PDA

View Full Version : Как момичетата могат да покажат на едно момче, че го харесват ?



sisinceto pi
09-10-2012, 21:12
Как момичетата могат да покажат на едно момче, че го харесват и от какво се впечатляват момчетата ? Какво търсят в едно момиче и на какво обръщат внимание ?

draid
09-10-2012, 21:21
Стига с това какво търсят мъжете в жена. Всеки търси различни качества и различни такива са му приоритетни. С какво може да го грабне ? Ами на първо място, разбира се с визия. Отделно с интелект и зрялост.

Как момичетата могат да покажат, че харесват момче ? Ами по много начини, ама имай в предвид, че ние не сме много по намеците.

jghgh
09-10-2012, 21:33
Усмихвай се, бъди мила, влезни му под кожата. Разбирай го, бъди му приятелка.. Моментално ще се привърже, стига, разбира се, да показваш и някакво собствено мнение и да не позволяваш да си просто кошче за душевни отпадъци.
Сериозно - ключът към мъжкото сърце е приятелството.
Е, може би не е единственият ключ... но при по-сантименталните мъже наистина работи. : )

draid
09-10-2012, 21:43
Усмихвай се, бъди мила, влезни му под кожата. Разбирай го, бъди му приятелка.. Моментално ще се привърже, стига, разбира се, да показваш и някакво собствено мнение и да не позволяваш да си просто кошче за душевни отпадъци.
Сериозно - ключът към мъжкото сърце е приятелството.
Е, може би не е единственият ключ... но при по-сантименталните мъже наистина работи. : )

Ти пък. Да ме изненада с таратор и пълнени чушки и съм неин.

GLaDOS
09-10-2012, 23:38
Ти пък. Да ме изненада с таратор и пълнени чушки и съм неин.

Well Played,Sir... Well Played!

NambyPamby
09-10-2012, 23:38
Ти пък. Да ме изненада с таратор и пълнени чушки и съм неин.

Тоя па и той, егати лесния. Според форумната традиция на мястото на "таратор" е "шкембе чорба", а на "пълнените чушки" - "мусака". Да знаеш за следващия път.

Аа пък това с приятелството никога не съм го разбирала. :( Един друг рак, женски, също ми я развиваше тая теория, ма и тогава не се вързах. Партньорство - ммда, приятелство - мерсим. Аз си имам приятели, той си има приятели. С друга цел съм го взела, не да си обсъждам с него кои тампони попиват най-добре и дали е гледал поредната серия от *име на сериал*. Не че съм няква малоумна и водя само такива разговори с приятелите си, имайки предвид, че и една част от тях са от мъжки пол и не върви някак, ама... Подкрепа, разбирателство, изслушване пак си има, ама в някви по-разумни граници, щото пък да ти се амортизира връзката заради някви битовизми... Не върви.

anonymous708973
09-11-2012, 07:29
С друга цел съм го взела, не да си обсъждам с него кои тампони попиват най-добре и дали е гледал поредната серия от *име на сериал*. Не че съм няква малоумна и водя само такива разговори с приятелите си, имайки предвид, че и една част от тях са от мъжки пол и не върви някак, ама... Подкрепа, разбирателство, изслушване пак си има, ама в някви по-разумни граници, щото пък да ти се амортизира връзката заради някви битовизми... Не върви.

Не говорим за битовизми. Говорим за това да му станеш близка приятелка, която по една случайност е красива и умна и той иска да я замъкне в леглото и да не я пусне. :д
Говорим за това да ти се обади в момента, в който разбира, че е приет в мечтаната специалност или че се е справил страхотно на интервюто за работа и ти да се радваш за него неподправено и искрено. Изненадах се, че някой е на моето мнение, като визирам jghgh.

sexa_na_kompleksa
09-11-2012, 07:40
Всеки се вчеталява от различни неща... Ето някои от нещата,които момичета правят, когато си падат по някой: http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/29-%D1%84%D0%BB%D0%B8%D1%80%D1%82-%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8/1327-%D0%97%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8,-%D1%87%D0%B5-%D0%A2%D1%8F-%D1%82%D0%B5-%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B2%D0%B0

Niakoitam
09-11-2012, 07:49
Тоя па и той, егати лесния. Според форумната традиция на мястото на "таратор" е "шкембе чорба", а на "пълнените чушки" - "мусака". Да знаеш за следващия път.

