PDA

View Full Version : Болна от любов !



snoring_puppy
09-11-2012, 00:24
Здравейте,за първи път се осмелих да пиша за това във форум,но вече няма на къде.Дано имате търпение да го прочетете цялото,защото наистина имам нужда от помощ. На 15 съм и миналата година се преместих в ново училище.В началото не се интересувах много от новите си съученици.Предпочитах да излизам с хора от квартала(които пушат трева и се друсат). И за да мога да бъда част от компанията - аз правех същото. Преживях много неприятни моменти с тази компания,за малко да умра,че и по-лошо.Депресирах се,затворих се в себе си...След месец,два започнах да си общувам с хора от моя клас.С едно симпатично момче се сближихме доста.Излизахме няколко пъти,като аз бях наясно,че той си пада по мен.Скоро и аз започнах да го харесвам.И така станахме гаджета.Вече не се чувствах толкова депресирана,започвах да го харесвам все повече и повече,той ме правеше много щастлива.Минаха около два месеца откакто ходим, а аз вече бях влюбена в него.Чудех се как така стана,по принцип съм доста студен човек и не се привързвам лесно.И преди съм имала няколко връзки,пък такива чувства за пръв път изпитвах.Аз направо се бях вманиачила по това момче,ядосвах се като вечерно време не ми пишеше по скайп.И много много го ревнувах. Един ден заради тая ревност се изпокарахме,после се сдобрихме,но вече не беше същото...И след няколко дни,той каза че няма смисъл да продължаваме.По-гадно не съм се чувствала.Сутрин едвам ставах и отивах на училище,в час само поглеждах към него.Чаках с нетърпение последният звънец,за да мога да си отида вкъщи.Пусках си тъжни песни и плачех всеки ден(като по филмите). Пред хората гледах да се държа нормално,колкото можех.
Ето,че не мина много време и той ми писа.Каза,че му липсвам и още много други неща.Аз разбира се отново полетях от щастие.Много се зарадвах като разбрах,че и аз съм му липсвала(а си мислех,че не му пука за мен). Отново тръгнахме,но той се държеше ужасно тъпо. Не искаше от класа да разберат,че пак сме заедно,трябваше да се срещаме тайно в някой коридор или в тоалетните.Накрая спряхме и там да се виждаме,а аз отново почнах да страдам за него.Опитах се да оправя нещата,но той не ми обръщаше внимание.И ето пак се разделихме,този път дори без да си кажем.Направо се сринах,чудех се на тъпата си глава - как можах да се влюбя толкова много?
Вече към края на учебната година аз отидох на гости на едно друго момче от нашия клас.Говорихме си,беше ни скучно и взехме,че се напихме(доста глупава идея). Отидохме на леглото му,почнахме да се натискаме.На следващия ден се видяхме пак и така аз тръгнах с него.Тогава един познат отишъл и казал на момчето,в което съм влюбена.Той още същия ден ми се обади и си говорихме много.Каза,че се чувства зле като съм с друг,че му пука за мен и така нататък.Разделих се другото момче,а той замина на почивка. И ето сега се върна и отново сме заедно,а аз се измъчвам.Страх ме е,че пак ще стане нещо и ще се разделим.Освен това мисля непрекъснато за него.Виждам,че и той ме обича,но аз го обичам УЖАСНО много.Може би повече отколкото той мен ?
Искам,наистина искам да скъсам с него и да си живея живота,но как да го направя,като знам колко ще ме боли после ?Или да продължа да съм щастлива с него и да оставя всичко на произвола на съдбата ? Моля дайте си мнението.

NambyPamby
09-11-2012, 00:28
За 15-годишна си доста инфантилна.
Налягай си парцалите и гледай поне учебната година да изтикаш с прилична оценка, че за друго нямаш акъл още.

JDeel
09-11-2012, 02:36
Аз не успях да разбера с кой си и кой искаш, но ми прави впечатление че малките много сериозно държите да имате всичко на момента, и ако може в повече. Спокойно, света още не е свършил (остават още има няма още 4 месеца).

Като не искаш да си с някой - късай. Ако ти липсва мъничко после - това е нормално и не трае дълго, не е причина за "май сбърках, искам да сме отново заедно" още на другия ден.

balu4ka
09-11-2012, 06:15
Ех,направо нямам думи.Събираш се с някви наркоманчета,пиеш,а си на 15 ?*лошо,много лошо*
Много сте ми интересни ,как един ден искате едно нещо ,а на следващия е съвсем друго.То е присъщо за децата,ако питаш мен.Ако го обичаш ще се бориш,но вашото не е точно връзка ,а мазохизъм от твоя страна.Как може да търпиш подобно отношение,да се криете ,да не се виждате ,далеч от любов е т'ва.Нещата едва ли ще се развиват в хубава посока,ако питаш мен.Мисли за училище ,сега.

