PDA

View Full Version : Ох..проблем



Vanessa.
09-10-2012, 17:54
Мисля, че това е точната тема.
На 16 години съм си буквално плоска .. наистина ми е комплекс и не като да каже човек, че са малки те наистина почти ги няма О.о вече започвам да се притеснявам имам чувството, че имам аз някакъв проблем .. все едно съм няква сбъркана :D Някой да има като моят проблем или идея за разрешаването му ? ..

titinkaa
09-10-2012, 18:00
До човек и развитие си е.Имам една приятелка,която вече е на 20 и почти няма гърди,носи най-малкия номер сутиен.Не мисля,че имаш проблем.

Vanessa.
09-10-2012, 18:04
Охх.. голям комплекс ми ее .. не искам да съм така :Х Пък като стана на 28-9 не ми се слага силикон, ужасно е .. ти знаеш ли, че 99 са тоооолкова развити, че се плаша и имам чувството, че съм бъгната нещо

Amore-Mio*
09-10-2012, 18:12
Всичко си е строго индивидуално и главно си зависи от гените.

Имаш все още време да се развиваш - за къде си се разбързала? Успокой се, не те те правят човек все пак, нали?

Vanessa.
09-10-2012, 18:14
Да, обаче хората коментират ии наистина не е много прииятно ..

scrooper
09-10-2012, 18:19
За твое успокоение отиди да те прегледат. Да ти кажа, огромният бюст е също толкова неприятен, колкото и никаквият. Можеш все пак да наблягаш на ядките и други там благоприятстващи развитието храни. И бира и боза ;р

MegiBoOm
09-10-2012, 18:19
хей, нали знаеш
http://25.media.tumblr.com/tumblr_ma4ft6C65s1qk0c3ho1_500.jpg

Vanessa.
09-10-2012, 18:21
Да... пък и никога не може да се харесаш на хората все намират кусури

kitty02
09-10-2012, 19:02
Ако толкова се притесняваш си вземи сутиен с подплънки.

mimsssssss
09-10-2012, 19:26
Както някой по-горе каза както малкия, така и големият бюст не е за предпочитане, НО...
Какво за Бога те интересува какво говорят хората???
Те може да ти кажат, че ушите ти стърчат, че носа ти е голям, че краката са ти криви? За всичко ли ще прибягваш до пластични операции? Айде моля ти се.

п.п. Има момичета, които навлизат в пубертета на 15-16, което си е нормално. Може просто развитието ти да е по-бавно. Престани да се притесняваш за глупости. Има хора без крака и ръце, не бъди за едните цици...

weheartiit
09-10-2012, 19:42
Аз съм на 14 и също не съм изобщо развита от към гръдна обиколка,а имам приятелки по-малки от мен,които имат много по-големи. :D Не мога да променя този факт,до гени си е,но не бива да те интересува какво говорят другите,камо ли това да ти става комплекс.И те си имат кусури.

pifiella
09-10-2012, 19:50
Да... пък и никога не може да се харесаш на хората все намират кусури


Докато си с такова мислене, ако ще и Памела Андерсен да си няма да се харесаш,защото хората ще казват,че са прекалено огромни!!!

FuCKkK13
09-10-2012, 19:51
сега... 1во всеки се развива различно и 2ро - ще ти дам един пример.. познавах момиче,което на 16 нямаше грам гърди,а след точно 1 година носеше Б и и беше малък и минаваше на С така че не се притеснявай... а и дори и да останеш с малки гърди ( не може без хич,все някога ще имаш поне малки) това не означава че няма да имаш хубаво тяло.. никoй мъж няма да те върне заради едните гърди,да не говорим,че има мъже,които откровено харесват малки гърди... а за това какво говорят хората - извинявай,но те с бюст Д ли са се родили ?
и какво предпочиташ,да имаш огромни гърди,да те боли кръста,да имаш изкривяване и да трябва всеки ден да правиш куп упражнения заради един бюст ? ако са малки какво от това ? малки и стегнати гърди и толкова.. не казвам,че големите гърди са грозни,но за всеки влак си има пътници.. както едни мъже харесват жени с големи гърди,така и други харесват с малки ...

