PDA

View Full Version : Замислих се над думите и



Niakoitam
09-13-2012, 10:12
Чудех се дали изобщо да се занимавам да поствам тази тема,но хайде ще я постна.
Оставяме мен настрана,защото си имам много бъгове,който си ги знам,но...гледам колко теми има на хора,които видимо се справят работят и/или учат,евентуално имат и кола и си се развиват перфектно,но нещо все не могат да намерят любовта.Това е единственият им проблем, а някои често попадат във френзоната.Това като че ли е по-лесно.Познавам и такива лично.Има пък и други,които се държат небрежно, не им пука чак толкова,но пък са винаги обградени от любов даже и изобщо да не я заслужават. Та водехме преди време един разговор с една приятелка. На нея любовта и е малко трудна въпреки че тя е жената,но не защото е грозна,даже си е симпатична,не и защото няма акъл има си доста добре, а просто е висока около 188 см и трудно се намират толкова високи или по-високи мъже камо ли такива, с който да си допадне, а и често е заета с нещо,което отнема много от времето и.Една година е по-голяма от мен и успява все пак да влиза във връзки.Обвързана е даже и сега с мъж по-висок от нея и май си е щастлива. Та тя преди няколко седмици ми каза нещо, над което преди време не бих се замислих изобщо,защото е против моите разбирания за живота и бих подминал просто с усмивка от толерантност. А именно: Не мисли като жена, а като мъж. Ако искаш любов остави я на заден план.Не мисли какво можеш да дадеш на дадена жена,каква е и т.н..Просто увеличи обсега си и когато се запознаеш с нова си помисли дали искаш да я изчукаш.Ако искаш просто действай по този въпрос без много да се замисляш.Колкото си по-бърз толкова по-добре за теб и по-голям шанс имаш да бъдеш възприет така както искаш.Наистина ли е така както ми казва? И ако е така не противоречи ли това на някои изказвания на много жени? Защо в такъв случай много мъже биват искарани от жените свине за това че гледат първо външната им красота?

Wednesday666
09-13-2012, 10:29
Казвала съм ти го милион пъти, пак ще ти го кажа.

Трябва да бъдеш малко егоист.
Ти постоянно мислиш за останалите - сегаа ако кажа един какво си тя как ще го приеме, ако направяяя еди какво си тя дали няма да ме отреже.

Жените усещаме несигурността на мъжа. Нужно е да бъдеш по-отворен, или нахакан казано на жаргон. Поне от половин година ти го обяснявам, пак ще ти го кажа - ВСИЧКО ИДВА ОТ ТВОЯТА СОБСТВЕНА НАГЛАСА.
Не можеш да очакваш жените да те харесват и да те приемат като нещо повече от приятел, когато ти самия не се харесваш и постоянно търсиш вината в себе си.
Няма как да стане.

Да, наистина е така. Не винаги, но в повечето случаи, да.
Противоречи, естествено, защото всяка жена има различна позиция за нещата.
Без много мисли, повече действия.
Точно обратното на това, което ти правиш.
Мъжете биват изкарвани всякакви. Същото важи и за жените.
И двамата знаем, че в днешно време първо се гледа външната красота, което е мнооооого повърхностно, но това е факта.

balu4ka
09-13-2012, 10:31
На практика при всеки нещата стоят различно.Мен лично са ме отвръщавали мъжете ,които са повърхностни,нищо друго не ги интересува освен онова ,което е просто видно.Не дълбаят достатъчно,за да опознаят този който е насреща им.Всеки вижда нещата по-различен начин.Но имам познати,които винаги са се оплаквали ,че без да знаят вече са попаднали на другата стълбичка.Може би е имала предвид това ,че много мъже стоят безучастни ,докато времето си тече и биват френдзонна-ти.
Трябва да бъдеш по-безстрашен и да се впускаш там където виждаш,че нещата може би ще се получат.

Niakoitam
09-13-2012, 11:02
Казвала съм ти го милион пъти, пак ще ти го кажа.

Трябва да бъдеш малко егоист.
Ти постоянно мислиш за останалите - сегаа ако кажа един какво си тя как ще го приеме, ако направяяя еди какво си тя дали няма да ме отреже.

Жените усещаме несигурността на мъжа. Нужно е да бъдеш по-отворен, или нахакан казано на жаргон. Поне от половин година ти го обяснявам, пак ще ти го кажа - ВСИЧКО ИДВА ОТ ТВОЯТА СОБСТВЕНА НАГЛАСА.
Не можеш да очакваш жените да те харесват и да те приемат като нещо повече от приятел, когато ти самия не се харесваш и постоянно търсиш вината в себе си.
Няма как да стане.

