой? Не знам дали знаеш, ама във върхови моменти, отверстията ти се отварят, така че е напълно възможно като те пернат с една по-дебеличка тръба/полицейска палца да си се насереш, задето си такъв многознайко.

Makenzi97
03-18-2013, 10:09
А ти гледал ли си ги?
15-годишен льольо се фука с нараняване на животно. Колко... иновативно! Сигурно се чувстваш голям мъжкар, нали?
За мен мъжкар ще е този, който ще ми извади двукилограмовото, но силно нападателно куче от устата на доберман/хъски/немска овчарка. Мъжкар е и стопанинът на такова животно, защото си знае стоката и пази другото куче от собственото си.

И не ми говори за убиване на кучето заради кастрация, че ставаш смешен. Имам куче и съм доста по-запозната.
Била съм и в изолатор. Не приют. Изолатор. Имам доста ясна представа как могат да се наредят нещата.
Ако не ги бях гледал, нямаше да пиша, сладунче. Така и никоя от вас не ми отговори на болднатия въпрос.
Не се фукам с нищо, само давам пример колко е лесно да се отрепе един помияр.
Не съм говорил за убиване на куче заради кастрация, говорех за инжекции, хапчета и разни други химии против разгонване, които скапват и разболяват кучетата ви.

anonymous708973
03-18-2013, 10:11
Добре, би ли ми обяснил тогава какво разбра от бюджета за 2013, къде го гледа, по какво се различаваха нещата, които обещаха различните партии, и кое беше сигурното в него?

Makenzi97
03-18-2013, 10:11
Фактът, че си на 15, мойто момче, означава, че много неща не са ти ясни. В това няма лошо. Лошото е, че не искаш да се научиш от по-големите/по-препалитилите/по-знаещите. Съмнявам се за познанията. Никой, който разбира от икономика, не би твърдял подобни небивалици. Изтъкнаш като решения неща, които са типично първобитни.

По-силният печели, нали? Голяма твоя философия. А ако двама-трима по-силни така те поразместят, че да се насереш от бой? Не знам дали знаеш, ама във върхови моменти, отверстията ти се отварят, така че е напълно възможно като те пернат с една по-дебеличка тръба/полицейска палца да си се насереш, задето си такъв многознайко.

Добре, ето, желая да се науча. О, тийч ми Мастър, хау то премахнем кучетата от улиците? Дай ми един непървобитен вариант, както и източник на средства за финансирането му.

Violenza
03-18-2013, 10:13
само давам пример колко е лесно да се отрепе един помияр.

Колкото е лесно теб да те приспят с една тръба някъде по улиците, примерно. :D

Makenzi97
03-18-2013, 10:21
Колкото е лесно теб да те приспят с една тръба някъде по улиците, примерно. :D
С разликата, че щастливецът, който ме приспи ще се озове след броени минутки в приятната компания на 50-60 мои роднини и познати.

anonymous708973
03-18-2013, 10:28
Да бе да. Могат и дни да минат докато те намерят. Могат и изобщо да не те намерят. :) Стига се ду и отговори на въпроса. Би трябвало да ти е елементарно, ако си чел дори мъничко за държавния бюджет.

Makenzi97
03-18-2013, 10:52
Заповядай - http://www.minfin.bg/bg/page/826
Това, което става ясно е, че се очаква близо милион дефицит. А вие искате да се хвърлят още повече пари. И то за какво - за смрадливи помияри.
Сега отговори ти на моя въпрос, о Мастър инлайтън ми уит юр дивайн ноулич. Хау ту римув дъ ивъл помияри фром дъ улиците?

anonymous708973
03-18-2013, 10:58
Това ли ти беше отговорът на въпроса ми? о.О Намери линк и повтори нещо, което е казвано милион пъти, чиято достоверност дори няма да коментирам?

Виж, аз с теб няма да споря. Ти не владееш изкуството на спора. Измъкваш се като змия, нареждаш и се биеш в гърдите. Нямаш аргументи, с които да подкрепиш словесната диария, наречена теза в твоя случай.
Аз съм направила това, което законът изисква от мен като собственик на куче, за да се предотврати появата на още бездомни кучета по улиците.

