PDA

View Full Version : Пищови



obichka
09-11-2012, 11:00
Къде си криете пищовите? :D

evilgirl95
09-11-2012, 12:03
Ами аз само един път преписвах с пищов.. и си го скрих под полата и ме хванаха и ми писаха двойка.. и вече не преписвам.. :Д

Amore-Mio*
09-11-2012, 12:06
Не правя пищови, принципно.


Само веднъж съм правила.
Извадих си една тетрадка, уж за да подложа на нея контролното, а иначе на корицата й имаше нещата, които ми трябваха, но поради картинките - отдалече трудно се забелязват, а учителите не ни проверяват чак и тетрадките.

А Л И С А
09-11-2012, 13:40
Не използвах много пищови. Повечето пъто просто си снимах информацията от тетрадката,оставях си телефона на чина и си преписвах най-спокойно. Мога да се похваля, че не са ме хващали да преписвам така. Иначе когато носех пола,под чорапогащника, около коляното. Крила съм си ги в ботуша, в кеца. Най-добрата ми приятелка пък си ги криеше в сутиена. Искаш лида препишеш, винаги ще намериш начин. :D

the lil legend
09-12-2012, 09:21
Аз пък преписвам предимно от подметките на обувките :D Моята приятелка, с която стоя носи само бели маратонки и подметките и са идеални за пищови. По история годините ги бях написала на един лист като телефонни номера и го бях закачила на едно коркова табло :D

Turambar
09-12-2012, 14:47
Оф, в нета има всякакви работи. Най-достъпното е, ако си падаш по такива неща, да напишеш пищова на едно листче и да си го пъхнеш под една от тия гривни (нямам идея как се наричат) - http://www.natamno.com/product_images/l/p1140051__31306.jpg