PDA

View Full Version : Искам приятели :(:(:(



tedi_madjarska
09-11-2012, 19:46
Сигурно и други хора са правили такива теми,но аз се чувствам много зле,като гледам разни хора са пълни с приятели,искам и аз да имам.Нямам си никой,с който да споделям и да го чувствам близък,нито пък той мен.Какви съвети бихте ми дали,излизам чат-пат,но нови хора не срещам :( Много ми е гадно,а като видя някой,претрупам от приятели се чувствам много тъжна,как искам и аз да си имам много приятелчета :( Моля ви помогнете ми,дайте ми съвети какво да направя??Опитвам се да се сближа със стари мои приятели,но всичките си имат нови по-близки и аз съм им само да излизат с мен когато тях ги няма :( Много зле се чувстваам.

JDeel
09-11-2012, 23:46
Ти от град където всичките се познавате ли си?
Ако броиш приятелите на другите във фейсбук, по-добре не си прави труда. Попитай някой за който смяташ че е пълен с приятели да ти каже според него колко приятели има.
Вероятно искаш да имаш от така наречените близки приятели. Е, ако са се свършили ябълките на едното дърво, какво трябва да направиш за да набереш повече?

SisiJ
09-11-2012, 23:50
ей Tеди дай скап на ЛС да си полафим :) да ти оправя настроението ! :) да се запознаем

Gilfordvgg
09-12-2012, 06:58
И аз съм в същото положение като теб, но в далеч по-лоша форма. Но все пак съвета ми е, че ще си намериш приятели най-лесно в училище, или да се запишеш да тренираш някакъв спорт с други хора с които да се запознаеш, или каквато и да е друга активност включваща други хора. Добре ще е да излизаш със стари приятели, може пък и да се сближиш повече с тях или с някой от новите им приятели след време. Ако искаш да говориш с някой, винаги можеш да ми пишеш на ЛС или ако искаш да ти дам скайпа си =). Успех!

the lil legend
09-12-2012, 08:39
Виж, аз също мога да се причисля към хората с "много приятели", но честно да ти кажа много малко от тези хора мога да нарека приятели. Не се заблуждавай и ако някой ти каже, че има много и истински приятели не му вярвай. Ако толкова много искаш да се запознаеш с нови хора следвай съвета на Gilfordvgg и се запиши на някакъв спорт или нещо като извънкласна дейност, което ще ти помогне да се запознаеш с нови хора.

Amore-Mio*
09-12-2012, 09:04
Запознай се с нови хора.

Стегни се, с искане само не става.
Приятели не се създават току - така, нали знаеш? Запознай се с нови хора, излизай с тях и постепенно ще се сближите.

thelover3
09-12-2012, 09:53
Мм от училище нямаш ли някакви познати, с които да излизаш? Сега, като започне даскалото, говори повече с хората от твоя клас и така ще се сближите. Запиши се на спорт, както ти казаха другите. Наистина помага. Еми, то попринцип повечето хора си имат бфф-та, но това не означава, че не излизат с други. Така че излез със старите си приятели, може пак да се сближите. Но няма как да намериш приятели, ако не правиш нищо по въпроса ;) Така че излизай с различни хора и ще видиш с кого си пасваш най-много и така. УСпех :) и не се отчайвай

black pearl
09-12-2012, 16:30
Споко ще си намериш приятели ! Миналата година бях в ново даскало и почти до втория срок бях аудсайдер,но за сметка на това имах само 6 и 5 ! :D Имах много приятели от старото си училище ,но в последствие почти всички ме забравиха с изключение на най-добрата ми приятелка и още 1-2ма човека,ама въпреки това пак малко ни отслабна приятелството ама.. Та така в втория срок станах приятелка с най - нахаканите момичета от класа ми които познават цялото училище.. ама кат се сприятелих с тях малко заебах ученето заради простотии :D.Та исках да кажа ,че аз също не съм слаба и не съм с перфектна фигура ,но едно от момичетата е много по пълно от всички ни и познава страшно много хора, имала е към 30 авера -малко курвичка си пада ,но важното е ,че тя постига всичко това с самочувствие.Моят съвет е да не се свиваш , а да започнеш да ставаш по общителна ,да не се притесняваш от мнението на другите - ще забележат това и сама ще предизвикаш интереса им!! : ) ;)

OnlyGirl
09-12-2012, 16:42
Споко ще си намериш приятели ! Миналата година бях в ново даскало и почти до втория срок бях аудсайдер,но за сметка на това имах само 6 и 5 ! :D Имах много приятели от старото си училище ,но в последствие почти всички ме забравиха с изключение на най-добрата ми приятелка и още 1-2ма човека,ама въпреки това пак малко ни отслабна приятелството ама.. Та така в втория срок станах приятелка с най - нахаканите момичета от класа ми които познават цялото училище.. ама кат се сприятелих с тях малко заебах ученето заради простотии :D.Та исках да кажа ,че аз също не съм слаба и не съм с перфектна фигура ,но едно от момичетата е много по пълно от всички ни и познава страшно много хора, имала е към 30 авера -малко курвичка си пада ,но важното е ,че тя постига всичко това с самочувствие.Моят съвет е да не се свиваш , а да започнеш да ставаш по общителна ,да не се притесняваш от мнението на другите - ще забележат това и сама ще предизвикаш интереса им!! : ) ;)

Много добре казано.
Авторке, ако искаш пиши ЛС или дай скайп ^^

black pearl
09-13-2012, 08:06
Много добре казано.
Авторке, ако искаш пиши ЛС или дай скайп ^^

Мерси! :))

nassy
12-03-2015, 19:50
Следите ли още темата? :)

muhatacece
12-11-2015, 00:57
razbira sa, za 3 godini pak nq priqteli sigurno