Makenzi97
03-18-2013, 11:02
По-добър отговор от този, който ти ми даде... о почакай, ти не отговори. Но явно да отговорите на хъмбъл Макензи е под вашето достойнство, Домина. Аполъджис фър инсълтинг ю уит май присъствие.

inurface
03-18-2013, 11:28
Начин,за да се ограничи популацията на бездомните кучета е кастрация!!Точно,кратко и ясно.В страната ни има приюти/изолатори и различни организации. Това са Без Дом, Приюта в Сеславци и ARS.Ето и един сайт,който предполагам,че голяма част от вас знаят. http://arsofia.com/bg/

Makenzi97
03-18-2013, 11:31
Ми те от толкова години кастрират, пък помияри и помиярчета по улиците още...

inurface
03-18-2013, 12:00
В моя град от бездомните кучета има 1 единствено кастрирано куче!!

Makenzi97
03-18-2013, 12:13
Ми ето, ти сам си го казваш - кастрирането не е ефективно и е трудноприложимо.

barns
03-18-2013, 12:14
Мое вече да е споменато,ама хората са виновни за уличните кучета.Щом ще си гледаш домашно и няма да ти е за разплод-кастрираш! Колкото е по-рано кастрацията,толкова са по-малко последствията от нежелани болести.Не можеш ли се справиш с любимеца си след време,не го гони на улицата,има приюти,дай обява за приемане .....
Колкото за кастрация на уличните,това е лаф божи,гушат парите и кастрират минимална част...

FuCKkK13
03-18-2013, 12:54
Изключително елементарен начин на мислене. Ти държавните бюджети за последните няколко години поглеждала ли си??? Наясно ли си какви пари ще са необходими за прокарването на един такъв закон и контрола по изпълняването му?
Отговори ми с едно изречение: ОТКЪДЕ ДА ГИ ВЗЕМЕМ???
Мишките са си удачен пример. Много хора отглеждат мишки и плъхове като домашни любимци. Плъховете дори са по-умни от кучетата.

Тва граничи с глупостите... заставаш между двете кучета и си го отнасяш ти. Че чак и психологии да учиш та да се завардваш... зимаш нещо здраво и тежко, удряш силно в главата или в гърба и готово... На 30-40 кила пес съм чупил гръбнака с търнокоп от първия удар.

:lol: скрий се,че ми стана прекалено смешно
личи си от километри че не си запознат грам с кучетата.. 1во другото иска да докопа твоето куче - не му трябваш
2ро ти заставаш като преграда между двете
3то така твоето куче вижда че не те е страх,следователно надъхваш и него да не го е страх - ако застанеш зад кучето си то усеща че те е страх и почва и него да го е страх и 2рото куче ще го нападне
4то това е доста използван метод - който съм го виждала в не една и две книги и действа... ако 2рото куче се откаже - добре,ако ви заобиколи пак няколко пъти се е видяло че е решено да нападне - тогава лошо,но и тогава не трябва да показваш страх,за да не се изплаши и твоето куче и при евентуално сдърпване твоето да го сплаши






п.с. не ти обяснявам на теб - заради авторката написах всичко това.. теб те видях какъв си ''умник''

FuCKkK13
03-18-2013, 12:56
Трепал съм много кучета, част от тях при самозащита, но не, не съм горд. Просто опитът ме е научил, че добрият уличен помияр е мъртвият уличен помияр - нито сере по улиците, нито ръси болести, нито скача да хапе.

А наясно ли си, че тия инжекции и глупости против разгонване бавно, но сигурно убиват кучето ти???