Да, наистина е така. Не винаги, но в повечето случаи, да.
Противоречи, естествено, защото всяка жена има различна позиция за нещата.
Без много мисли, повече действия.
Точно обратното на това, което ти правиш.
Мъжете биват изкарвани всякакви. Същото важи и за жените.
И двамата знаем, че в днешно време първо се гледа външната красота, което е мнооооого повърхностно, но това е факта.

В случая не говорим за мен, а за хората, за които споменах като цяло. :) Като споменах че си имам много бъгове, за които си знам това за хората тук значи много бъгове. Не ми се пишат километрични постове, не ми се и обяснява за какво иде реч. Предпочитам за повечето хора тук да съм просто анонимният Niakoitam и това е. Но виж ти например идеално знаеш какво имам предвид точно като споменавам тези бъгове. Та именно за това не питам директно за мен, а за хората,които ги нямат,но все пак имат проблеми в намирането на любов. Знае ли човек може и аз някога да попадна в това положение, а времето за учене ми изтича.Ето вчера например пак попаднах тук на подобна тема,която малко ме провокира да постна тази тема.Учи, работи даже и кола си има,но не му връзва и това е.Пробвал веднъж да се държи гадно и тъпо и повърхнотно и освен че получил натискане замалко щял и секс да прави. Та такива ми ти работи. :)

Wednesday666
09-13-2012, 11:06
В случая не говорим за мен, а за хората, за които споменах като цяло. :) Като споменах че си имам много бъгове, за които си знам това за хората тук значи много бъгове. Не ми се пишат километрични постове, не ми се и обяснява за какво иде реч. Предпочитам за повечето хора тук да съм просто анонимният Niakoitam и това е. Но виж ти например идеално знаеш какво имам предвид точно като споменавам тези бъгове. Та именно за това не питам директно за мен, а за хората,които ги нямат,но все пак имат проблеми в намирането на любов. Знае ли човек може и аз някога да попадна в това положение, а времето за учене ми изтича.Ето вчера например пак попаднах тук на подобна тема,която малко ме провокира да постна тази тема.Учи, работи даже и кола си има,но не му връзва и това е.Пробвал веднъж да се държи гадно и тъпо и повърхнотно и освен че получил натискане замалко щял и секс да прави. Та такива ми ти работи. :)

Хората, които не те познават, ще говорят по темата.
А аз, понеже съм долно животно, говоря конкретно за теб.
Няма нужда да се обяснявам пред всички кой си, какъв си и какви са ти бъговете.
Ти имаш въпрос, а аз ти отговарям. Ти задаваш въпрос за масата от хората, аз говоря точно за теб. защото това ти е целта с тази тема.

DisappointedDreamer
09-13-2012, 11:08
Учи, работи даже и кола си има,но не му връзва и това е.Пробвал веднъж да се държи гадно и тъпо и повърхнотно и освен че получил натискане замалко щял и секс да прави. Та такива ми ти работи. :)

Ох, човече.
Няма и няма да се научиш скоро.
Тц.

xXxPETYAxXx
09-13-2012, 11:18
И какво, като някой работи, учи и най-важното: има си кола?! Това би трябвало едва ли не да му гарантира, че ще има гадже ли? Пфф...
А иначе, ако търсиш любовта под дърво и камък, няма да стане! Това не е нещо, което се намира, когато се търси отчаяно! Най-често любовта сама те намира - без ти да го мислиш изобщо.

Niakoitam
09-13-2012, 11:32
Тая тема имах предвид и още много такива:

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/528250-%D0%94%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D0%B8%D0%B7%D0%BB%D0%B5%D1%8F-%D0%B4%D1%83%D1%88%D0%B0%D1%82%D0%B0

:)

Niakoitam
09-13-2012, 11:34
Ох, човече.
Няма и няма да се научиш скоро.
Тц.

Ясно и ти ще го караш тип Пантерата :D

SisiStrange
09-13-2012, 11:39
При момичетата всичко е до подход. Не до коли, пари, работи мяу. Освен определена категория момичета де. Ако си забавен, прецизен и излъчваш увереност, няма да ти е трудно. Не вярвам, че това включва грубо държание. Поне мен би ме подразнило по-скоро (при някои може би минава). Включва известна дързост и излъчване. Игривост, може би.

paradosou
09-13-2012, 11:40
В морето има много риби, ама повечето са скумрии, както казва machoka. :-D Сериозно, за да намериш качествена връзка обикновено ти трябва повече време, щипка чар и стабилен набор качества, с които да я задържиш (последното ест по подразбиране е двустранно).
Като подхождаш небрежно, най-често получаваш същото отсреща и трудно би се получило нещо сериозно. Да влагаш пък наистина много още преди да е започнало каквото и да е също не е вариант. Не и здравословен такъв. Имаш доста по-голям шанс, ако си някъде в средата и просто се носиш по течението, правиш си сам цветен живота и не взимаш всичко прекалено присърце, но същевременно се стараеш да вникваш в същността и трупаш опит. :)

