PDA

View Full Version : Писмо



Polietilenka
09-10-2012, 22:11
Написах го и нямам намерение да го пращам. Просто искам да го споделя. Просто ей така...

Много ми липсваш. И вообще не ми дреме, че казваш, че имаш чувства към оная грозна пача. Знам, че обичаш мен, но си прекалено шубе, за да ми го кажеш. И знам, че още на първата седмица в ***, ще съжаляваш, че не си се разделил с нея. Защото докато си с друга, няма да те докосна. Прасе. Мислиш си, че можеш да имаш всички. Айде да видим. Не заслужаваш никоя гад мръсна и пак те обичам... Омърсих се... вече съм мръсна и то за най-прекрасния човек на света. Той е много повече от теб и съжалявам за всичко, което направих с теб. Съжалявам. Не заслужаваш, дори най-простото в мен - плътта. Ама нищо. А той... той трябва да има всичко. Него аз не го заслужавам - вече съм мръсна. И пак... пак мислите ми са за теб. За теб, защото ме изигра едно хубаво и сега за друг не мога да мисля. Задник. Мразя те за това. Да ме беше бутнал оная вечер. Да беше казал "Само приятели сме". Но не... прекалено много мислиш с долната глава, както всички. Прекалено малко ти пука за хората, на които държиш. Прекалено си егоцентричен, за да се постараеш поне малко да не нараниш момичето, което обичаш. Ти си един ш***н женкар и нищо повече. Заслужаваш само курви, херпес и гонорея. Това заслужаваш.

А аз съм глупачка, глупачка, глупачка. Глупачка, че се влюбих, в човек, който не знае какво иска. Човек, който вместо да е слънцето в живота ми, ме кара да плача всяка вечер. Глупачка.

jghgh
09-10-2012, 22:18
Прати го, защото всички имаме смели сърца... мен така ме бяха посъветвали в един форум по случай едно писмо, което се чудих дали да изпратя. Познай дали го изпратих? Не. И съжалявам, че не го направих. Ако го бях направила, още тогава щеше да ми олекне : )

пп. Не го прочетох.

Psyko Nuts
09-10-2012, 22:24
Няма смисъл да го пращаш. Каквото било, било. Няма смисъл от това нещо, да не говорим, че си си намерила нов и казваш как всички са еднакви, и че мислим с долните глави, значи и новият ти е същия. Не можеш да ни слагаш под общ знаменател. По-добре недей да му се жалваш, ами му отмъсти. Винаги има начин - не казвай, че не поддържате връзка вече или нещо от сорта. Човек иска ли го постига, рано или късно, а ако той е забравил тогава ще му е още по-гадно. Направо да се чуди от къде му е дошло !

П.С.: На колко си?

DragonLady
09-10-2012, 22:34
Прати му го колкото да ти оплекне, и не се занимавай повече с тоя.

Polietilenka
09-10-2012, 22:52
Отдавна не бях писала... Поне това ме накара да направя лудостта по тоя. Не че е нещо особено, но поне си излях малко мъката:

Очите ти дълбоко в мойте гледат,
с музика топиш едно залутано сърце,
но устните ти от лъжи прогниват -
играеш си жестоко с една душа-дете.

Нима за теб е хищническо удоволствие?
Измъчваш жертвата, желаеш да скимти?
Или странен опит да плениш сърцето ми...
Играта е от обич или искаш да боли?

Предвам се. Печелиш. Стига толкова.
Не ме превръщай в цвете с бодли.
Вземи ме - крехка, нежна, уязвима.
Аз мога да живея само ако грееш ти...

ShtrudeL
09-10-2012, 22:59
УЖАСТ! ужасТ!
Ако бях момче и някоя ми прати нещо такова, такъв игнор ще й набия омг, че ще се удави в злобата и комплексарщината си.
Не се излагай и НЕ го пращай. Е те такова нещо не бях виждала от много време. Супер грозното е! Ти сериозно ли говориш, че си се влюбила в някой и в същия тоя текст го наричаш с какви ли не имена?! Разочаровам се от такива като теб. Пф. Т.е... от вашите усти не трябва да излизат думички като 'обич/любов/чувства', защото ги загрозявате и обливате с мръсотия!
Един МНОГО приятелски съвет - не пиши 'стихчета' като това, което си постнала. Т.е.. не бе пиши си, ако те кара да се чувстваш по-добре всъщност. Исках да кажа, че е страшно глупаво и обидно, лицемерно ако щеш.