от всички тук явно ти не си наясно

Makenzi97
03-18-2013, 13:11
:lol: скрий се,че ми стана прекалено смешно
личи си от километри че не си запознат грам с кучетата.. 1во другото иска да докопа твоето куче - не му трябваш
2ро ти заставаш като преграда между двете
3то така твоето куче вижда че не те е страх,следователно надъхваш и него да не го е страх - ако застанеш зад кучето си то усеща че те е страх и почва и него да го е страх и 2рото куче ще го нападне
4то това е доста използван метод - който съм го виждала в не една и две книги и действа... ако 2рото куче се откаже - добре,ако ви заобиколи пак няколко пъти се е видяло че е решено да нападне - тогава лошо,но и тогава не трябва да показваш страх,за да не се изплаши и твоето куче и при евентуално сдърпване твоето да го сплаши

А ти лично изпробвала ли си го тоя метод??? Щото аз заради 2 котета щях да го отнеса от един смрадлив помияр, даже ме захапа за крака и трябваше да го препарирам с вилата.
По-ефективна защита е газовия пистолет, но пък рискуваш и твоя пес да побегне. Аз лично след горната случка си поръчах марково мачете за 250$ от eBay, много е полезно в кофти ситуации, само дето малко гнуснее положението докато свикнеш.

barns
03-18-2013, 13:16
А ти лично изпробвала ли си го тоя метод??? Щото аз заради 2 котета щях да го отнеса от един смрадлив помияр, даже ме захапа за крака и трябваше да го препарирам с вилата.
По-ефективна защита е газовия пистолет, но пък рискуваш и твоя пес да побегне. Аз лично след горната случка си поръчах марково мачете за 250$ от eBay, много е полезно в кофти ситуации, само дето малко гнуснее положението докато свикнеш.
Дразниш безсмислено

Makenzi97
03-18-2013, 13:19
И вие ме дразните с простотията си. Поколение от изнежени толерастчета.

paolina13
03-18-2013, 13:32
1во другото иска да докопа твоето куче - не му трябваш
2ро ти заставаш като преграда между двете
3то така твоето куче вижда че не те е страх,следователно надъхваш и него да не го е страх - ако застанеш зад кучето си то усеща че те е страх и почва и него да го е страх и 2рото куче ще го нападне
4то това е доста използван метод - който съм го виждала в не една и две книги и действа... ако 2рото куче се откаже - добре,ако ви заобиколи пак няколко пъти се е видяло че е решено да нападне - тогава лошо,но и тогава не трябва да показваш страх,за да не се изплаши и твоето куче и при евентуално сдърпване твоето да го сплаши






п.с. не ти обяснявам на теб - заради авторката написах всичко това.. теб те видях какъв си ''умник''

Благодаря ти Fuck, но имам въпрос: Ако застана между двете и все още ме е страх? Какво ще стане? Другото куче ще нападне ли мен или моето куче?

FuCKkK13
03-18-2013, 13:33
А ти лично изпробвала ли си го тоя метод??? Щото аз заради 2 котета щях да го отнеса от един смрадлив помияр, даже ме захапа за крака и трябваше да го препарирам с вилата.
По-ефективна защита е газовия пистолет, но пък рискуваш и твоя пес да побегне. Аз лично след горната случка си поръчах марково мачете за 250$ от eBay, много е полезно в кофти ситуации, само дето малко гнуснее положението докато свикнеш.
изпробвала съм го естествено,няма как да имаш куче и поне един път да не попаднеш в такава ситуация.. това им е в природата... моя приятелка пък направи точно обратното -застана зад кучето си,то се уплаши и след секунди един кангал беше върху него

Makenzi97
03-18-2013, 13:39
Успя ли да си събере парчетата от кучето после? Смееш ли да застанеш между твойто куче и 60 кила изрод и мислиш ли, че ще го спреш по тоя начин? Както написах по-горе - мачетето, сец веднъж и готово.

FuCKkK13
03-18-2013, 13:40
Благодаря ти Fuck, но имам въпрос: Ако застана между двете и все още ме е страх? Какво ще стане? Другото куче ще нападне ли мен или моето куче?
ъм. ти не заставаш по средата.. просто трябва да си пред твоето.. не да е до теб,а ти да си крачка пред него ама пак си държиш твоето... не трябва да те е страх,когато те е страх тялото отделя ( офф не ми идва думата :? :? :? някой да помага,че не мога да се сетя как се казваха точно) и кучето усеща .. а и ако кучето тръгне да напада ще нападне кучето ти,а не теб - ти не му трябваш по принцип.. и не трябва да те е страх дали ще те нападне щото твоето куче би трябвало да те защити

FuCKkK13
03-18-2013, 13:43
Успя ли да си събере парчетата от кучето после? Смееш ли да застанеш между твойто куче и 60 кила изрод и мислиш ли, че ще го спреш по тоя начин? Както написах по-горе - мачетето, сец веднъж и готово.

