PDA

View Full Version : Исках и успях да отслабна



Inkognoto
09-11-2012, 19:13
Здравейте!!
Както всяко момиче, така и аз преследвах идеала на тялото си. Реших се и взе че стана. След един месец различен начин на живот от 55кг. сега съм 48кг. Не звучи много наистина, но аз съм ниска и тези излишни килограми наистина бяха не където трябва. Реших да споделя как постигнах това за тези, които наистина се решили да вземат мерки относно фигурата си. В основата на всичко и силната воля! НЕ трябва да се отказвате след първия ден. В действителност правилото за трите дни важи и тук, ако се справиш първите три дни от тази диета, постепенно става по-лесно. Трябва да предупредя, че по време на тази диета няма да сте толкова енергични, ако сте активен спортист не ви препоръчвам да се захващате. Също така, ако някои не знаят, първо се топят мазнините около вътрешните органи, така че трябва да се подготвите с нови по- малки сутиени(ако сте момиче естествено :D) и част от мускулната ви маса също да намалее. Системата е проста.Просто не яжте никакво сладко!!, хляб!! и пържено и никакво газирано !! Тези храни приспадат към бързите въглехидрати и са ви необходими много упражнения за да ги изгорите, това повечето хора не го правят, за това и затлъстяват. Забравете за вафлите, баничките, пържените картофи и колата. Това е цената за хубаво тяло. Менюто ми се състоеше предимно от плодове, зеленчуци и течности. Сутрин почвам с плодове- най-често ябълки, грозде и сливи. За обяд хапвам или месо или супа естествено без хляб. За вечеря салата или диня. Порциите не бива да са много големи. Хапвайте бавно и наистина се насладете на храната, по този начин по бързо ще се заситите. Първите дни наистина е трудно, наречете го гладуване, но ако повярвате в себе си ще успеете. След време, когато достигнете желаното тегло, вече ще можете да си позволявате малко от онези забранени удоволствия. Надявам се да съм помогнала и желая успех на всички, които ще се опитат да променят теглото си с моя режим на хранене. :)

FuckingFreak
09-11-2012, 19:22
пържено ...
и малко по-натам : Тези храни приспадат към бързите въглехидрати

нда , мазнините са едни от най-бързите въглехидрати по принцип :lol:

kotenciiity
09-11-2012, 19:27
7 килограма за един месец само с ограничения на храните ? Наистина ли? А някакъв спорт включен ли е ?

Inkognoto
09-11-2012, 19:37
7 килограма за един месец само с ограничения на храните ? Наистина ли? А някакъв спорт включен ли е ?

Енергията, която получаваш не e много и ще е трудно да спортуваш, аз лично карах от време на време колело, но не мисля, че това е оказала голямо влияние :)

Hayashi
09-11-2012, 19:39
Гореспомената ти диета е изключително вредна и не смятам, че е удачно да я препоръчваш.
С гладуване не се отслабва.

mimsssssss
09-11-2012, 19:58
Особенно плодове на закуска...
Викаш, че си нямала енергия, от къде да имаш - от ябълката и водата ли? Или от динята за вечеря/

evilgirl95
09-11-2012, 20:03
ахах FuckingFreak уби ме :D

SisiStrange
09-11-2012, 20:12
Гореспомената ти диета е изключително вредна и не смятам, че е удачно да я препоръчваш.
С гладуване не се отслабва.

Да. Ако някой иска истински, трайни и здравословни резултати, идеята е да се храни здравословно (не да гладува) и много, много спорт.
Всичко останало са глупости и хич не разбирам хората, които го правят и твърдят, че ги мързи да спортуват. Сериозно? Да се мъчите месеци, гладувайки, припадайки по улиците и ограничавайки се от почти всичко ви е по-лесно от това да отделите едни убити 30-40мин на ден да се размърдате и хем да се стегнете, хем да ви е после жизнено, силно, енергично? Няма логика.

Бих предпочела дори да съм дебела пред това да седя гладна цял ден и после да съм като парцал.

ПП. Не мисля, че толкова трябва да се взираш в това колко си свалила на килограми, а по-скоро в това колко си смъкнала на сантиметри.

Amore-Mio*
09-11-2012, 20:17
От доста години си ям редовно шоколад и не съм надебеляла. Позволявам си сладкото /или поне позволявах, докато не спрях, заради зъбите/ и нищо ми няма. Правя си редовно коремни преси и сутрешни упражнения, и изобщо не се оплаквам от теглото си. Макар, че след като спрях сладкото, ми се струва, че натрупах леко в корема. Ха - ха.

Иначе, браво.
Има ли желание - има и начин. Не става само с искане, трябва и усилия да се полагат. Макар, че 7 килограма са си доста за 1 месец и е напълно възможно, да си увредиш здравето. Поне според мен.

Не прекалявай с диетите.
Храни се здравословно и спортувай редовно, дори с някакви домашни упражнения.

Luscious_Heart
09-11-2012, 20:21
Само със спорт не става, трябва да потърпиш и малко лишения, за да подпомогнеш отслабването. ;) Не казвам да ГЛАДУВАШ... а да направиш нещо като "ударна" диетка, тоест откажи се от хляба и вредните храни, ограничи се до салати, плодове, месо и млечни продукти, вариантът никак не е лош, ако не обичаш спорта също ще ти помогне, и то не след дълго ще имаш резултати. (Аз лично спортувам, не одобрявам заседналия начин на живот, но на малцина в днешно време спортът им е на сърце сещате се ;)) )
Опит на моя приятелка: с хранителен режим се отърва от 13 кила за може би 2 месеца, като първоначално не ядеше абсолютно нищо и дойде един момент, в който почнаха бърже бърже да падат килограмите... Само че тя мрази спорта. :) И е на 18... А повечето тука сте по-малки ии затова не прибягвайте до суровите диети, ще ви спре цикъла, ще си прецакате организма. ;) Спортувайте, за да сте здрави и силни :D