PDA

View Full Version : Barclays Premier League 2012-2013



lamer4e7o
09-12-2012, 13:52
Не забелязах да има много фенове на това първенство, но все пак реших да направя тази симпатична тема. :) Тук ще обсъждаме всичко, свързано с Висшата лига — отбори, мачове, трансфери, треньори и т.н. Също така може да казвате кой ви е любимият отбор, на кой стискате палци да спечели този сезон и т.н. А кои ли ще бъдат отборите, които ще изпаднат този сезон, въпреки че има доста време до края му…?

Вие сте! :)

notlike
09-12-2012, 14:29
Ами, фен съм на Ливърпул от много години, но симпатизирам също така на Нюкясъл и отборите на българите. За мен тазгодишният шампион ще бъде много трудно да се определи, а сред изпадащите отбори ще посоча Норич, Рединг и Саутхемптън.

supersonic0
09-15-2012, 14:40
Аз предпочитам испанското първенство пред английското, но ги гледам и двете де :Д Като фен на Реал Мадрид от 8-9 години може би е нормално, но английското тази година ще е доста интересно. РВП направи страшен дебют в първите си мачове за Юнайтед и двамата с Рууни определено щом се сработят ще стане страшно за останалите отбори. Също така мисля, че тази година Ливърпул ще завършат в топ 4, но ще видим. Започнаха обещаващо, интересно ми е как ще се развият нещата за напред. Между другото, ако искате да си направим една тема, в която да обсъждаме абсолютно всичко, не само английското първенство. Скоро започва ШЛ, където също ще има страхотни двубои и прочие ;d

lamer4e7o
09-15-2012, 14:52
Направи такава тема, ако искаш, но аз като фен на Висшата лига, ще поствам коментари главно тук. ^^

Иначе преди малко страхотни два гола за Бербатов срещу Уест Бромич. Дано и второто полувреме бъде резултатно.

Също така Арсенал води срещу Светците с 3:0 на почивката. Страхотно!

psychopath
09-18-2012, 02:03
Аз съм фен на Чуковете! Саутхемптън са добър отбор и заслужават да останат в елита. За Титлата отново Манчестърските отбори ще спорят, ама не трябва да се отписват и Челси (поне на този етап)

lamer4e7o
09-18-2012, 15:25
За жалост обаче Светците не направиха много добър старт на сезона, но все пак има доста време до края му, така че нищо не се знае.