Amore-Mio*
09-11-2012, 06:23
Аз пък не виждам чувства от негова страна - при най-малкото нещо "късаме". Вместо да се борите и да преодолеете този етап от връзката ви.

Иначе е нормално нищо да не е както първия път.
И не очаквай да има промяна. Ти винаги ще си такава, която ще се притеснява да не би той отново да те зареже. По - добре го зарежи и не му позволявай повече да те разиграва.

А Л И С А
09-11-2012, 06:38
Да живееш в страх да не те зареше?! Та това не е живот. Разбирам, че изпитваш силни чувства, но не можеш да позволяваш на хората да си играят с теб. Днес е с теб, утре не е. Имай повече уважение към себе си. Съсредоточи се в ученето и без това учебната година започва след по-малко от седмица. Не се занимавай с глупости.

sexa_na_kompleksa
09-11-2012, 07:24
Поговори с него и се изяснете - какво искате от тази връзка, кога и къде ще се виждате, ще си пишете ли всяка вечер в скайп, ще се виждате ли с други и въобще всичко, което те интересува за тази връзка. Чрез този разговор ще разбереш много за него и отношението му към теб и ще прецениш дали има смисъл да се занимаваш с него. Ако решите да останете заедно, не възлагай големи надежди и виж накъде ще тръгнат нещата.

snoring_puppy
09-11-2012, 08:58
Как да мисля само за училището,та ние сме в един клас...А относно наркоманчетата - винаги ще съжалявам,че съм била с такива хора.А той не е такъв,не се прави на интересен като другите.Аз затова толкова държа на него.

scandalousLady
09-11-2012, 19:42
Не го мисли толкова. Не се тормози просто бъдете заедно и му имай повече доверие. Ако има проблем седнете и поговорете само двамата и му кажи ,каквото мислиш.

mech7a7elka
09-12-2012, 13:44
" за малко да умра,че и по-лошо "

Кое е по-лошо от това да умреш ?

PyCoKoCkA93
09-12-2012, 14:27
Още нямаш нито качествата,нито потенциала,нито идейно-мисленото развитие за здрава и стабилна връзка.Както искаш ме разбирай...И...сама си прави изводите.

Wednesday666
09-12-2012, 16:14
Момиче, ти самата не знаеш сърби ли те или те боли, а очакваш съвети от нас.

Ние как да знаем той какви чувства има? И двамата се държите като деца, каквито сте всъщност.

Спокойно, ще оживееш и без него. Да, факт, кофти ще е, защото сте в един клас. Обаче света няма да спре да се върти.

Моят съвет е да прекъснеш интимните си връзки и с двете момчета. Започни на чисто. Имаш нужда от това.

bijou
09-12-2012, 16:54
за малко да умра,че и по-лошо.

Какво е по-лошо от смърта?

Така, по темата. Ти си една малка тъпа 15-годишна лигла, която си мисли, че знае какво е любов и обича ТОЛКОВА УЖАСНО МНОГО след 2-3 месеца връзка. Второ въобще не знаеш какво искаш, уж си влюбена в него, късате, страдаш, пак сте заедно в ''тайна връзка'', късате пак, пак страдаш, отиваш в някакъв друг, напивате се, правите секс и ъъъ..тръгвате? , след това късате и пак тръгваш с ЛЮБОВТА НА ЖИВОТА СИ и ни питаш дали да го скъсаш или да продължите да сте заедно. Казвам ти го пак, тъпа малка пикла си. 15 годишна ще ми говори за любов, майко мила.
Вземи се стегни, защото въобще ама въобще не знаеш какво е любов, какво е да загубиш любов и какво е да страдаш от любов.
След годинка-две-три като узрееш и като се осъзнаеш, пак ще ни говориш. ;)

bijou
09-12-2012, 17:11
Спокойно, света още не е свършил (остават още има няма още 4 месеца).

Това ми хареса. :D :D :D

Anichkaxxwee
09-12-2012, 18:34
Аз пък не виждам чувства от негова страна - при най-малкото нещо "късаме". Вместо да се борите и да преодолеете този етап от връзката ви.

Иначе е нормално нищо да не е както първия път.
И не очаквай да има промяна. Ти винаги ще си такава, която ще се притеснява да не би той отново да те зареже. По - добре го зарежи и не му позволявай повече да те разиграва.