моето куче е малко под 60 - 50 и 2-3 ;) и както виждаш смея щото познавам кучетата ... аз казах има и вариант да не се откаже - тогава пак ще заобиколи - за да се пада пак ЗАД вас... ако не се откаже пак не ме е страх щото знам,че кучето ми ще ме защити .. не че нещо ама съм си правила експеримент.. накарах един мой приятел да се направи че ме удря нарочно - е,скочи му .. а какво остава за друго куче .... щом имам куче би трябвало да знам как да се държа в каквато и да е ситуация - това е грижа за кучето ;) ... и + това винаги има вариант кучето да е на някой от което доста ще си изпатиш после,че и в джоба ще си бръкнеш

Makenzi97
03-18-2013, 13:49
моето куче е малко под 60 - 50 и 2-3 ;) и както виждаш смея щото познавам кучетата ... аз казах има и вариант да не се откаже - тогава пак ще заобиколи - за да се пада пак ЗАД вас... ако не се откаже пак не ме е страх щото знам,че кучето ми ще ме защити .. не че нещо ама съм си правила експеримент.. накарах един мой приятел да се направи че ме удря нарочно - е,скочи му .. а какво остава за друго куче .... щом имам куче би трябвало да знам как да се държа в каквато и да е ситуация - това е грижа за кучето ;) ... и + това винаги има вариант кучето да е на някой от което доста ще си изпатиш после,че и в джоба ще си бръкнеш
Винаги може да се намери по-голямо и по-злобно куче, което да сдави твоето.
Домашните кучета се развеждат с каишка и намордник, ако някой си го изтърве и ми скочи не нося отговорност. Ако иска да ми бръкне в джоба да заповяда, само да не напипа нещо друго там.

TrollFaace
03-18-2013, 14:14
Тоз ви троли якатааа

FuCKkK13
03-18-2013, 14:43
Винаги може да се намери по-голямо и по-злобно куче, което да сдави твоето.
Домашните кучета се развеждат с каишка и намордник, ако някой си го изтърве и ми скочи не нося отговорност. Ако иска да ми бръкне в джоба да заповяда, само да не напипа нещо друго там.
и ? да ти имам мисленето.. това колко голямо е едно куче не показва колко може да се бие ( естествено не говорим за пинчер и кангалче ) .. виждала съм как голдън ( които по принцип са лигава порода и като цяло са си душички) разкърви един ротвайлер .... ако го нападнеш по тоя начин никой няма да ти цепи басма,а за това в джоба - като ти гледам мисленето и държанието почвам да се чудя дали изобщо има нещо там ...

Niakoitam
03-18-2013, 15:14
Makenzi97 ти си просто един тъп,селски дришльо,който няма елемнтарно възпитание.
А справянето с кучетат е лесно стига да има желание-кастриране, противопаразитни каишки,чипове във вратовете и т.н.
средста откъде? От яки глоби на такива олигофрени като теб дето ги убиват и на другите дето ги изхвърлят.Както виждаш не е толкова трудно.И мен ме е страх от кучета ама разсъждавам далеч по трезво от първобитното ти и лапешко мислене.ГоУем си да знаеш.

Makenzi97
03-18-2013, 16:35
и ? да ти имам мисленето.. това колко голямо е едно куче не показва колко може да се бие ( естествено не говорим за пинчер и кангалче ) .. виждала съм как голдън ( които по принцип са лигава порода и като цяло са си душички) разкърви един ротвайлер .... ако го нападнеш по тоя начин никой няма да ти цепи басма,а за това в джоба - като ти гледам мисленето и държанието почвам да се чудя дали изобщо има нещо там ...
Ами не, нещото не е в джоба, а в крачола и си е сравнително голямо нещото, но да не се отклоняваме от темата.
Миналата година, като се прибирах в Лом ми скочи откъснал пес, мелез между каракачанка и санбернар. Следователно здрав удар с мачетето през муцуната, хвърчи половината от горната челюст, здрав с върха м/у очите, черепа пука като презряла диня, после два мощни във врата да не се мъчи и долу. Всичко тва пред очите на собственика. Ни гък каза човека, ни нищо, само ме пита дали съм добре и толкоз.

