PDA

View Full Version : Разстройство без коремни болки



notlike
09-12-2012, 12:31
Здравейте, хора. Аз от години го имам този проблем с рядкото щастие, но, честно ви казвам, такова нещо не бях виждал. Значи, схваща ме стомахът, заболява ме и ми е ясно какво има, но когато отида - просто всичко излиза много бързо, а болка НЯМА? Попринцип почва да ме боли яко стомах там, настръхвам целия и не мога да издържам. Чудя се от какво може да е - дали е бактерия, тъй като вчера на обяд ходих при личната лекарка да ми даде направление за манту. Обаче бях бил 2л фанта за 1 ден и за вечеря ядох доматено ястие със салата домати. Просто не знам какво ми е и се чудя много...

lamer4e7o
09-12-2012, 12:33
Домати, Fanta… в стомаха ти сигурно само мен ме е нямало. ^^ Ще се оправиш, не е нищо стресиращо, предполагам.

notlike
09-12-2012, 12:39
Е, аз трудно се стресирам от диария, при все, че като бях малък, редовно си хващах такъв грип... ама просто се чувствам сега малко, как да ти кажа, странно.. надявам се всичко да е наред, че ми се ходи на концерта на Coca Cola след 2 дни :)

lamer4e7o
09-12-2012, 15:11
Ако не ти мине, вземи някое хапченце за диария, ако имаш подръка.

П.С.: Имаш ЛС от мен. Ако желаеш го виж. :)

darkPaladin
09-12-2012, 23:41
малко лимонтузу си разтвори и пий

antineutral
09-13-2012, 11:24
Едно от най-добрите затягащи средства, за които знам, е кората от нар. За съжаление е доста гадничка на вкус, ако я ядеш така сурова. Имодиум хапчетата имат също много добър ефект.

Amore-Mio*
09-13-2012, 14:49
Аз използвах едни прахчета, ама не помня как се казваха.


Иначе, за щастие, аз не страдам често от рядкото щастие, но когато се случи - аз също нямам болки по време на изкарването на всичко. :D

miminka992
09-13-2012, 16:31
Същата съм като теб от около месец вече. :( И за да не пускам нова тема искам да ви попитам какво да правя. Пия хапчета Лопедиум, минава ми за 1 ден и на другия пак. И сега не мога да излизам никъде, защото като ме хване разтройството и задължително до някакви секунди трябва да съм отишла до тоалетна, иначе ъм сещате се. :D Ужасно е.. ;( И когато съм си в нас по-малко го имам този проблем, но излезна ли навън и започва да ме боли веднага корема. :Х Незнам до внушение ли е, какво е, но ще се побъркам. От месец не съм ходила нормално до тоалетна. :(

bloodyF
09-13-2012, 17:43
миминка
диета
препечени филийки, чай, вода, варени картофи
ако не ти мине след няколко дни като караш само на това-лекар