Едит: Ама не мога да си мълча за такива неща. Липсвал ти, наричаш го 'тоя', обиждаш го по какъв ли не начин, обвиняваш 'пачата', към която има чувства. Чакай бе, какво ти е виновно момичето?! Вярно, че всеки малко, или много може би, евентуаално ревнува, ама чак пък с такава злоба да говориш?! Не знам какво ти е направил... може да е нещо ужасно... Но да говориш на такъв език и на такова ниво за човек, в който казваш, че си влюбена, или че си имала някакви чувства, който си прегръщала и с който си споделяла себе си... АДСКИ ГРОЗНО И ЛИЦЕМЕРНО Е. Казваш дори, че го обичаш в 'писмото'?! ВТФ!?!?!?!?!??!? (тук ми идва да си удебеля на макс шрифта) Кой човек, който обича говори така бе?! В същия тоя текст казваш, че го мразиш!?!? КАКВА Е ТАЯ ГАВРА, питам?!
Хората не си принадлежат, а ти говориш така, сякаш си нещо много ценно, което той губи. Това на никой не се харесва! А ми говориш за егоцентричност...what theee.. giiiirl...

Luidgie
09-10-2012, 23:06
Ако ти е мерак да казваш на някой какви са ти чувствата и колко те е наранил - направи го. Но не по този начин. Имаш "добри" попадения, но някои неща са напълно излишни. Ако приема, че си зряла дама бих те посъветвала да не го пращаш, но ако си толкова засегната от въпросният човек, можеш да си излееш чувствата по много по-красив начин и по-интелигентен, като замениш думите "задник" "прасе" и т.н. с някои малко по-интелигентни и "възвишени". Ако си някое малко моме, по-добре не се занимавай с простотии, едва ли някой пикльо те е наранил чак толкова - не ти знам историята, не ти знам и проблема, така че е твърде вероятно да греша.

Polietilenka
09-10-2012, 23:06
До ShtrudeL:

Хах... Ще ми се да ме познаваше, него също и да беше свидетел на цялата история, за да разбереш колко е абсурдно това, което казваш.

ПС: Не ме убеждавате да не го пращам, бе. Нали си написах, че нямам намерение. Само наливам, защото ми е мъчно и трудно в този момент. Вярвам всички сте го изпитвали някога.

Едит: Човек, айде имай малко милост. Написала съм го това, защото съм имала нужда. Защото е истина, че ми е супер трудно в този момент. Написала съм го така, защото наистина е тъпанар. И наистина се държи ужасно. И аз наистина съм глупачка, че продължавам да имам чувства към него... Не съм искала с никого да споря и да се карам и това, което правиш не е човешко. Сигурна съм, че и ти си имал трудни моменти, бил си объркан, не си знаел какво точно искаш/чувстваш и така нататък. Е вземи най-лошия такъв момент и добави глъч хормони и болки в корема към него.

NambyPamby
09-10-2012, 23:09
Ахахахаха, така широко се ококорих, като прочетох някои ключови думи от писмото... Дееба. После се разкикотих и се сетих за това (http://vbox7.com/play:fa30ed96).
Писмото ти много прилича на него. 8-)

ShtrudeL
09-10-2012, 23:12
До ShtrudeL:

Хах... Ще ми се да ме познаваше, него също и да беше свидетел на цялата история, за да разбереш колко е абсурдно това, което казваш.

ПС: Не ме убеждавате да не го пращам, бе. Нали си написах, че нямам намерение. Само наливам, защото ми е мъчно и трудно в този момент. Вярвам всички сте го изпитвали някога.

Душко, тук никой не те познава и няма да те познава достатъчно. Ние 'те изграждаме' въз основа на това, което пишеш. Не е нужно да си свидетел на история, за да се отвратиш от това, което си написала.
Какво значи 'наливам'?!
И не, не съм го изпитвала това и се радвам за което. Т.е. не съм си пълнила главата с такива грозни мисли за човека до мен, както и да ме е наранявал.