Makenzi97 ти си просто един тъп,селски дришльо,който няма елемнтарно възпитание.
А справянето с кучетат е лесно стига да има желание-кастриране, противопаразитни каишки,чипове във вратовете и т.н.
средста откъде? От яки глоби на такива олигофрени като теб дето ги убиват и на другите дето ги изхвърлят.Както виждаш не е толкова трудно.И мен ме е страх от кучета ама разсъждавам далеч по трезво от първобитното ти и лапешко мислене.ГоУем си да знаеш.
А пари за чипове и глупости откъде? А пари за тия дето ходят да ги ловят и кастрират? А пари за тея дето регулират и глобяват?
И ако бяха повече олигофрените като мен кучета по улиците нямаше да има.

TrollFaace
03-18-2013, 17:01
Ами не, нещото не е в джоба, а в крачола и си е сравнително голямо нещото, но да не се отклоняваме от темата.
Миналата година, като се прибирах в Лом ми скочи откъснал пес, мелез между каракачанка и санбернар. Следователно здрав удар с мачетето през муцуната, хвърчи половината от горната челюст, здрав с върха м/у очите, черепа пука като презряла диня, после два мощни във врата да не се мъчи и долу. Всичко тва пред очите на собственика. Ни гък каза човека, ни нищо, само ме пита дали съм добре и толкоз.

А пари за чипове и глупости откъде? А пари за тия дето ходят да ги ловят и кастрират? А пари за тея дето регулират и глобяват?
И ако бяха повече олигофрените като мен кучета по улиците нямаше да има.

Aко го направиш това на моето куче пред мене няма да те намерят повече

Makenzi97
03-18-2013, 17:06
Гледай тебе само да не те набарат роднините от махалата. А и не вярвам да си толкова глупав да скочиш на 1.85 ром, въоръжен с мачете.

TrollFaace
03-18-2013, 17:06
От гетото ли си ?

Makenzi97
03-18-2013, 17:09
Не точно. Имам се за "интегриран". Недолюбвам мангустите, ама са ми роднини, кво да правя. Пък и има доста благинки в това да си от малцинствата.

TrollFaace
03-18-2013, 17:10
Смърт за тебе и за родата ти тогава

FuCKkK13
03-18-2013, 17:17
Гледай тебе само да не те набарат роднините от махалата. А и не вярвам да си толкова глупав да скочиш на 1.85 ром, въоръжен с мачете.

а ти си и мангал.. ясно 8-) чезвай мършо

Violenza
03-18-2013, 17:24
А пари за чипове и глупости откъде? А пари за тия дето ходят да ги ловят и кастрират? А пари за тея дето регулират и глобяват?

Спираме да изхранваме циганското племе, което вече е повече от милион и да видиш какъв разцвет ще отбележи държавата. Пита нашият откъде пари... ето откъде.

Makenzi97
03-18-2013, 17:29
Спираме да изхранваме циганското племе, което вече е повече от милион и да видиш какъв разцвет ще отбележи държавата. Пита нашият откъде пари... ето откъде.
Ex, как некадърно се опитваш да ме засегнеш. Нали ти е ясно, че този сценарий може да се разиграе само в мечтите ти?

Violenza
03-18-2013, 17:30
Ex, как некадърно се опитваш да ме засегнеш. Нали ти е ясно, че този сценари може да се разиграе само в мечтите ти?
Ама защо да те засягам? Питаш откъде пари, аз ти отговарям.

TrollFaace
03-18-2013, 17:32
Ex, как некадърно се опитваш да ме засегнеш. Нали ти е ясно, че този сценарий може да се разиграе само в мечтите ти?

Прав си не можем да ви спрем помощите шибани магнали ...

Makenzi97
03-18-2013, 17:34
Усетих прикрит опит за обида, но както и да е. Да и аз искам мангалите 2 метра под земята, но, уви, това е неизпълнимо.

TrollFaace
03-18-2013, 17:36
Ще останеш без рода е луд ако ги заровим ...

