PDA

View Full Version : Университет



misskisss1
09-12-2012, 12:18
Здравейте въпросът ми е малко необичаен, но тази година съм първи курс във винса искам да знам необходимо ли е да купувам ученици и да ли трябва да ги нося в университета или мога да си ги ползвам вкъщи за да уча.Благодаря предварително.

JDeel
09-13-2012, 02:50
Ученици искаш да купуваш, интересно :D

Като си видиш програмата и посетиш първите лекции, даскалите ще ви кажат всички изисквания. А учебниците се продават в близките книжарници, така че по сигнал - отиваш и се снабдяваш с каквото трябва. Макар че аз съм бил в друг университет, навсякъде трябва да е едно и също.

Utopia
09-13-2012, 17:33
Даскалите трябва да си питате бре. Някой преподават само по лекции, други държат на учебник.
Огледайте се с колегите и ще се изучите какво трябва да правите.

JoLLiE92
09-22-2012, 12:40
Естествено, че трябва ! И всеки ще си каже дали държи да ги носите на упражненията, на лекциите нямаш нужда от тях.
Първия семестър аз имах само по микро учебник, но по принцип по всичко има ;) Ще си прецениш като ги видиш, а и те ще ви кажат. Тая седмица всичко ще ти стане ясно , не се притеснявай.
п.с. ако имаш някакви въпроси може да ме питаш на лично, и аз уча там ;д ще се радвам ако мога да помогна

teodora.aneva.9
09-27-2012, 21:22
Предлага ви се възможност лесно и бързо да спечелите малко пари, като единственото условие е в рамките на 15 секунди да изпишете буквите и числата, които виждате на екрана. Регистрацията на сайта
http://www.megatypers.com/register
е напълно безплатна и от вас няма да бъдат потърсени никакви пари. Кодът за покана е 4ADK Печели докато се забавляваш!

EinGutesKind
10-22-2012, 20:02
Зависи от специалността, но при мен няма учебници. Лекции, интернет, уикипедия и изпитите взети. По-важно е да мислиш, не да зубриш и да повтаряш като папагал материала.

mlakniwe
10-22-2012, 21:18
Пък на нас ни казват ако искате си купете учебници и учебниците са издателство на университета и са писани от доцентите в университета, тоест тоз, който ни предава, той е написал учебник и на кара да си го купуваме от него, но не е задължително може само да пишеш на лекции и тва ще ти върши работа