PDA

View Full Version : професии



surcegirl
09-12-2012, 18:11
Здравейте!Искам да ви попитам според вас професии като фото-модел,манекенка,актьори имат ли бъдеще в България и в чужбина.Като изключим,че се пробива трудно.Искам да кажа трябва ли да имаш много връзки,пари и да преспиш с всички или може да успееш с талант,красота и т.н...такива неща.Темата може да е много глупава,но ще чакам вашите мнения :)

whinger
09-13-2012, 21:14
Ммм аз попринцип искам да ставам актриса (вземам да се отказвам вече) В момета конкуренцията в тези области е най-голяма ;) В България се правят малко филми и сериали ( вече се засилиха доста , но качеството е друг въпрос) и режисьорите естесвено залагат на вече доказали се актъори ;) А , незнам дали си гледал/а "Боен кон" (ако не си го направи , заслужава си) , но там момчето , което играе главна роля това му е първият филм! Беше номиниран за оскар! С талант определено можеш да пробиеш! Не е нужно да си бъган с пари..Примерно знам за Ащън Кътчър , че е бил супер беден и почнал да се явява на кастинги и така.. ;) Друг е въпросът че в Америка примерно се правят големите кастинги за по-големите продукций.Има ли желание , има и начин ;) За моделството не знам толкова много , но предполагам , че в България повече от Мис България не може да се стигне ;)

complicated_
09-13-2012, 22:34
^ за моделството аз пък да кажа,че не е много по-розово положението .. както казват някои трябва да минеш някои друг креват,а има и момичета които така да кажем с честен труд да си утвърдили името,но те са много малко - и като цяло в българия няма кой знае какво бъдеще моделството ( което и мен ме отчайва,понеже точно заради тази причина съм се отказала от тая сфера :( )

Amore-Mio*
09-14-2012, 09:38
С честен труд, таланти и всичко останало, в България, честно казано, се съмнявам да стане. Да, има такива, но са изключително малко. В чужбина не знам как стоят нещата.

Macer
09-14-2012, 14:03
относно актьорството .. в българия не можеш да се развиеш в тази сфера ако няма кой да те " натика " .. доколкото в Америка .. е там се правят постоянно кастинги за филми,реклами и т.н., докато в българия никой не прави кастинги, както каза едно от момичетата режисьорите залагат на вече готовите актьори .. а относно моделството .. отсново в българия не виждам начин да станеш нещо повече от Мис България ! ;) така че аз залагам на New York ! и London

JuStElly
09-14-2012, 21:05
В чужбина се пробива с талант,а в България с връзки и разтворени крака... Ако искаш да се занимаваш с това,те съветвам да се насочиш към Америка.

slicky
09-14-2012, 23:09
Колко сте наивни...

wecancollide
09-16-2012, 14:42
аз ти предлагам да прочетеш "Победителят е сам" на Паоло Коелю и сама да си направиш извод дали си заслужават усилията и мъките покрай пробиването в шоубизнеса :)