Vanessa.
09-10-2012, 20:37
Благодаря на всички
Просто се притеснявам когато ходя на басейн ии поне да си имаше нещо да не е като без нищо .. :Д И имам доста други проблеми ии само това липсва. Аз по принцип наистина се развивам по-бавно .. пък и да ви кажа и съмм много ниска 1.55 то и това ми е до някъде комплекс дано стана 1.60 :Д ох какво да ви кажа много съм комплексирана гледам да не живея за хората обаче не знам, просто съм си такава. Пък и не съм от най-слабите, не съм дебела ама не съм и с мн хубаво тяло пък въобще гърди нямам, а на това тяло трябваше поне малко да имам .. в училище ме бъзикаха за т'ва |( ама няма какво да направя дано да наистина да се развият по - късно, пък ако не здраве да е

FuCKkK13
09-10-2012, 20:41
то и аз съм 153 ама не ми пука особено много - не ми липсва мъжко внимание и + това си харесвам тялото почти.. така че..
.. като по-малка ( до към 5ти клас) ми пукаше,но сега вече изобщо... като станеш по-голяма,като всеки ден срещаш хора на твоята височина ще разбереш,че не си единствена и ще се приемеш така.. просто ти трябва повече време и повече запознанства

Djenka
09-10-2012, 21:48
И аз не съм надарена с кой знае колко, но не смятам да се променям за когото и да било. Просто го приех като част от себе си и живея с него. :) Така сме родени, няма какво да направим, освен да се направим фалшиви и да се подлагаме на ненужни процедури. На мен не ми пука какво говорят за мен, камо ли за "тях". А и все още имаме време да се развиваме, развитието на един човек продължава до края на живота му.

strawberry88
09-10-2012, 22:23
развитието на един човек продължава до края на живота му.

Всъщност физическото развитие на човек продължава до 20 и няколко години. :D

Hayashi
09-10-2012, 23:42
1.55 и плоска. Но пък съм съразмерна. А и много хора са ми казвали, че не би ми отивало с по-голям бюст.
Важното е да изглеждаш добре. А всички знаем, че има много красиви ниски неособено надарени жени.

druzilla
09-10-2012, 23:47
Ако си слабичка е нормално да нямаш големи гърди.Ако си толкова комплексирана от това - носи сутиен с подплънки,примерно.И да не ти пука какво мислят хората,защото те винаги са способни да ти намерят недостатък.И btw на мен много повече ми допадат слаби момичета с малък бюст :)

strawberry88
09-10-2012, 23:49
А всички знаем, че има много красиви ниски неособено надарени жени.

Така е.А и има много известни личности с малки гърди. ;д Това не е най-важното нещо. :?

Lovely Dream
09-11-2012, 00:35
Прави са момичетата. Моята гръдна обиколка е 94-95 см, но пак не си личи, че имам гърди и изглеждат миниатюрни, а изглеждам ужасно плоска като си изпъна гърба все едно бюст нямам... Нося малък размер сутиен, но все още не съм отчаяна, при мен уж гените не са лоши, нито мама, нито бабите ми са имали размер "А" ... Все пак, това в малка или голяма степен винаги ме е комплексирало, но просто ще почакам да видя след няколко год. как ще е положението. При теб може по-късно да почва развитието. Ти си на 16 сега, до 20 и няколко години имаш тоолкова мн време да пораснеш и на височина, и на гръдна обиколка. Няма как да останеш съвсем плоска, защото си жена и ще трябва да кърмиш живот и здраве след време детенце, бюста не е за да те харесват повече, а заради бъдещите ти деца... Затова и напълняваме повече около ханша и в коремната област с годините, защото природата се грижи за продължаването на живота. Няма как само ти на света да останеш без бюст, просто няма начин. И мен ме е яд на тия проклети стрии как ме загрозяват на бедрата (във всяка тема почнах да се оплаквам за тях, сори :D ), но нищо не мога да направя вече. Имам доста наднормено тегло, но работя по намаляването муКакто казаха, размера на бюста не е решаващ. Ако имаш достатъчно интелект и едно приятно лице няма да ти липсва мъжко внимание. Аз лично все още нямам такова (поне аз нз за съществуващо, пък кой знае, може и да има), не харесвам много неща в себе си, но все още не съм се отчаяла. А и тези, които говорят за теб, може ти ти завиждат за някоя твоя чудесна черта, която те нямат... така, че relax ;)

scrooper
09-11-2012, 06:47
И да допълня поста си: аз винаги съм била от най- бързо развиващите се, но на 14 гърдите ми "запецнаха" за 3 години, след което продължиха развитието си. Не се дължи на диети. Просто така си бяха решили. Така че като нищо по някое време да напрат, даже може да изпаднеш в шок :D

anonymous708973
09-11-2012, 08:05
Оф, аре спрете се. За кво й били огромни гърди, щял да я боли кръстът... Някъде да е казала, че иска чашка Д?
Авторке, виж майка си и бабите си, при тях как е положението? Сутиен носиш ли? Купи си такъв с малки (!) подплънки.

