PDA

View Full Version : Класен .. ?



Xriis..
09-11-2012, 11:34
Тази година ще бъда 8-ми клас и се чудя какво да подаря на класния за 17.09 :)
Не върви да му взема букет , но и не става без подарък . Да му взема козметика , сувенир , някаква топка (понеже е по ФВС) .. :D Представа си нямам . Не знам какво харесва . Идеи ? :)

druzilla
09-11-2012, 11:36
Защо букет да не върви?Никой няма да му подари нещо по-различно от цвете.А и ти не го познаваш,тъпо е да му купуваш подарък и поне лично на мен би ми излгеждало все едно се подмазваш :D

Xriis..
09-11-2012, 11:38
Ами .. нали е мъж . Не знам :D
И не се подмазвам , просто съм свикнала да подарявам нещо. Уважение :)

MakeMyWorld
09-11-2012, 11:39
Защо букет да не върви?Никой няма да му подари нещо по-различно от цвете.А и ти не го познаваш,тъпо е да му купуваш подарък и поне лично на мен би ми излгеждало все едно се подмазваш :D
И аз така мисля. Не е подходящо от първия ден да му подаряваш някакви такива подаръци. Букет е добре, нищо че е мъж. :)

Xriis..
09-11-2012, 11:40
Аха .. а в саксийка или букет :D И какво цвете ще е най-подходящо ?

pifiella
09-11-2012, 11:40
Ако видя някой заек да подарява подарък на новия си класен, когото не е виждал и не познава, ще се спукам от смях, честно!
И няма да съм само аз!

Xriis..
09-11-2012, 11:43
Ако видя някой заек да подарява подарък на новия си класен, когото не е виждал и не познава, ще се спукам от смях, честно!
И няма да съм само аз!

Добре :D Няма да има подарък . Просто за 1-ви път ще подарявам нещо на учитеЛ и не знам как стават нещата :D

MakeMyWorld
09-11-2012, 11:48
Според мен букет от гербери,гладиоли или орхидеи? Нещо такова е много стилно- http://www.dostavka-cvetia.com/images/buket_orhideia.jpg . Зависи дали ти се дават малко повече пари за оформяне,панделки и тн. :)

Xriis..
09-11-2012, 11:53
Мхм . Ще видя на момента за цветето :D Може да ходим с някоя приятелка да изберем заедно . :)

evilgirl95
09-11-2012, 11:57
Е може да не е букет, а само роза например.. колкото да покажеш уважение.. защото ддз някак не върви букетче с панделки и разни целуфанчета на мъж.. но може и аз да греша..
може и нещо в саксийка за новата ви класна стая :)
.. но както казаха другите- никакви подаръци..

Xriis..
09-11-2012, 12:00
Благодаря :) Може и да питам цветарката кое е най-подходящо :) И все пак мисля ,че саксийката ще е по-добре :D

Amore-Mio*
09-11-2012, 12:08
Някаква книга.

Букет.

Една грамота, дето ги продават принципно - на тях пише "Най - добрия учител, еди - си защо" и така нататък, заедно с букет. Но това, че е мъж - не означава, че не можеш да му подариш цвете. Все пак е учител, а щом е от уважение - проблеми никакви.

pepa97
09-11-2012, 19:38
Тази година ще бъда 8-ми клас и се чудя какво да подаря на класния за 17.09 :)
Не върви да му взема букет , но и не става без подарък . Да му взема козметика , сувенир , някаква топка (понеже е по ФВС) .. :D Представа си нямам . Не знам какво харесва . Идеи ? :)
Цвете ,много ясно -това е ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН.Моята класна ще е по бел и много ясно ,че ще и взема букет от уважение.

Xriis..
09-11-2012, 19:44
Цвете ,много ясно -това е ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН.Моята класна ще е по бел и много ясно ,че ще и взема букет от уважение.

Едно е класна , друго е класен . ;)
Все пак ще му взема цвете .
Благодаря на всички ! 8-)

pepa97
09-12-2012, 19:18
Едно е класна , друго е класен . ;)
Все пак ще му взема цвете .
Благодаря на всички ! 8-)

едно и също е!