Polietilenka
09-10-2012, 23:16
Написах го първо като едит горе, но рискувам да не го видиш:

Човек, айде имай малко милост. Написала съм го това, защото съм имала нужда. Защото е истина, че ми е супер трудно в този момент. Написала съм го така, защото наистина е тъпанар. И наистина се държи ужасно. И аз наистина съм глупачка, че продължавам да имам чувства към него... Не съм искала с никого да споря и да се карам и това, което правиш не е човешко. Сигурна съм, че и ти си имал трудни моменти, бил си объркан, не си знаел какво точно искаш/чувстваш и така нататък. Е вземи най-лошия такъв момент и добави глъч хормони и болки в корема към него.

paradosou
09-10-2012, 23:16
Пълна трагедия е тва писмо и се съгласявам с Щрудел, че адски лъха на комплексарщина. И освен всичко така (т.е като нареждаш момчето по всевъзможни начини) плюеш всъщност по себе си и по собствената си преценка.
Почни да си влагаш енергията/емоциите в нещо позитивно/полезно/приятно, вместо да се занимаваш с подобни умопомрачителни дивотии.

Luidgie
09-10-2012, 23:16
Polietilenka айде кажи си историята - така ни вкарваш в някаква мъгла и ние само си гадаем. А аз ще се съглася с първото мнение. Все пак е хубаво да си кажеш на колко години си, г/д каква е случката. Щото за неща от сорта "аз го бих на една игричка и той ме преби" е просто... айде да не казвам к'во.

ShtrudeL
09-10-2012, 23:24
Написах го първо като едит горе, но рискувам да не го видиш:

Човек, айде имай малко милост. Написала съм го това, защото съм имала нужда. Защото е истина, че ми е супер трудно в този момент. Написала съм го така, защото наистина е тъпанар. И наистина се държи ужасно. И аз наистина съм глупачка, че продължавам да имам чувства към него... Не съм искала с никого да споря и да се карам и това, което правиш не е човешко. Сигурна съм, че и ти си имал трудни моменти, бил си объркан, не си знаел какво точно искаш/чувстваш и така нататък. Е вземи най-лошия такъв момент и добави глъч хормони и болки в корема към него.

Като е тъпанар, какво правиш с него и това каква те прави? Всмис... реално наистина ли го мислиш? Ако е така - МНОГО тъжно.
Не знам това към кой си го писала (м.р.), но съм имала доста кофти моменти, в които съм била объркана и не съм знаела какво да правя. Било ми е адски тъжно, но никога, ама никога не съм мислила такива неща за човека до мен. Не помня да съм изпитвала такъв гняв, в който да говоря неща, които не мисля. И съм адски против оправданието 'когато е ядосан, човек не знае какво говори'... BULLSHITS! Не обичам хора, които не могат да се контролират в такива ситуации. Аз съм голяма филмарка и ревла и мога да навлизам в някакви драматични състояния, но въпреки това знам, че ако обичам човечето си, дори да ми е ядосано/разтроено/етц, ще ми се обажда оня душевен рефлекс, който в никакъв случай няма да ми позволи да говоря такива неща... Тъжно е наистина.. Не искам да звуча като някакъв безгрешен съдник, но е тъжно и грозно..

Goddess
09-10-2012, 23:26
О, не....
"Знам, че обичаш мен, но си прекалено шубе, за да ми го кажеш." НЕ НЕ НЕ :D :D
Значи, като почнете така да се вживявате кой-как ви наранил, а вие какво незаменимо бижу сте и си мислите, че наистина сте някакъв фактор в живота на тоя тип "женкари"...направо не знам с коя ръка да се прекръстя..хауахауах
Хубаво е, че нямаш намерение да го пращаш, защото на негово място щях да ти се изсмея на филмарството и да продължа да си върша, каквото съм вършила преди да отделя тази напразно изгубена минута...

GLaDOS
09-10-2012, 23:34
Ебати простотията!
Груба селяния с привкус на турски сериал...
Поне да го беше написала фино,а не с куп каруцарски епитети.

fenkaaa
09-11-2012, 00:50
Интересно писмо ;Д

xXxPETYAxXx
09-11-2012, 05:30
Мхмм, значи пича ходи с някаква "грозна пача", ама ти си се "омърсила" и то те е яд, защото си мръсна за "най-прекрасния човек на света"...
Това ми звучи като "изневерих на гаджето си и сега се самосъжалявам", но не знам. Или пък просто женкаря ти е отнел цветенцето и сега се чувстваш омърсена за това, че не си го направила с подходящия, а с някакъв, който не те обича и също е изневерил на гаджето си. Може и да не е така, ама прочетеното буди в мен тези асоциации.
Все тая - наистина е много комплексарско.
Добре, че си решила да не го пращаш, че ако го беше пратила доста щеше да забавляваш въпросното "прасе" с писаниците си!

balu4ka
09-11-2012, 06:04
^И аз си помислих за тези доводи,много намирисва на това.