Аа пък това с приятелството никога не съм го разбирала. :( Един друг рак, женски, също ми я развиваше тая теория, ма и тогава не се вързах. Партньорство - ммда, приятелство - мерсим. Аз си имам приятели, той си има приятели. С друга цел съм го взела, не да си обсъждам с него кои тампони попиват най-добре и дали е гледал поредната серия от *име на сериал*. Не че съм няква малоумна и водя само такива разговори с приятелите си, имайки предвид, че и една част от тях са от мъжки пол и не върви някак, ама... Подкрепа, разбирателство, изслушване пак си има, ама в някви по-разумни граници, щото пък да ти се амортизира връзката заради някви битовизми... Не върви.

Това малко ми прозвуча като приятелите са за сериозните теми пък мъжО е са за несериозните теми,разходките и за боцкането.
Напълно съгласен jghgh, PinkPan7her
Мен например това би ми направило огромно впечатление. А аз показване...ако може малко по директно,защото ми е писнало вече от объркани намеци.Ти си помислиш нещо пък ти се сервира съвсем друго като в оная песен на Преслава май беше аз ти викам здрасти ти си мислиш не знам си какво беше. Е, понякога съм забелязал че с тази тактика се влиза и във френзоната де...специално ако е приложена от мъже.:)

jghgh
09-11-2012, 08:02
Е, аз имах предвид емоционална близост най-общо казано, а не да обсъждате тъпотии и да се държите безполово.

Amore-Mio*
09-11-2012, 08:13
Начини много.

Най - често май чрез намеци и действия. За които е нужно да се вгледаш внимателно и да ги забележиш.

tori
09-11-2012, 19:05
Много интересен и задълбочен въпрос, наистина. Всеки човек си търси нещо различно, едни например харесват момичета с тъмна коса и очи, други пък гледат тялото, трети - оценките, парите или пък качествата. Всеки човек си има различни начини за избиране на партньор. Някои от двойките се намират, други - се търсят с годините. Трети пък се намират, разделят, събират, разделят... и така до безкрайност. Идеята ми е как можем ние да ти кажем твоят човек какво харесва?! Да не сме гадателки случайно?! Някак си не върви да питаш нас точно. А как да му покажеш... ами директно си му кажи какво изпитваш. Никой мъж няма да седи с часовете и дните да се чуди дали, аджеба, ти го харесваш или го чувстваш по-скоро като приятел.

scandalousLady
09-11-2012, 19:35
Намеци и действия, както каза Amore-Mio

SHPAIdURmeN
09-11-2012, 20:59
(facepalm) Вие не разбрах те ли досега, че всяко момче гледа по различен начин на едно момиче.

SonataArctica
09-12-2012, 09:49
Стой повече време в кухнята и му направи сандвич! Веднага ще схване намека.

sisinceto pi
09-12-2012, 20:58
SonataArctica lele tova naistina mi dopadna mersi :D;)

FuckedUp
09-12-2012, 22:10
Усмихвай се, бъди мила, влезни му под кожата. Разбирай го, бъди му приятелка.. Моментално ще се привърже, стига, разбира се, да показваш и някакво собствено мнение и да не позволяваш да си просто кошче за душевни отпадъци.
Сериозно - ключът към мъжкото сърце е приятелството.
Е, може би не е единственият ключ... но при по-сантименталните мъже наистина работи. : )

Ако го харесваш, това не го прави в никакъв случай.
Ако го харесваш и искаш да сте повече от приятели, никога не тръгвай с тая нагласа. Грешно е, а и + това даваш грешни намеци/знаци/блабла.
Не съм съгласен.

jghgh
09-13-2012, 08:27
Мм, да ти кажа, 2 от най-хубавите ми връзки започнаха именно така :Р Аз бях разбиращото, хубаво момиченце насреща и нещата се опекоха. Ще ти цитирам и Чачо, той нали е по-експерт от мене, но не дословно: "Момчетата се влюбват, когато ги разбират" ... На 101% съм сигурна, че това беше негово мнение в тема за приятелство между мъж и жена. Мъжът почти винаги се влюбва в тая, която го разбира. Ако, естествено, тя по някакво стечение на обстоятелствата е и доста красива.

Не говорим да си кошче за душевни отпадъци, да му се вреш постоянно и да имаш каквато и да е нагласа, всъщност. Просто бъди яка и свЕстна.
Не значи да не се държиш сексуално. Просто освен флирт да покажеш и нещо повече. Знам ли и аз как да го обясня. 0.0 Предполагам, никое начало не подлежи на дефиниция, защото е нужна най-вече химия, за да протекат каквито и да били отношения.

