PDA

View Full Version : Предложения



surcegirl
09-12-2012, 17:54
Имам две нови предложения. 1 Може да са създаде тема мода или дрехи и аксесоари.Мисля,че ще е полезна,защото колкото и да се лъжем първо забелязваме как е облечен човек.Нали знаете по вида посрещат,по ума изпращат.В тази тема тинейджърите ще могат да обсъждат какво носят в училище,имат ли униформи,какво според тях е модерно през сезоните,аксесоари,кое от къде са взели,а дори и от кой взимат пример или любими модели.
И 2 може да се създаде тема бъдещи професии-в нея тинейджърите ще пишат какви искат да бъдат ще споделят мнения дали това е подходящо,къде има най-добра реализация,кой университет е най-подходящ,оценки за него,уроци.Тази тема ще включва малко по-далечни планове.Не знам дали идете ви харесват.Споделете :)

lamer4e7o
09-12-2012, 20:28
Ами направи такива теми, кой ти е казал нещо? Никой не те спира. :)

machoka
09-15-2012, 07:16
Харесва ми номер 1. Би било добре и 'моден' раздел. Ще помисля над идеята)

Lucho
09-21-2012, 21:11
Да не пускам нова тема - защо в главното меню горе не разместите ON! FEST и ФОРУМ, така че ФОРУМ да мине на мястото на ON! FEST. Защото е много дразнещо с тази зелена глава, която не ти дава да натиснеш върху линка към форума. Ако това е някакъв вид тъпа реклама и подкана да отида на тъпия фест - няма да отида, но е дразнещо.