+1
Не е трябвало да зарязваш другото момче.
Връзката можеше да е по-добре от 1вата ти връзка

Enchanting
09-12-2012, 19:06
За 15-годишна си доста инфантилна.
Налягай си парцалите и гледай поне учебната година да изтикаш с прилична оценка, че за друго нямаш акъл още.

^^ ясно, точно и кратко.

snoring_puppy
09-12-2012, 19:44
Какво е по-лошо от смърта?

Така, по темата. Ти си една малка тъпа 15-годишна лигла, която си мисли, че знае какво е любов и обича ТОЛКОВА УЖАСНО МНОГО след 2-3 месеца връзка. Второ въобще не знаеш какво искаш, уж си влюбена в него, късате, страдаш, пак сте заедно в ''тайна връзка'', късате пак, пак страдаш, отиваш в някакъв друг, напивате се, правите секс и ъъъ..тръгвате? , след това късате и пак тръгваш с ЛЮБОВТА НА ЖИВОТА СИ и ни питаш дали да го скъсаш или да продължите да сте заедно. Казвам ти го пак, тъпа малка пикла си. 15 годишна ще ми говори за любов, майко мила.
Вземи се стегни, защото въобще ама въобще не знаеш какво е любов, какво е да загубиш любов и какво е да страдаш от любов.
След годинка-две-три като узрееш и като се осъзнаеш, пак ще ни говориш. ;)
Да лигла съм,но не мисля,че не знам какво искам.Съвсем ясно съм написала,че искам да съм с него,че държа на него и така нататък.И не съм правила секс с другото момче.

SexWithKillers
09-12-2012, 19:45
Пий един нурофен и ше се оправиш.

chushkopek
09-12-2012, 19:50
Да лигла съм,но не мисля,че не знам какво искам.

Противоречие.

По темата:

Още нямаш нито качествата,нито потенциала,нито идейно-мисленото развитие за здрава и стабилна връзка.Както искаш ме разбирай...И...сама си прави изводите.

snoring_puppy
09-12-2012, 19:58
Да бе хора,разбрах - малка съм още за тези неща.Но какво да направя,обичам си го.Вече само той може да ме накара да се усмихна.Какво ли не пробвах...Излизах с новите си приятели,със семейството,а онзи ден похарчих цял куп пари в мола.И нищо!Само като съм с него се чувствам щастлива.

chushkopek
09-12-2012, 20:50
Да бе хора,разбрах - малка съм още за тези неща.Но какво да направя,обичам си го.Вече само той може да ме накара да се усмихна.Какво ли не пробвах...Излизах с новите си приятели,със семейството,а онзи ден похарчих цял куп пари в мола.И нищо!Само като съм с него се чувствам щастлива.

Всичко е в главата ти.

Bastun
09-16-2012, 17:23
Всичко е в главата ти.

^^

valdesbg
09-16-2012, 17:38
Абе на мен ми е по интересно друго - кое е по лошо от смъртта? Авторке я ни просветли по тая тема, другото е лесно - вманиачила си се и го обличаш в дрехите на "обичам те". Скучно ти е и се чудиш с кво да си запълниш ежедневието. Малка си още.

snoring_puppy
09-16-2012, 23:16
Абе на мен ми е по интересно друго - кое е по лошо от смъртта? Авторке я ни просветли по тая тема, другото е лесно - вманиачила си се и го обличаш в дрехите на "обичам те". Скучно ти е и се чудиш с кво да си запълниш ежедневието. Малка си още.

Ами това,което съм написала за смъртта е доста дълга история.Няма нужда да разтягам локуми сега. Освен това,не съм седнала да пиша от скука,а защото не желая да говоря с никой познат за този мой проблем.Преди два месеца споделих на една приятелка и изобщо не се почувствах по-добре...Всички казвате ''малка си още''. И какво от това ,като аз се измъчвам всеки ден.Вече и вкъщи забелязват,че не съм на кеф,питат ме какво ми е...

valdesbg
09-16-2012, 23:20
Ми..сподели с вашите, примерно. Ся ако ми излезеш с номера, че на тях не казваш нищо щото еди какво си...

Ъхъ, малка си. Измъчваш се, щото сама си го правиш да ти е гадно. А тва се случва, щото не знаеш как да си оползотворяваш времето и по какъв начин да се справяш с поривите ти на емоционална нестабилност. А това пък следва от нежеланието ти да се развиваш, предпочитайки да смачкаш всичко, да го хвърлиш в коша и да кажеш "Готово, не ми е по яко".