Не отричам и многото други начини да се "гаджосаш" с момче, разбира се.

Chacho
09-13-2012, 14:48
И аз съм на мнението на Пантерката и jghgh. Кви грешни намеци и знаци, бе, мъжки, ти хуй имаш ли? Единствения грешен знак е липсата на цици, всичко останало, движещо се, е сгодно. А тия екземпляри, които са ти приятелки, са ти достатъчно близки, че да се престрашиш един ден с тях. Единствената тъпотия на сприятеляването е, че тия мъже, които ще ви накарат да чакате толкова дълго, имат причина да излизат от черупката си толкова късно и тая причина няма да ви е никак привлекателна.

Luidgie
09-13-2012, 14:53
Самият факт, че не знаеш как да се държиш с едно момче трябва да ти показва, че още ти е раничко да се занимаваш с такива неща.

Chacho
09-13-2012, 15:00
Самият факт, че не знаеш как да се държиш с едно момче трябва да ти показва, че още ти е раничко да се занимаваш с такива неща.

А самият факт, че я вълнува въпроса, трябва да подсказва, че е време да понаучи това-онова за нещата. Или всичко трябва да си стане естествено и на пеперудки, без да го коментира с други хора?

Blab
09-13-2012, 15:09
Единствената тъпотия на сприятеляването е, че тия мъже, които ще ви накарат да чакате толкова дълго, имат причина да излизат от черупката си толкова късно и тая причина няма да ви е никак привлекателна.
насочвам вниманието към тази точка. разискайте!:Д

едит:
по темата - аз обикновено им позволявам да правят разни неща за мен. т.е. да се чувстват полезни. това е гранд жестът ми, защото иначе си цъкам всичко самичка. така показвам "слабост", т.е. нужда/място (за обич). тъпо, 'ма к'во да се прави;

Luidgie
09-13-2012, 15:14
А самият факт, че я вълнува въпроса, трябва да подсказва, че е време да понаучи това-онова за нещата. Или всичко трябва да си стане естествено и на пеперудки, без да го коментира с други хора?
Да си коментира бре, не я спирам. Просто ми е смешно когато някой почне да пита такива неща.

Chacho
09-13-2012, 15:21
Да си коментира бре, не я спирам. Просто ми е смешно когато някой почне да пита такива неща.

Всички сме питали такива неща.

Luidgie
09-13-2012, 15:24
Всички сме питали такива неща.

Хаха еми щом казваш...

Chacho
09-13-2012, 15:25
^Сега на мен вече ми става смешно.

Luidgie
09-13-2012, 15:31
Не разбирам само какъв ти е проблема? Казах си мнението, аз лично никога не съм питала за тези неща - пък човек съди главно по себе си. Така че ми е леко забавно и недорасло някой да пита подобни неща. Имайки предвид всичките теми за "нямането на гадже" и "как да си намеря/хвана" гадже си е бая смешничко.

Chacho
09-13-2012, 15:40
Проблемът ми е, че хората спират да питат след като им се присмиват, а няма нищо срамно в случая. На мен също ми се струва недорасло, когато някой не проявява разбиране към терзанията на по-малките. Нищо лошо, кажи си мнението, просто не се съгласявам с него.

Luidgie
09-13-2012, 15:49
Различни хора - различно мнение. Не държа да се съгласяваш с мен. Това с присмеха ми е ясно, ама и ти разбери, че повечето момета ги питат тия неща, за да са част от готЕното общество в даскалото си, или за да се фукат какво правят с гаджето и да са некви много яки. Това го прави смешно, не самият въпрос.

Chacho
09-13-2012, 16:00
По-често да се харесат на някой определен, който не им връзва, но общо взето да. Въпросът е, че когато нямат с кой отворено да говорят на тези теми, ще им е трудно да разберат защо е смешно да се доказват пред другите. Както казваш, че ти изхождаш от личната си позиция, така изхождам и аз от моята, спомняйки си когато майка ми ми отговаряше с едно "като порастнеш/ти дойде времето, ще разбереш", което ме накара да премина през куп излишни неща.

anonymous708973
09-13-2012, 16:47
Единствената тъпотия на сприятеляването е, че тия мъже, които ще ви накарат да чакате толкова дълго, имат причина да излизат от черупката си толкова късно и тая причина няма да ви е никак привлекателна.

Поясни, моля :)
Мъже, които ще карат жени да чакат какво?

