PDA

View Full Version : Маслото на Икаров за стрии



nesquikkkk
09-11-2012, 11:37
Става ли за бели стрии? Мисля после да се разходя до аптеката и да си взема нещо за третирането им, но не знам какво...Има ефикасни неща уж, но не знам дали ще са подходящи за мен. Ако сте останали доволни от някакъв продукт, споделете го...както и цената му.

nesquikkkk
09-11-2012, 11:44
Имам няколко лилави на корема, но са започнали да избледняват. От няколко години са ми, но късно реших да им обърна внимание.... Кажете, че има надежда за мен..........

RainbowGirl
09-11-2012, 12:08
Колкото и да ми се иска да ти кажа, че помага... не е вярно. Не си го купувай въпросното масло, защото само ще си дадеш парите. Може да пробваш със свинска мас, чувала съм, че помага.

evilgirl95
09-11-2012, 12:16
Белите стрии с каквото и да ги правиш- нищо няма да помогне.. въпроса е да им се обърне внимание, докато са още розови.. по-добре не си давай парите.. нищо няма да стане.. и аз имам на краката си няколко и са много грозни.. много ме е яд..

nesquikkkk
09-11-2012, 12:22
RainbowGirl пробвала съм с свинска мас, нямаше ефект :(. Иначе имам едни на корема, които са лилави, но са избледнели...все още си личи цветът им, ако това означава, че има кръв в тях, може и да има надежда за мен... :(