Niakoitam
09-13-2012, 11:49
А само като си помисли човек га бех млад през 2006та дванадесетокланик как бъзикчийски от моя клас ми разправяха какъв плейбой съм и една съученичка възкликна веднъж пред един съученик че ако съм бил малко по отракан съм щял да ги изеба половината момичета там. Ама не им цепех басма на отворените тогава и много ги прасках в тоалетните....поне на думи де. Хубава година беше.Поне си бях постоянно заобиколен от момичета. Май някой много обичат да ги хранят дипломатично. :D Това беше само офтопик за малко разнообразие за да не вземе да тръгне темата в много тъжна посока :)

DisappointedDreamer
09-13-2012, 12:12
Тъжно е това, което пишеш.
Тъжна е представата, която потребителите с малко мозъчни гънки в този форум, си изграждат за теб.

Тъжно е.

Niakoitam
09-13-2012, 12:16
И тя е...? :)

DisappointedDreamer
09-13-2012, 12:19
Че си доста заблуден човек, което въобще не е хубаво предвид годините ти.

Niakoitam
09-13-2012, 12:24
Не разбрах дали това е представата на потребителите с малко мозъчни гънки в тоя форум или твоята представа?
Каквото и да ми отговориш...всеки е свободен да си мисли каквото ще.Всеки има право на мнение в България, а в случай че това е твоето мнение че не разбрах и в Швеция:)

Amore-Mio*
09-13-2012, 16:34
Всичко си зависи от много неща - от момичето, което си срещнал, до самите обстоятелства. Но за едно, може би, мога да се съглася с нея - решавай и се изясни с чувствата си, колкото се може по - скоро. Бъди уверен в себе си, но не прекалено. В границите на нормалното, колкото момичето да забележи, че си такъв. Не винаги обмислянето на всичко помага, понякога е нужно просто да се оставиш на сърцето ти да те посъветва. Не разума, който винаги противоречи на сърцето - ако това, ако онова. Просто опитай и не се притеснявай от грешки. Човек се учи от грешките си.

anonymous708973
09-13-2012, 16:38
Ясно и ти ще го караш тип Пантерата :D

И тук е моментът да се замислиш дали пък Пантерата няма право, щом има и други хора на нейното мнение.
Да, прекалено много мислиш.
Да, даваш прекалено много зор, насилваш нещата, търсиш любовта насила (не ми обяснявай, че не е така, защото ще се самозаблуждаваш).
Пусни се по течението и ако видиш, че дадено момиче не може да ти предложи повече от секс, не го търси, а вземи това, което ти дава. Колко да е сложно?

Послепис: Форумна среща в Пловдив! (http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/530861-%D0%A4%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2%D1%87%D 0%B0%D0%BD%D0%B8?p=10403996#post10403996)

Niakoitam
09-14-2012, 05:55
Е то поринцип е нормално да има и други хора на мнението на Пантерата,защото колкото и да сме различни хората все на едни им харесват едни неща, а на други други.Винаги има едни хора,които те харесват такъв какъвто си,други неутрални и трети,който страшно ги дразниш.
Отделно че в това мнение леко си противоречиш. Първо прекалено много съм мислил от, което би следвало че не си давам много зор. Обаче веднага пък след това съм насилвал нещата и съм търсел любов насила. Щом пък само за мен ще си говорим. А да все още си чакам отгвора на въпроса,който попитах тук DisappointedDreamer,защото не го виждам все още. А иначе нито ти нито тя ме познавате ти от постоветете дето пиша, а тя от тях и по двете ЛС дето сме си пратили. В тая тема има точно един човек,който ме познава доста добре,но не и напълно. :)

Auriss
09-14-2012, 06:09
^ колко глупости изписа, сам не знаеш.


Тъжно е това, което пишеш.
Тъжна е представата, която потребителите с малко мозъчни гънки в този форум, си изграждат за теб.

Тъжно е.
Благодарско за дис-а.


Един въпрос. Ако времето, което прекарваше в писане в този форум, го оползотворяваше във фитнеса, какво щеше да се случи ? ;)
С'а ... много цинично звуча сигурно, ама т'ва е положението. Вкарай си за 3 месеца една програма 3-4 пъти седмично във фитнеса и едно 30-40 минутно кросче в Неделята и като сам се почувстваш привлекателен и на място човек, пак ще говорим.
Тия филми с емоциите и прочие ги остави за малко.
Съвсем сериозно ти го казвам това. Не само в *любовно*, ами и във всякакво друго отношение ще си подобриш живота.

Niakoitam
09-14-2012, 06:16
Викаш важното е фитнес да има и оттам нататък всичко се решава.Нали мускул има маса.Друго вече нищо не е важно :)

DisappointedDreamer
09-14-2012, 06:17
^Пак заповядай.