ВАЖНО!
ЧАЧО, изпразни си кутията със съобщенията :д

ShtrudeL
09-13-2012, 16:52
Как момичетата могат да покажат на едно момче, че го харесват и от какво се впечатляват момчетата ? Какво търсят в едно момиче и на какво обръщат внимание ?

оф... човеече какви са тея въпроси... когато се стараеш да впечатлиш някого е толкова изкуствено и неестествено...
Каква е целта на темата ти? Да събереш информация, която ако приложиш, ще впечатлиш някого? Какво значи 'какво търсят момчетата в едно момиче?' ? Не мислиш ли, че е обидно да говориш така? Ако 10 човека търсят едно, аз мога да търся друго у теб, ако изобщо търся.. а ти да се опитваш да ми изпъкваш с някакви неща, който грам няма да ме впечатлят, щото си мислиш, че мен ме грее дали си някаква, каквато всъщност не си, а се стараеш да си такава пред мен, за да 'ме спечелиш'.

DisappointedDreamer
09-13-2012, 16:57
едит:
по темата - аз обикновено им позволявам да правят разни неща за мен. т.е. да се чувстват полезни. това е гранд жестът ми, защото иначе си цъкам всичко самичка. така показвам "слабост", т.е. нужда/място (за обич). тъпо, 'ма к'во да се прави;

Точно.
Аз съм същата. Тая моя независимост им бърка в на всички червата. Не обичам другите да ми помагат, и само в краен случай и то много рядко позволявам. Та, ако позволя на някое момченце да ми покаже туй онуй, да ме научи, да ми помогне, то тогава наистина изпитвам нещичко към него.


Проблемът ми е, че хората спират да питат след като им се присмиват, а няма нищо срамно в случая.

Тука съм съгласна с Чачо.
А иначе, и аз искам да поясниш там изречението, което Пантерката е цитирала.

Teenhelp1
09-13-2012, 18:59
Мен ще ме впечатли ако ме покани у тях и ми сготви нещо вкусничко и веднага съм неин.

Chacho
09-13-2012, 19:38
Поясни, моля :)
Мъже, които ще карат жени да чакат какво?


Да чакат удобния момент. Липса на решителност, страх да действат, неяснота на чувствата им. Трябва да се сприятелиш с тях, за да им дадеш зелената светлина, но тези, които пресичат на червено, са по-интересни.

pollyyolly
09-13-2012, 21:20
Зд,авейте!И аз реших да се включа в темата.Прочетох доста интересни неща и честно казано благодаря! Утре вечер аз, една приятелка и едно много сладко момче ще ходим да гледаме прожекция от тези на БНТ и исках да го впечатля по някакъв начин и както четох се досетих! Мерси много дано да се получи! :))

SHPAIdURmeN
09-13-2012, 21:29
Как момичетата могат да покажат на едно момче, че го харесват и от какво се впечатляват момчетата ? Какво търсят в едно момиче и на какво обръщат внимание ?

Вие не разбрах те ли досега, че всяко момче гледа по различен начин на едно момиче. E разбира се имаме все някакви общи чети, както каза "Chacho".

Chacho
09-13-2012, 21:39
Айде, бе, пиленца изобретателни. Като всяко момче е различно, вие да не си сменяте подхода за всяко едно, бе, хамелеончета? Като ви се появи някой и веднага му се нагаждате по формата и мириса на задника. Различни или не, все някви общи черти имаме.

jghgh
09-13-2012, 22:16
^к'во се занимаваш със заучените им отговори : |

sisinceto pi
11-27-2012, 18:17
И аз съм на мнението на Пантерката и jghgh. Кви грешни намеци и знаци, бе, мъжки, ти хуй имаш ли? Единствения грешен знак е липсата на цици, всичко останало, движещо се, е сгодно. А тия екземпляри, които са ти приятелки, са ти достатъчно близки, че да се престрашиш един ден с тях. Единствената тъпотия на сприятеляването е, че тия мъже, които ще ви накарат да чакате толкова дълго, имат причина да излизат от черупката си толкова късно и тая причина няма да ви е никак привлекателна.


Аз не съм много на твоето мнение познавам хора без цици а са доста Харесвани така казано. А и какво според теб всички момчета искат само секс, свирки, чикий и пр. (няма да се извинявам за думите си защото смятам че съм права) и това , че една част са така не включва всички ! Мога много неща да ти кажа но няма смисъл!

