PDA

View Full Version : Не е както преди....



lia98
09-12-2012, 12:57
Преди харесвах едно момче и то мен, бяхме гаджета за около 2-3 месеца, но започнахме много да се караме, защото той има склонност към самосъжаление и има ниско самочувствие. Реших, че е по-добре да се разделим и да останем добри приятели за сега (смятах, че още сме си с детските акъли ( на 14год.) и нищо не разбираме от любовта). Споделяхме си всичко и бяхме даже най-добри приятели, но започнах да забелязвам, че ме избягва и не иска да си пишем. Изчаках няколко дни, а след това го попитах защо се държи така, а той ми каза, че е влюбен в някакво момиче. Почувствах се използвана и излъгана, тъй като до преди 5-6 дни ми намекваше колко ме харесва, а сега е влюбен в друга. Въпреки всичко му казах, че се радвам за него и още няколко подобни неща. След няколко дни си писахме пак и реших да го дразня, че аз и приятелките ми се закачаме с едни момчета, с които сме били на почивка, а той подхвърли, че и той иска да се закачам с него, при което аз се обърках. Нали е влюбен в онова момиче? А той каза, че още ме харесва малко...и така започнах да го разпитвам, за да си изясним всичко и се оказа, че иска да сме гаджета отново. Аз още го харесвах, но не вярвах на неговите думи. Попитах го за другото момиче, а той каза, че са излезли 1 път и са се целували, но не са гаджета. След това започна да повтаря, колко ме обича и т.н. и аз се съгласих отново да сме заедно, но не му вярвах напълно. Ако беше истина, нямаше да се хвърли да целува друго момиче, нали? От няколко дни пак сме заедно, но не е както преди - усещам фалшивост във всяка казана дума от него. Още не сме се видели, защото той не е в града, но предполагам, че и с целувките ще е същото и няма да е както преди... Моля ви за съвет - да скъсаме ли или да остана с него???

FuCKkK13
09-12-2012, 13:10
може и да си втълпяваш,че всичко е изкуствено.. моя съвет е да изчакаш поне докато се видите и ако пак е така да скъсате

urlittlelady
09-12-2012, 13:46
той знае ли какво иска?! Ако продължаваш да усещаш тази "фалшивост" както я наричаш го зарежи.. щом си само на 14 още какви ли не момчета ще срещнеш ;-)

PyCoKoCkA93
09-12-2012, 14:04
Изчетох темата до половината и ми доскуча.Много драма,много неща.И то излишна.Порасни още малко и тогава се филмирай с момчетата,засега не ти се отдава и не ти влияе добре на психиката...

Amore-Mio*
09-12-2012, 14:05
Той не знае какво иска и особено след всичките тези неща, които е казал и направил, е нормално да му нямаш доверие и да имаш подобни съмнения. Аз също бих била като тебе.

Ти си решаваш.
Аз съм от хората, които искат да имат до себе си човек, който знае какво иска. И когато са заедно, да има не само чувства, но и доверие помежду ни.

xXxPETYAxXx
09-12-2012, 14:32
...нищо не разбираме от любовта браво - много вярна мисъл! Жалко, че нататък се оплиташ много. Мъжете говорят по инстинкт и донякъде им е ясно какво искат да чуят жените! Така че, според мен просто с оная другата не му се е получило и за това си е "възвърнал" чувствата към теб. Също така има огромна разлика между харесване и влюбване, но както и да е.

Edit: Момчето много добре си знае какво иска! Иска да има гадже и толкоз!

Enchanting
09-12-2012, 16:55
Как можеш да бъдеш с човек на когото нямаш доверие.. нали за това говорим
излизал бил.. целувал се и после пак иска при теб..
изяснете си отношенията и тогава вземи правилното решение.

Anichkaxxwee
09-12-2012, 18:45
Мисля, че това момче не знае какво иска
По-добре си изяснете чувствата, защото виждам, че ти не му вярваш,
а пък уж ходите

balu4ka
09-12-2012, 19:39
Малки сте,има хляб да ядете.
Ако толкова лесно се вклюбваха и разлюбваха хората,нямаше да знаем значението на думата "любов" и "привързаност" като цяло.Той не знае какво иска,както и ти.Ако имаш малко достойнство,покажи го.