НякойТам, наистина дрънкаш глупости. И ще се учудиш колко много неща можеш да научиш от постовете на някого. Та, номера с "ама ти не ме познаваш" не минава.
Съгласна съм с Аурис. Гониш 30-така, а гледай на какво дередже си. Твои наборки са вече със семейства, работа, или пък образование. Стремят се към нещо, а ти не вършиш нищо.


Викаш важното е фитнес да има и оттам нататък всичко се решава.Нали мускул има маса.Друго вече нищо не е важно :)

Аурис беше саркастичен. Лекинко.

Niakoitam
09-14-2012, 06:40
Първо ако обичаш ама не гоня 30така, защото 4 години са си и малко и много време.И на какво дередже съм точно, я ми обясни щом си толкова запозната.Мои наборКИ.Дай да се бях оженил на 15 за да има кеф.Само ми е чудно откъде си толкова запозната с автобиографията ми. Да не си се интересувала нещо. :D Иначе по интересно ми беше не толкова за мен колкото това кои потребители точно визиризаш под "потребителите с малко мозъчни гънки в този форум". Да ми дадеш нещо никове? Казвал съм го и преди че си ми симпатична въпреки голямата си уста,която си е пак някакъв чар и имиджа на Строгата Господарка,който се стараеш да спазваш.Но все пак внимавай с индиректните убиди срещу трети лица за да не се разправяме :)

SisiStrange
09-14-2012, 06:40
Аз дори не го приемам за сарказъм, защото има логика. Не всичко е до мускулите, а до погледът ти над нещата. Спортът, живината в тебе самия, която се появява с него, силите... всичко това ти променя мирогледа, не само тялото. Това важи с особена сила за мъжете, макар и при нас да го има доста. И аз мисля, че ако се хванеш на нещо такова да си калиш волята, да започнеш да трупаш енергия и лека полека да започнеш и да се харесваш повече, можеш само да си помогнеш.

Защо си на мнение, че всеки, който спортува задължително го прави, за да стане животно?

Niakoitam
09-14-2012, 07:06
Защо си на мнение, че всеки, който спортува задължително го прави, за да стане животно?

Не съм на такова мнение. Защо така реши? Иначе аз спортувам доста-нося кофи с цимент,понякога и бъркам,копая канали,нося тежки неща,разнасям кюмбета през зимата и т.н. Това в кръга на шегата.Просто смятам че фитнеса не оправя всичко.Като си ми е природно дадено да съм около 60 и нещо кила малко трудно ще ми е да стана 100 с мускули като на Арнолд Шварценегер. Каквото такова. Отделно че познавам не малко хора,които заради стремежа си да се харесат на мацките се самозабравят и самоунищожават. То не са фитнеси всеки ден,не са разни програми не са анаболи,който може и до стерелитет да ги доведат.Познавам хора горе долу около твоите години,по ниски от мен,но станали на трупчеата от мускули все едно гледам Нещото от Фантастичната четворка и това направено само с тренировки...да бе почти повярвах, за да се харесат на някоя и друга мацка и да се дървят. :)

SisiStrange
09-14-2012, 07:21
Еее, че кой би искал чак такова чудо? Xd Не ти трябват 100кила, нито анаболи, нито нищо за релеф и стегнато телосложение. (Тъй и тъй не познавам много хора /не момичета, а хора/, които харесват културисти). Не изпадай в крайности.

DisappointedDreamer
09-14-2012, 08:23
Първо ако обичаш ама не гоня 30така, защото 4 години са си и малко и много време.И на какво дередже съм точно, я ми обясни щом си толкова запозната.Мои наборКИ.Дай да се бях оженил на 15 за да има кеф.Само ми е чудно откъде си толкова запозната с автобиографията ми. Да не си се интересувала нещо. :D Иначе по интересно ми беше не толкова за мен колкото това кои потребители точно визиризаш под "потребителите с малко мозъчни гънки в този форум". Да ми дадеш нещо никове? Казвал съм го и преди че си ми симпатична въпреки голямата си уста,която си е пак някакъв чар и имиджа на Строгата Господарка,който се стараеш да спазваш.Но все пак внимавай с индиректните убиди срещу трети лица за да не се разправяме :)

4 години са нищо време.
Не казвам да си се оженил на 15. И въобще не опира до кеф. Опира до опит, разсъждаване, зрялост. Не може на 26 години да разсъждаваш така. Отвратително е. Имаш ужасно грешни представи за почти всичко, защото нямаш опит с връзките, нито пък изобщо досег с момичета. Жалко е. Тъжно е.
Наблюдателна съм. Множко.