Makenzi97
03-18-2013, 17:37
Не се опитвай да ме тролиш, приятелче.

TrollFaace
03-18-2013, 17:38
Къде го видя тоз опит за тролене е приятелче ?

draid
03-18-2013, 17:38
Ами не, нещото не е в джоба, а в крачола и си е сравнително голямо нещото, но да не се отклоняваме от темата.
Миналата година, като се прибирах в Лом ми скочи откъснал пес, мелез между каракачанка и санбернар. Следователно здрав удар с мачетето през муцуната, хвърчи половината от горната челюст, здрав с върха м/у очите, черепа пука като презряла диня, после два мощни във врата да не се мъчи и долу. Всичко тва пред очите на собственика. Ни гък каза човека, ни нищо, само ме пита дали съм добре и толкоз.

А пари за чипове и глупости откъде? А пари за тия дето ходят да ги ловят и кастрират? А пари за тея дето регулират и глобяват?
И ако бяха повече олигофрените като мен кучета по улиците нямаше да има.

1. Като лъжеш, помни какво си лъгал, за да не ставаш смешен.
2. Нямаш си и понятие от ножове и като гледам от убиване на кучета.
3. Историята която надроби не се е състояла това е ясно от километър, ама ме мързи да ти обяснявам как в усилието си да се изкараш адския касапин си допуснал елементарни грешки.
4. Ако хипотетично нападнеш моето куче с мачете, най-много после да го глътнеш цялото.
5. Не можеш да тролваш, защото очевидно не ти достига умствен потенциал
6. Кере

TrollFaace
03-18-2013, 17:40
1. Като лъжеш, помни какво си лъгал, за да не ставаш смешен.
2. Нямаш си и понятие от ножове и като гледам от убиване на кучета.
3. Историята която надроби не се е състояла това е ясно от километър, ама ме мързи да ти обяснявам как в усилието си да се изкараш адския касапин си допуснал елементарни грешки.
4. Ако хипотетично нападнеш моето куче с мачете, най много после да го глътнеш цялото.
5. Не можеш да тролваш, защото очевидно не ти достига умствен потенциал
6. Кере
Остави го да се самозалъгва, всички знаем че ако види 1 каракачан да бяга след него ще се напикае ...

Makenzi97
03-18-2013, 17:49
1. Като лъжеш, помни какво си лъгал, за да не ставаш смешен.
2. Нямаш си и понятие от ножове и като гледам от убиване на кучета.
3. Историята която надроби не се е състояла това е ясно от километър, ама ме мързи да ти обяснявам как в усилието си да се изкараш адския касапин си допуснал елементарни грешки.
4. Ако хипотетично нападнеш моето куче с мачете, най-много после да го глътнеш цялото.
5. Не можеш да тролваш, защото очевидно не ти достига умствен потенциал
6. Кере
1. Аз да не съм циганин да лъжа... oh, wait
2. Достатъчно кучета съм трепал по всевъзможни начини. Смея да твърдя, че имам опит.
3. Използвах лека хиперболизация за постигане на по-силен ефект.
4. Оу шит, биуеър дъ задклавиатурна нинджа.
5. И пак нещото в крачола ми остава по-голямо от твойто.
6. Тва не го разбрах.

draid
03-18-2013, 17:54
1. Аз да не съм циганин да лъжа... oh, wait
2. Достатъчно кучета съм трепал по всевъзможни начини. Смея да твърдя, че имам опит.
3. Използвах лека хиперболизация за постигане на по-силен ефект. Случката се е състояла и кучето е заклано.
4. Оу шит, биуеър дъ задклавиатурна нинджа.
5. И пак нещото в крачола ми остава по-голямо от твойто.
6. Тва не го разбрах.

Виждам имаш голям опит с фантазирането не с убиването. А явно и някакъв комплекс за размера се опитваш да вкараш ? Жалко, ама колкото ти е дал бог, толкова. Явно не към всички е благосклонен. А за последното питай родата.

anonymous708973
03-18-2013, 18:14
Собственикът не казал гък ли... Само в мечтите ти, дечко. Толкова идея си нямаш от кучета и така си измисляш, че...
Хората с подобни кучета в малките градове и села ги обожават и има два варианта - или е вързано и е зловещ пазач, или е пуснато, но е толкова възпитано, че ум да ти зайде. И в двата случая няма начин да ти е скочило. А ако е - при първия повик на стопанина, който далеч няма да стои настрани, ще се върне.
Баси смешката.