Luidgie
09-16-2012, 23:22
ту туу глупава си! Майчице майчице. Ще те боли колко да те боли? Излез от филма и погледни трезво на нещата. Не знам ти какво виждаш ама аз виждам глупаво дете, което придава качества на момче, които едва ли има. Вманиачила си се и си си навила на пръста някакви неща и изобщо не се усещаш, че това е глупаво, тъпо и детинско. Като не искаш да ти казват, че си малка и се мислиш за зряла и т.н. дръж се като такава. Ти се държиш като малка пикла гледала твърде много романтично идеалистични филми и навила си на пръста, че любовният и живот трябва да изглежда еди как си. Остава и да кажеш, че ако скъсаш с него ще умреш... :/

snoring_puppy
09-16-2012, 23:29
Глупава съм така е ! И това е една от причините да се измъчвам.Вярно,няма да умра ако скъсам с него,но тогава ще ми е още по-гадно. И сега стоя и чакам да стане чудо.

valdesbg
09-16-2012, 23:36
Отвори си устата и чакай някоя муха да влети вътре. Ще е чудо ако е Златната муха, която изпълнява две желания и половината от третото.

Luidgie
09-16-2012, 23:37
Епа чакай си. Хем знаеш кое е правилното решение хем те е шубе да не останеш с пръст в устата. Мъчи се всеки ден дали оня няма да те зареже отново. Мисли го постоянно - твое си решение. Чудото няма кой да ти го направи. Моли се на Бог ама и той няма да те чуе.

snoring_puppy
09-16-2012, 23:50
Ако не е чудо,ще е да накарам майка ми да ме премести в чужбина(имам роднини там). Да заживея при тях и никога повече да не го видя това момче.Чудя се само дали си струва да правя всичко това,само за да го забравя.

Luidgie
09-16-2012, 23:52
Ох боже! Ама ти нормална ли си? Па мести се в чужбина, но ако искаш да имаш бъдеще там, не щото некъв пикльо ти е влезнал у главата и не можеш да го забравиш. Супер глупаво мислиш, не очаквай някой да ит каже нещо по-различно от "малка си за тия неща" с това мислене. Просот сложи край на отношенията и стискай зъби. Не е като да си смъртно болна или нещо и не знам к'во толкова е имало между вас, че да си толкова филмирана, че чак в чужбина ще ходи.

snoring_puppy
09-17-2012, 00:04
Това не съм го обмисляла сериозно.Иначе ще изчакам малко,ако не се получи пак,ще го зарежа и ще се преместя в съседния клас. Въпреки,че не ми се вярва да събера смелост да го направя. ;(

Luidgie
09-17-2012, 00:08
Ама ти какво? Ще излизаш с колега от работното място и като скъсате ще си подадеш оставката, щото ти е неловко да е там (или къвто сценарии искаш) не осъзнаваш ли, че това не е никакво решение, а бягане от "проблема". Според мен яко преувеличаваш и си бъзла, стегни се малко и се дръж по-мъжки света не свършва с едното ти гадже-провал.

valdesbg
09-17-2012, 00:13
Ам мръдни някъде по далече в чужбина. Южния полюс, Хималаите, Андите.. Тибет. Някое по усамотено място would be perfect.

Предложението за златната муха все още е в сила.

PyCoKoCkA93
09-17-2012, 00:23
Според мен си болна от тъпотия и филмарство,не от любов...Сложи край и залягай над уроците,казах ти,че не си годна и готова за сериозна връзка,ама явно хич не си обърнала внимание на думите ми...

snoring_puppy
09-17-2012, 00:27
Не вярвам,че мухата ще ми помогне,иначе с удоволствие бих мръднала някъде по-далече. :)

snoring_puppy
09-17-2012, 00:40
Според мен си болна от тъпотия и филмарство,не от любов...Сложи край и залягай над уроците,казах ти,че не си годна и готова за сериозна връзка,ама явно хич не си обърнала внимание на думите ми...

Обърнах внимание на думите ти,разбира се.Обаче все пак си мисля,че ТОЙ не е готов за сериозна връзка,а не аз.

PyCoKoCkA93
09-17-2012, 00:42
Излез от филма,момиче.К'ва чужбина заради някакъв пич дето не знае за к'во иде реч?Ама и ти същата като него...Намери си по-полезно занимание и стига с тея филми за заминаване далече.Къде ще идеш?В Лапландия при Дядо Коледа ли? :D Стегни се и стига си бягала от проблема!!!

PyCoKoCkA93
09-17-2012, 00:43
Още нямаш нито качествата,нито потенциала,нито идейно-мисленото развитие за здрава и стабилна връзка.Както искаш ме разбирай...И...сама си прави изводите.

За ТЕЗИ думи говорех.Той е същият като теб...

Bastun
09-17-2012, 16:19
Общо взето това което каза Luidgie :)