Потребители с много мозъчни гънки - Сиси, Чачо, Виоленца, Калпазанка, ЛейдиДи, Щрудел, Пантерката. И още много други, които имат какво да кажат. Които знаят как да го кажат. Пишат интересни и вярни мнения; търсят други перспективи, използват мозъка си. Ти също го правиш, понякога. Опитваш се, поне, което също е нещо.

П.П. Този път не обиждах теб индиректно.

N1ksun
09-14-2012, 08:29
1-во - Немога да разбера защооо ??? Защо като Niakoitam напише някаква тема , веднага изникват като комари няколко човека (хейтърчета) , който започват да се заяждат и да го хранят , без той НИЩО да не им е казал ( колко е жалък , нда ) ??

2-ро - Това да тренираш за някой ( с изключение на себе си ) е невероятно тъпо , и даже смело бих казал комплексарско .. Определено не са му нужни мускули за да свали дадена мацка , всичко е в главата на човек ;) !

Niakoitam
09-14-2012, 08:41
Ако ще си говорим за разсъждения...най-вероятно има теми, на който ще мълча и само ще гледам като заговориш,но мислиш ли че и аз не мога да ти извадя такива теми.Гарантирам ти че мога,но това не те прави автоматично по проста от мен нали така? За разсъждаването и зрялостта номерът е същият.Защо да не може.Това са си моите разсъждения, с които не обременявам никого.А за ужасните представи...моля ти се ако обичаш.Само не изхождай от факта че твоите представи и тези на хората мислещи като теб (нерядко се случва и аз да съм в това число) са просто самата перфектност.С какво имам или нямам опит ти пак не можеш да кажеш. Очаквам в следващият пост да ми кажеш датата на раждането,ЕГН-то,година на извадане на акта ми,дипломният ми успех и т.н. и т.н Без гадания ако може.
И израза ти между другото не беше този който спомена, а ето този: "Тъжна е представата, която потребителите с МАЛКО мозъчни гънки в този форум, си изграждат за теб.

:)

N1ksun само едно ще кажа.Нали знаеш като в детската градина едно детенце стане интересно на друго детенце какво прави то.Удря го и го закача.. :)

DisappointedDreamer
09-14-2012, 08:56
Точно в това е въпросът. Мислите ни не са перфектни, напротив. Но се стремим към усъвършенстване. Приемаме нови идеи. Докато ти седиш опарен от живота, с някакви грешни заключения направени от заблудени същества, не знаещи какво искат. Как успяваме примерно Чачо или Сиси или аз да се обкръжим от можещи, знаещи и стремящи се към нещо хора; как успяваме да намерим такива хора, и да дружим с тях, учейки се от тяхния опит, хобита и развлечения? И защо ти не успяваш, и продължаваш да обясняваш че хората са просто купчина кифли, които изневеряват и не обичат, а момчетата са мачовци, които блъскат у фитнеса?

Неспособността ти да намираш/да се обкръжаваш с амбициозни, независими и интересни личности не е добре. А пък заключенията, които правиш от наблюденията ти върху стадата говеда са просто покъртителни.
Нда, с малко мозъчни клетки, защото останалите просто нямат такива.

jghgh
09-14-2012, 09:01
Абе не знам, но за да излезе човек от жалкото състояние, в което е, просто трябва ДА ПРАВИ НЕЩО.
Да се движи, да работи, да не бездейства. Бездействието разлага душата, разлага духа. Не може човек да го кара само на мислене.

Четох в една книжка на руски психолог, че има 3 типа хора. Такива, които осмислят нещата и по-малко действат (май се водеха когнитивни типове), такива, които са много активни, но не мислят, и третия тип не го помня. Малко като третокласник обяснявам нещата, но наистина не запомних термините. Запомних само извода и той е важен: тези, които много мислят, имат нужда от повече действие и риск, движение, спонтанност. Тези, които са винаги активни, имат нужда да забавят темпото и малко да помислят, да спрат да са прибързани.

Ти, Някойтам, само мислиш и анализираш. Някак си, feel you bro, ама забелязвам, че това не води до нищо хубаво. Просто действай. Не се залежавай. Работи. Тва писане по форумите, постоянно мислене и теоретично схващане на нещата не ти помага много в реалността.
За да успееш според мен наистина трябва да си щипка гаден. В тоя смисъл, който ти би вкарал в тази дума де... Щото хората от нашия тип (някви вечни мислители и малко или много загубеняци) едва ли не смятат за гадни и лоши пробивните хора : D Бъди пробивен,вярвай си, обичай себе си и се уважавай. Наред с тва се ДВИЖИ във всеки смисъл на думата. Физически, емоционално. Занимавай се с нещо. Вложи се в нещо.