TROLLDADLOLCAKE
11-27-2012, 20:18
Когато едно момиче харесва едно момче това си личи ! Когато не го харесва , си личи още повече ! Просто , когато едно момиче харесва едно момче , тя показва по - голям интерес към самия него спрямо всички останали , "Пише му първа , обажда му се , иска да излизат заедно , кани го на кино и т.н , разпитва го .. , " всичко това много зависи и от самото момиче , защото има много срамежливи момичета , които те харесват от примерно година , обаче от срам няма да ти кажат ..

W51aHBFu
06-12-2013, 16:05
аз говорих с едно момиче дали иска да бадем повече от приятели , но тя отговори че ме харесва горе долу та вапроса ми е какво е това горе долу???

julian8787
06-12-2013, 16:55
аз говорих с едно момиче дали иска да бадем повече от приятели , но тя отговори че ме харесва горе долу та вапроса ми е какво е това горе долу???


Означава, че не те харесва. Просто е подходила снизходително към теб, за да не те нарани. В любовта средно положение няма.

Chacho
06-13-2013, 15:18
^Това или е избързал и още не е била решила дали го харесва или не. Или по-точно още не си е била задала въпроса.

ymmit
06-24-2013, 01:33
Абе кво ги слушаш полувината едвали са имали гадже през живота си. Бъди себе си да не ти пукака какво мисли за тебе като не те харесва да не те гледа къф му е проблема. Но запомни стари номера на нови гаджета не върти, щото има много различни момчета едни харесват едно други друго

102
06-24-2013, 08:07
Като си свалят блузата.

heroinequeen
06-24-2013, 08:18
ключът към мъжкото сърце е приятелството.
Е, може би не е единственият ключ... но при по-сантименталните мъже наистина работи. : )

+1 :)

lyuba991
06-24-2013, 08:31
Зависи от момчето :)

BlueFace
06-24-2013, 11:10
Обръща се внимание на външния вид. Колкото и глупости да се изписват за това как външния вид няма значение няма как да има нещо между двама души щом няма физическо привличане, пък били те и най-добрите и готини хора на света. А какво всеки намира за привлекателно вече е субективно. Докато се опознавате външния вид играе най-важна роля, след това постепенно характера придобива най-голяма тежест. Както се казва "По дрехите посрещат, по ума изпращат", но това няма как да се случи, ако директно те "изгонят" ; )

BlueFace
06-24-2013, 11:22
Аз не съм много на твоето мнение познавам хора без цици а са доста Харесвани така казано. А и какво според теб всички момчета искат само секс, свирки, чикий и пр. (няма да се извинявам за думите си защото смятам че съм права) и това , че една част са така не включва всички ! Мога много неща да ти кажа но няма смисъл!

Без секс, свирки и чикии сте си просто приятели.

tweety91
06-24-2013, 13:06
Авторке, не съм чела коментарите на другите, но съм сигурна, че никой не ти е дал съвета, който търсиш.. Причината да НЕ намериш отговор на въпроса си тук е, че не трябва да го търсиш по форумите.. В крайна сметка всеки човек е различен и трябва индивидуален подход към него.. никой не може да прецени по-добре от теб самата.
Все пак ето няколко съвета и лично мои наблюдения:
Какво впечатлява момчетата? - момчетата, както и момичетата тийнове са като хамелеони - често менят мненията си, стиловете и предпочитанията си. За да направиш впечатление, трябва да опознаеш момчето и да си на същата вълна като него, да имате сходни интереси, за да имате общи теми на разговор. Може да му грабнеш вниманието с добър коментар за някоя песен или някой филм, който знаеш, че той харесва. Гледай да не преиграваш и да не се натягаш прекалено много. Бъди дистанцирана, но и приятна компания. Трябва да му е приятно да прекарва времето си с теб, така ще иска то да бъде все повече :).
Момчетата търсят в едно момиче нежност, някого, когото да закрилят, който се смее на шегите им, с когото могат да се държат глупаво и да не бъдат в ролята на мъжкар, която често играят пред приятелите си. Приятелите му трябва да те харесат.. или поне е желателно, защото момчетата се съревновават и искат другите да оценят и одобрят половинките им.
Най-хубавият съвет, който мога да ти дам е да бъдеш себе си, защото, ако момчето те хареса заради това, което НЕ СИ, по този начин си излъгала себе си и него.. няма как да носиш тази маска на перфектното момиче дълго и рано или късно, той ще те опознае такава, каквато си и тогава или ще те хареса още повече или ще се разочарова.

psychopath
06-24-2013, 14:54
На мен не ми е необходимо да ми показват, че ме харесват, това и сам го разбирам.

Необходимо е да ми показват защо трябва да ги харесвам. : )