И парите за чипа ги дава собственикът, гений. Моето куче е чипирано, има паспорт и книжката с ваксини, които съм длъжна да нося на всяка разходка. Другите неща могат да се уредят с минимални средства.

Makenzi97
03-18-2013, 18:17
Ама нали нямаше да пишете повече в темата, Домина?

Niakoitam
03-18-2013, 19:11
А пари за чипове и глупости откъде? А пари за тия дето ходят да ги ловят и кастрират? А пари за тея дето регулират и глобяват?
И ако бяха повече олигофрените като мен кучета по улиците нямаше да има.

Казах откъде. От глоби,от глоби и пак от глоби.Защото тия кучета се расзмножават бездомни не по свое желание, а защото има разни идиоти,които са хора впрочем,който в един момент решават,че не им трябват вече било,защото са пораснали,защото вече имат деца или защото нямат нужда на строителният си обект от тях и т.н.Дай да ги избием и тях и всеки,който с нещо ни дразни.Съгласен? Много филми са ти набили някои хора в главата ми се струва.
И да,колкото и да се увеличите кучета по улиците пак ЩЕ има и то заради хората основно.

Makenzi97
03-18-2013, 19:25
Да, кучета ще има, но Аз, Макензи Дънканов Боянов, Ерата мачете, Рамбо от бъдещето, снайпера бицепс, машината алах ще ги преследвам, ще ги измъчвам и унищожавам.
Накрая ще оцелее само един!

TrollFaace
03-18-2013, 19:32
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/28763146.jpg

Makenzi97
03-18-2013, 19:44
OH HELL YEAH
Ритна кошера, приятелче, и сега Ерата Мачете идва за кучето ти!

TrollFaace
03-18-2013, 19:52
:lol: :lol: :lol:

Makenzi97
03-18-2013, 20:27
Смееш се, докато Макензи Боянов бавно се приближава към вас. В ръката си държиш нож. Двамата ти приятели вдигат високо металните тръби и нападат приближаващия се мангал. Усмихваш се, докато гледаш как го пребиват.

Болка.
Хубаво.
Болката е горивото, което движи Ерата Мачете. Бавно се надига. Единият от глупаците се опитва да го удари с метална тръба.
-Аз съм този който убива тук! - С разкривена усмивка Ерата Мачете изтръгва тръбата от ръката на глупака. Забива юмрук в устата му. Зъби и кръв пръсват на всички страни. Ерата Мачете бавно измъква окървавения си юмрук и натиква тръбата на негово място. Натиска надолу и челюстта се откъсва с пукот.
Писъци. Като квичене на прасе. Ерата мачете замахва с тръбата. Главата на глупака се пръска като гнила тиква.
Вторият глупак е застинал на място. Ерата Мачете го хваща здраво.
Храс!
Челото на Ерата Мачете се забива в лицето на глупака.
Храс!
Носът на глупака се сплесква като слива.
Храс! Храс! Храс!
Ерата Мачете пуска безжизнената пихтия и поглежда към третия глупак, стоящ скован встрани. Пресяга се към лявото си бедро и бавно изважда мачетето от ножницата.

Приятелите ти са мъртви и сега Той идва за теб. Усещаш топлата струйка, стичаща се по крака ти. Не можеш да мръднеш. Макензи... не, Ерата Мачете, се смее. Цялото му лице е облепено с кръв, мозък и парченца кост.
Последното нещо, което виждаш е острието, спускащо се към теб.

draid
03-18-2013, 21:23
Смени хапчетата.

arsenalllbaby
03-18-2013, 22:09
Тегли си ножа.

Makenzi97
03-19-2013, 09:22
Сорка за простотиите, дет съм писал вчера, пичове, объркАх аповете.

FuCKkK13
03-19-2013, 15:59
ти си грешка на природата,какво остава за хаповете 8-)