Иначе просто си оставаш жалък философ, премислящ всичко, а животът си тече покрай теб. /осъзнавам, че т'ва са думи, които трябва да отправя и към себе си/
Замисли се не живееш ли еднообразно? Работа, форума, вкъщи, работа, форума, вкъщи и т.н. Не си ли мързелив? Не ти ли е малко движението?
Движи се. И да, тръгни на фитнес, прсто се занимавай с нещо, вложи се в нещо. Самочувствието само ще дойде, с него и момите. И не спирай да слушаш интуцията ти, инстинкта. Ако той ти казва да се промениш, направи го.
Да, в живота има загубеняци и победители. Това, което всички се опитват да отрекат, всъщност го има. Има хора, които само като влязат в стаята са ни смешни и т.н. Животът е брутален race. Бориш се, ако не искаш да си винаги от последните.

Rolisten
09-14-2012, 09:04
ограничен си, майка, и филмар при тфа, не те виждам да се оправиш някога, най-много да приключиш с огромен компромис и да садваш дълго време

anonymous708973
09-14-2012, 09:14
4Не може на 26 години да разсъждаваш така. Отвратително е. Имаш ужасно грешни представи за почти всичко, защото нямаш опит с връзките, нито пък изобщо досег с момичета. Жалко е. Тъжно е.


Точно така.



А иначе нито ти нито тя ме познавате ти от постоветете дето пиша, а тя от тях и по двете ЛС дето сме си пратили. В тая тема има точно един човек,който ме познава доста добре,но не и напълно. :)
Тогава какво правиш тук? Защо пишеш тук?
Нещо се ласкаеш, че си многопластова личност май. Е, недей. Всички сме такива.

Фитнесът помага да се почувстваш привлекателен. Оттам ще ти дойде желанието да пробваш с нови момичета, да усъвършенстваш подхода си, въпреки че понякога ще има неуспехи.

Auriss
09-14-2012, 09:19
ограничен си, майка, и филмар при тфа, не те виждам да се оправиш някога, най-много да приключиш с огромен компромис и да садваш дълго време

благодаря. чудех се дали изобщо да го пиша или да си замълча.

Само още две думички - неграмотен и безличен. От второто като че ли по-лошо няма.

Аз съм дотук по темата. Достатъчно добри съвети се дадоха, особено от jghgh.


И впрочем по повод глупавите кифли - по няк'ва причина мен пък винаги ми е вървяло с тях. Дори в повечко, отколкото ми е нужно. Сам си вади изводите.

Chacho
09-14-2012, 09:33
Имаш ЛС, Niakoitam.

ПС: Не съм чел темата, само първия пост, после може да се включа.

DisappointedDreamer
09-14-2012, 09:53
Фитнесът помага да се почувстваш привлекателен. Оттам ще ти дойде желанието да пробваш с нови момичета, да усъвършенстваш подхода си, въпреки че понякога ще има неуспехи.

Точно.
Ще придобиеш някакво самочувствие, ще се развиеш по някакъв начин ИЗВЪН ума ти.

Niakoitam
09-14-2012, 10:22
Ебаси аз какво питах вие къде отидохте. Въпросът беше по скоро подобен на една картинка,която видях сутринта във Facebook,но сега не мога да я намеря и една диграма.То беше по-скоро на бъзик,но във всеки бъзик има доза истина може би. И не съм го измислил аз. Една кръгова диаграма и въпрос: "Защо си сингъл Малка червена ивица наречена грозен, малко по-голяма зелена ивица наречена беден и остналата част от кръга синя наречена добро държание към жените.Да това е бъзик,но просто да ви го нарисувам. Ако както ми каза приятелката мислиш само как да вкараш в леглото си някоя това значи че не ти пука чак толкова за нейните чувства и мисли, а щом не ти пука значи не се и стремиш да се държиш добре с нея съответното излизаш от голямата част на кръга сингъл. Питах също това не е ли егоистично,какво мислят жените по въпроса пък и мъжете и защо след това се възмущават казвайки съвсем различното?Но то откъде тръгна къде продължи. Май и аз още малко ще пожелая изтриване на темата.Тази тема ме накара леко все пак да съжалявам за отношението си спрямо едно момиче преди време въпреки че отчасти си го заслужаваше А сега персонално:
DisappointedDreamer пак се чудя ти откъде си вадиш заключенията аз с какви хора точно общувам. Сигнали нещо.Да виждал съм и пълни разпоретини и разпоретковци, а съм виждал и хора,които говорят благо благо докато не ги хванеш в издънка Е, тия са най-опасни И не твърдя че всичко хора са такива обаче.И да, гарантирам ти че вярвам в любовта далеч повече от теб.
За стадата същата работа. Дотук
jghgh Много ти благодаря за това, което написа и за отделеното време в темата.
Rolisten ако искаш ходи си избивай комплексите някъде другаде.
PinkPan7her без коментар. Вече говорих за това. Иначе въобще не ми дреме кой тук как ще ме приеме.Пиша,защото имам право на това.
Auriss и на теб ти личи че хич нямаш комплекси ама изобщо. Ходи си ги избивай върху боксовата круша
Chacho И на теб много благодаря за изпратеното ЛС

DisappointedDreamer
09-14-2012, 10:45
DisappointedDreamer пак се чудя ти откъде си вадиш заключенията аз с какви хора точно общувам. Сигнали нещо.Да виждал съм и пълни разпоретини и разпоретковци, а съм виждал и хора,които говорят благо благо докато не ги хванеш в издънка Е, тия са най-опасни И не твърдя че всичко хора са такива обаче.И да, гарантирам ти че вярвам в любовта далеч повече от теб.