FuCKkK13
09-11-2012, 08:22
Оф, аре спрете се. За кво й били огромни гърди, щял да я боли кръстът... Някъде да е казала, че иска чашка Д?
Авторке, виж майка си и бабите си, при тях как е положението? Сутиен носиш ли? Купи си такъв с малки (!) подплънки.
казваме и' че както е лошо да е с никакви така и с големи,а и не можеш да отречеш,че хората с големи гърди нямат проблеми + че сега като няма никакви съм сигурна какви иска за това направо си казах големи !

nymphadora
09-11-2012, 08:35
Няма как магически да ти пораснат цици.

Glam0rous
09-11-2012, 09:32
Като чак толкова много не се харесваш, толкова голям проблем на самочувствието ти е, изчакай да станеш на 18 или по-голяма и ако още си на същия акъл си сложи силикон. Преди да ми се нахвърли целият свят ще кажа, че най-важното е ти сама да се харесваш и след като не се харесваш така, няма смисъл цял живот да ти е мъка и да се ядосваш . Все едно е да си кестенява, да искаш да си руса и да не се направиш никога, понеже някой си мисли, че изрусените жени са някакви си и да си боядисаш косата е излишна суета. Забрави за хората с бабешко мислене и не ги слушай. Ти и тва как се чувстваш е много по-важно от чуждото мнение. Освен това гърдите не са малки и огромни, винаги има среден вариант, който е най-удачен, защото колкото и да се залъгваме да си плоска като дъска не е приятно за никоя жена.

FuCKkK13
09-11-2012, 09:43
^ нда,но ако реши за силикон да помисли за бъдещите си деца живот и здраве !

Glam0rous
09-11-2012, 09:49
Тя деца ще има със или без силикона, ако го иска. Примери около нас колкото искаш. И това не би я направило по-лоша майка, от това да ходи с ниско самочувствие, да се озлоби и тогава да е непоносима за околните.

princesk1
09-11-2012, 10:06
Всичко си е строго индивидуално и главно си зависи от гените.

Имаш все още време да се развиваш - за къде си се разбързала? Успокой се, не те те правят човек все пак, нали?

+

Hayashi
09-11-2012, 10:13
Добре де, авторката каза, че 1.55. Мислите ли, че една чашка D или C ще ѝ стои съразмерно? Не че няма такива случаи, ама в повечето случаи дребните момичета не блестят с кой знае какъв бюст.
Не може да сравнявате боядисването със слагането на силикон. На другия ден, ако не се харесам руса може пак да се боядисам, а със силикона не е така, нали?
Вече го казах, но ще го повторя. Малкия бюст не е направил нито една жена по-малко красива или по-малко женствена.
Бърз пример със Зийи Джанг, която е невероятна красавица.

http://cdn02.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/headlines/2009/05/zhang-ziyi-cinefondation.jpg?1

FuCKkK13
09-11-2012, 10:16
Тя деца ще има със или без силикона, ако го иска. Примери около нас колкото искаш. И това не би я направило по-лоша майка, от това да ходи с ниско самочувствие, да се озлоби и тогава да е непоносима за околните.

за кърменето говоря

Glam0rous
09-11-2012, 10:20
хипотетично, представи си, че е от жените, които не искат да кърмят (със или без импланти)...това е вече много друга тема и няма нужда да я разискваме.

FuCKkK13
09-11-2012, 10:22
хипотетично, представи си, че е от жените, които не искат да кърмят (със или без импланти)...това е вече много друга тема и няма нужда да я разискваме.

казах го,за да го знае,това дали така ще реши или не е неин проблем
а за това колко полезна е кърмата всички знаем.. и не мисля,че едните гърди са по-важни от детето ти,но няма значение,както казах много се отклонихме от темата

Vanessa.
09-11-2012, 23:01
Ами да ви кажа колкото и да се опитвам никак не е приятно и за самата мен.. не казвам, че искам ОГРОМНИ нито големи, а просто някакви :Д Нося сутиен и с бая подплънка е ;д обаче като си знам, че нищо нямам ии се чувствам отвратително .. Доколкото до силикона изобщо не искам, обичам естественото.. ама какво да се прави де .. ся да ида да се отрепя, че нямам ;д каквото стане това.. Благодаря на всички ^^

Dreamer...
09-15-2012, 21:48
Не мисля, че е проблем. Имам приятелка също на 16 и тя е леко плоска, но пък вади уникално тяло, така че

Glam0rous
09-15-2012, 21:51
ок, компенсирай с дупе!

shaunaa
09-15-2012, 22:53
Както казаха всичко е строго индивидуално, но ако все още се притесняваш може да отидеш на лекар.