PDA

View Full Version : За всички, които искат да припечелят от интернет :).



Goshev
09-13-2012, 07:08
Моите извинения, ако съм объркал мястото на тази темичка, но наистина не намерих по - подходящо. И да продължаваме към това, което всички искаме - а именно да припечелим малко от интернет. От сега ще ви кажа, че ако си мислите, че за 1 седмица ще спечелите сума от сорта на 50-60 лева, изобщо не се хабете да четете. Може и да стане, възможно е да печелите и дори повече, но се иска много постоянство, както и да вложите малко средства също. Значи става въпрос за онези сайтове, от които печелим гледайки рекламите им. Повечето хора като разберат, че трябва да кликат като луди, че не става от главата за краката, си казват "оф не ми се занимава, то това е почти невъзможно". Ами да приятели - няма да е възможно ако не се напънете малко. Снощи стоях буден до 3-4 часа, опитвайки се да разбера начина на работа на този сайт - http://www.cashnhits.com/index.php?ref=Goshev. Ам, ще кажа, че става наистина бавно (в началото), но можете да си ъпгрейднете акаунта ( има различни ъпгрейди, но този, който искам аз примерно е 6$ за цялата година ). Чрез ъпгрейдите на акаунта, парите, които получавате от рекламите/клиповете и т.н се увеличават. Като го погледнете глобално, 6$ на година са нищо, нали? А предполагам след едно така да го наречем "стабилно цъкане" вашият акаунта кача "левели", тоест вие вече не сте "новак" и стойността, която получавате ще бъде съответно по - голяма. Друг е въпроса с рефералите. За незнаещите - на прост език, това са хората, които са доведени в сайта от вашия линк. Както аз съм реферал, на този, който ми даде линк за сайта, така и вие сте мой ( примерно ). Като се замислите се получава един огромен кръг от реферали, искам да кажа, че всеки един е реферал на някого, а този някого също е реферал на друг. Та да преминем към съществената част - вие получавате част от това, което получава/т вашия/те реферал/и - нищо сложно, нали? Разбрахте горе долу за какво става въпрос. Понеже ще е много трудно да намерите да кажем 5 човека, които да са постоянни ( а да не говорим за повече ), сайта предлага служебни реферали, тоест вие можете да ги закупите (мисля, че за месец, но това не ви спира да си закупите за още месец след това). По принцип 10 реферали се закупуваха на стойност 6$, обаче за съжаление в момента нямат налични. Важното е да сте разбрали как стават нещата. Аз все още съм в процес на разбиране, така че не съм 100% навътре с нещата. Дано да съм ви бил полезен и дано да разберете, че с постоянство се постига всичко. Въпреки всичко, ще се опитам да отговоря на вашите въпроси, но все пак ви съветвам да влезете и да прочетете как и какво :).

Поздрави, Красимир :).