Това защо не се учиш от тях? Защо ми коментираш тъпаците, а не другите хора?
Сега пък за любовта ме захапа :lol: да, независима, студена, дипломатична, СТРАШНА дори ако щеш ме наречи и властна съм, НО съм романтичка. Поезията държи сърцето ми, а ума ми отдавна бяга заедно с вятъра. Та, аз в любовта вярвам.

Както и да е. На 26 години си. Нямаш си и грам понятие какво означава връзка, какво се прави в една връзка. Нямаш никакъв опит. Опитът сега се придобива, за да можеш да си затвърдиш някакви критерии и изисквания/желания от жените. Жените твой набор вече за семейство и деца мислят, и няма да се впуснат във връзка, където ще трябва да учат мъжа си на всичко. Защото повечето жени на тази възраст искат сигурност и стабилност, които няма да могат да открият в теб.

Niakoitam
09-14-2012, 10:55
Та викаш щом едните ги има значи другите не съществуват. Не че се заяждам нещо,но някакси любов и отворена връзка не ми се връзват особено, но както и да е. И не изобщо нямам желание да се уча що е то отворена връзка.:)

DisappointedDreamer
09-14-2012, 11:18
Та викаш щом едните ги има значи другите не съществуват. Не че се заяждам нещо,но някакси любов и отворена връзка не ми се връзват особено, но както и да е. И не изобщо нямам желание да се уча що е то отворена връзка.:)

Моля? Сега пък откъде намеси отворените връзки?
Имала съм отворени връзки, да. Но това не означава че не съм способна да обичам. Просто в даден момент съм решила, че не мога да дам всичко от себе си, не мога да дам всичко, което една връзка изисква, нито пък мога да обичам човекът толкова, колкото той заслужа. Преценила съм, че ще е най-добре ако всичко е само и единствено сексуално. И какво от това?

sweetycherry33
09-14-2012, 11:25
Niakoitam - типичният рак

Wednesday666
09-14-2012, 11:47
Та викаш щом едните ги има значи другите не съществуват. Не че се заяждам нещо,но някакси любов и отворена връзка не ми се връзват особено, но както и да е. И не изобщо нямам желание да се уча що е то отворена връзка.:)

Този път не съм съгласна с теб. Много лошо скачаш на Дриймърката.
Може да се изказва по-грубо от останалите, но чистата истина е груба и гадна, както и да я кажат.

Нужно ли беше да зачекваш неща от личните животи на хората? Това беше Много глупав начин да се измъкнеш от ситуацията.

Приеми, че мнението на форумците тук е Такова. То ясно, че не те устройва, обаче е такова.
Сега, вместо да обясняваш кой какъв комплексар е и на кого какви са му проблемите в мисленето, седни НАЙ-ПОСЛЕ и си ВИЖ САМ ГРЕШКИТЕ. И най-важното - НАПРАВИ НЕЩО ПО ВЪПРОСА.

Защото в края на деня нито аз, нито Пантерата, нито Дриймърката сме на твое място. Ти си пропиляваш живота, не ние.

Niakoitam
09-14-2012, 11:54
Ами в такъв случай...има си тема да се пише по нея. И без отклонение в други посоки. :)

Wednesday666
09-14-2012, 11:57
Ами в такъв случай...има си тема да се пише по нея. И без отклонение в други посоки. :)

Какви отклонения бе душко?
Ти питаш за няк'ви други индивиди, хората ти отговарят конкретно за теб.

Замислял ли си се защо ти скачат по такъв начин? Защото ти вечно гледаш другите, критикуваш Техния начин на живот и мислене, и показваш ти какъв философ си, и как анализираш всичко. И в крайна сметка нищо не правиш по въпроса.

Нали вярваш в любовта? Хубаво, но я очакваш да ти почука на вратата ей така, от нищото.
Това не е холивудски филм, това е РЕАЛНОСТТА.
Да, брутална, гадна, изискваща много, но в крайна сметка това е положението.

А ти, вместо да се бориш, си се ПРИМИРИЛ с положението си. Което е най-тъжното от всичко.

