PDA

View Full Version : Конна езда



black pearl
09-11-2012, 21:45
Не бях сигурна точно в кой раздел да пусна темата и я пускам тук - ако модераторите преценят ,че има по-подходящ раздел да я преместят! Така - въпроса ми е някой тренира ли конна езда ? Ако да - къде? Как се справя,ходил ли е на състезания И т.н. Пускам темата защото от днес се записах да тренирам на едно място във Варна и ми и е интересно да разбера повече от гледна точка на хора които са практикували или практикуват.

П.П - Направо се влюбих в конете :D <33

uservarna
09-23-2013, 11:54
Здравей, ако още не си се отказала от конната езда, във Варна има две конни бази които предлагат учебна езда:
Конна база Кичево - цената за 1 урок е 15 лв
Конна база Виница - цената за 1 урок е 10 лв

Препоръчвам базата в Кичево, по-далеч е, но тренировките са индивидуални с треньор, по-интензивни са и наистина можеш да се научиш да яздиш. Не от първия път разбира се, конната езда е спорт който иска да му отдадеш време и труд, но нищо не пречи да опиташ веднъж в Кичево или Виница и да видиш дали ти харесва.

Rabalka
09-23-2013, 13:36
Аз ходя но сам от Пловдив.Тук има доста наоколо

wikssiituu
01-24-2014, 07:26
Моята база е в с.Долнослав, Асеновград. Ходя често и съм много доволна. Хората са приятелски настроени, конете са в отлично състояние, самата база също, а пък да не говорим за природата .. Страхотно е просто ! :))) Ако някой се интересува повече , нека ми пише !

vesselina_bimbo
07-02-2014, 13:08
Здравей,
Аз съм от Пловдив и от четири годишна се занимавам с конна езда и по-точно с дисциплината прескачане на препядствия.Сега съм на 14 години и вече съм участвала в 7 състезания.Аз не съм ходила на уроци или нещо подобно баща ми е мой треьор.Не мога да ти препоръчам конни бази във Варна но около Пловдив и Хисар има много хубави.Единственото нещо , което мога да ти кажа е , че не трябва да се отказваш от ездата.Пожелавам ти успех.