Твърдиш,че обичаш този човек,на това ли казваш любов?Да,разбирам наранена си ,но ще ме извиняваш.Много е грозно и не ми е понятно ,как може да изпитваш такава злоба към човек ,към който изпитваш някакви чувства "любовни".Всички сме били наранени,искали сме да се наревем ,изпитвали сме яд ,но никога не бих използвала такива епитети към някого,с който съм била заедно.Ужасно жалко е.
Добре,че няма да му го пратиш,защото щях да те попитам дали имаш гордост,и къде подяволите си я завряла...

Amore-Mio*
09-11-2012, 06:28
Отвратително.

Ако бях момче и някоя ми прати нещо подобно - няма да се отърве само с едно игнориране. Толкова тъпо и самовлюбено звучи. Ха - ха.

Той си има право да обича, която си иска, авторке. Това, че за теб тя е "грозна пача" си е лично твой проблем. Не сте били един за друг, смешно е просто да разиграваш такъв филм. Пък и да си мислила навреме.

А Л И С А
09-11-2012, 06:31
Радвам се, че си решила да не изпращаш това писмо. Запази си го все пак. Някой ден като вече си открила мъжа, който да те оценява, ще се смееш на този, който те е зарязал заради друга. Сега няма смисъл да се затормозяваш с излишна злоба към него. Просто го забрави, не те заслужава! :)

dimitar_ak
09-11-2012, 06:37
И какво ще докажеш? Това, че момчето е било право, че се е спасило от една злобна комплексарка? Бъди сигурна, че дори няма да си прави труда да го дочете до края. Запази си достойнството и не пращай подобни глупости.

anonymous708973
09-11-2012, 07:25
Мръсна била... ти какво? Вярваш, че с първия си трябва да се ожените и да заживеете щастливо?

cookie78
09-11-2012, 07:47
Не ти знам драмата, ама си пиши стихотворения, зада си излееш мъката и зарежи всичките тия писма и епитети. Гадно е!
Миналото си е минало. Той може да не е знаел какво иска, но все пак не те е карал насила...Не всички са няк'ви доблестни, сама трябва да си ги подбираш, не са длъжни да дават отчет..
Внимавай повече, ако се лъжеш от всеки, бая сълзи и поезия ще трябва да излееш..

jghgh
09-11-2012, 08:27
Прочетох го, но не съм скандализирана.
Болката кара хората да са злобни. Болката може да те извиси, може и да те принизи. Ако си в някакво слабо състояние се случва последното. Слабохарактерно е, малодушно е, но аз приемам човека като сплав между сила и слабост и не винаги е в най-върховите си форми.

"Индже стана страшен. И по-рано той не знаеше милост. Но откато погледът на Пауна угасна за него, сърцето му се превърна на камък."

А и самата авторка едва ли си вярва. Обичаш го и още как. Просто те боли адски много и си измисляш за какво да го мразиш. Не води до нищо добро това, да знаеш :> Нито отмъстителността, нито злобните думи.

Просто заеби.

Polietilenka
09-11-2012, 08:35
Прочетох го, но не съм скандализирана.
Болката кара хората да са злобни. Болката може да те извиси, може и да те принизи. Ако си в някакво слабо състояние се случва последното. Слабохарактерно е, малодушно е, но аз приемам човека като сплав между сила и слабост и не винаги е в най-върховите си форми.

"Индже стана страшен. И по-рано той не знаеше милост. Но откато погледът на Пауна угасна за него, сърцето му се превърна на камък."

А и самата авторка едва ли си вярва. Обичаш го и още как. Просто те боли адски много и си измисляш за какво да го мразиш. Не води до нищо добро това, да знаеш :> Нито отмъстителността, нито злобните думи.

Просто заеби.

Благодаря ти. Искрено...

Niakoitam
09-11-2012, 09:01
1. Попитали мъдреца: Как да вляза в сърцето на една жена. Той отговорил: През рана Ами ако няма Направи я.
Много вярно.
2. Не се поддавай на злобата
3. Имай си достойснтво
4. За чии си играеш с чувствата на хора,който държат на теб като не знаеш точно какво точно искаш?

Blab
09-11-2012, 11:57
j, обаче, колко е помъдряла. отива й.)

//по темата - been there, done that. not worth it. pass.