Niakoitam
09-14-2012, 12:04
Моля темата да бъде изтрита или заключена от някой модератор :)

anonymous708973
09-14-2012, 12:14
Добре, ето ти отговор по темата, който ти няма да разбереш.

ПРЕКАЛЕНО доброто държание към жените те оставя сингъл, да. Никой не казва да псуваш, блъскаш или да си бараш патката пред нея, щот си супер големият мъжкар, видиш ли. Говорим да си непридвидим, да я изнанадваш (но не да й цъфнеш на вратата с рози, когато все още не си й никакъв), да я караш да се чувства неудобно в приятния смисъл. Такива момчета печелят момичетата. А не вечните джентълмени, които отварят врата, дърпат стол, гледат само в очите (и никъде по надолу, защото не било възпитано, видиш ли). Това е обяснението на графиката, но твоят мозък не може да го интерпретира.
Доволен?

SisiStrange
09-14-2012, 13:06
Добре, ето ти отговор по темата, който ти няма да разбереш.

ПРЕКАЛЕНО доброто държание към жените те оставя сингъл, да. Никой не казва да псуваш, блъскаш или да си бараш патката пред нея, щот си супер големият мъжкар, видиш ли. Говорим да си непридвидим, да я изнанадваш (но не да й цъфнеш на вратата с рози, когато все още не си й никакъв), да я караш да се чувства неудобно в приятния смисъл. Такива момчета печелят момичетата. А не вечните джентълмени, които отварят врата, дърпат стол, гледат само в очите (и никъде по надолу, защото не било възпитано, видиш ли). Това е обяснението на графиката, но твоят мозък не може да го интерпретира.
Доволен?
Да. Играят си с мозъка ти. Могат да спорят с теб без да се страхуват, че ще се обидиш, ако не са на твоето мнение. Проявяват характер. Такива момчета те карат да знаеш, че можеш, ако се опиташ да им се качиш на главата, да ги загубиш и си стоят на мястото.
Другите, тези, на които баш им се качваш на главата, не могат да впечатлят момиче, защото нямат мъжественост.

А спортът е нещо много привлекателно у едно момче. И не е нужно да го правиш, за да се харесваш на определени хора, а защото е начин да се харесаш сам на себе си, да укрепнеш, да се научиш на издръжливост и още много неща, които изграждат характер.

ПП. Не съм съгласна само за джентълменството, защото аз много обичам да ми дърпат стола, да ми подават ръка като слизам от рейса и други такива жестове. Кавалерството не е умряло.

anonymous708973
09-14-2012, 14:27
ПП. Не съм съгласна само за джентълменството, защото аз много обичам да ми дърпат стола, да ми подават ръка като слизам от рейса и други такива жестове. Кавалерството не е умряло.

Но е специално, защото го прави за теб, нали? А не за всяка срещната.
Искам да е кавалер за мен - след като вече съм неговото момиче. Иначе... с какво съм заслужила да ми дърпа стола/да ми отваря вратата и т.н.? Това, че съществувам като момиче, не значи автоматично, че съм дама. Едва след като докажеш, че си такава, имаш право да изискваш момчето до теб да е джентълмен.

:)

SisiStrange
09-14-2012, 14:29
^ Така казано, вече съм съгласна. :)

Chacho
09-14-2012, 14:45
Но е специално, защото го прави за теб, нали? А не за всяка срещната.
Искам да е кавалер за мен - след като вече съм неговото момиче. Иначе... с какво съм заслужила да ми дърпа стола/да ми отваря вратата и т.н.? Това, че съществувам като момиче, не значи автоматично, че съм дама. Едва след като докажеш, че си такава, имаш право да изискваш момчето до теб да е джентълмен.

:)

Абе нагласата е окей, но няма лошо да кавалерстваме и с останалите мацки. По-силни сме физически, демонстрираме си мъжката роля, толкоз. А не да я сваля като й дърпа стола, джентълменството не е флирт, а добри обноски.

granger
09-14-2012, 18:38
Добре, ето ти отговор по темата, който ти няма да разбереш.

ПРЕКАЛЕНО доброто държание към жените те оставя сингъл, да. Никой не казва да псуваш, блъскаш или да си бараш патката пред нея, щот си супер големият мъжкар, видиш ли. Говорим да си непридвидим, да я изнанадваш (но не да й цъфнеш на вратата с рози, когато все още не си й никакъв), да я караш да се чувства неудобно в приятния смисъл. Такива момчета печелят момичетата. А не вечните джентълмени, които отварят врата, дърпат стол, гледат само в очите (и никъде по надолу, защото не било възпитано, видиш ли). Това е обяснението на графиката, но твоят мозък не може да го интерпретира.
Доволен?

нда :) Въпреки,че дърпането на стола и добрите обноски не биха ме отблъснали ,а биха били бонус.

machoka
09-15-2012, 07:05
а3