PDA

View Full Version : Кучето ни ревнува ли?



~The Smile~
09-13-2012, 16:48
Здравейте. От скоро се грижим за едно малко коте в съседния изоставен двор,където няма живеещи хора. Понеже аз и майка ми го храним и му обръщаме много внимание на ден,кучето ни много лае и все гледа котенцето отстрани. Много джафка и ръмжи, и искам да знам дали той(кучето ми) ревнува или се дразни,че има коте в съседния двор. И искам да ме посъветвате как да постъпя...дали да не обръщам внимание на кучето ни или дали да му се карам? Моля ви кажете ми какво да правя. Аз се грижа за котето и също така обръщам прекалено много внимание и на Арчи(така се казва кучето ни),за да не си помисли,че съм го заменила с едно коте.. Благодаря ви предварително!!! :)

prettymonster
09-14-2012, 19:21
Честно да ти кажа може да го лае , защото е котка :) Иначе по принцип кучетата също ревнуват, затова в характеристиката на някой породи пише , че са ревниви :D Аз имам померанче и само да ме види да галя друго куче почва да го лае , да се опитва да го ,,изгони'' абе .. ;ддд Кучешка работа :) А иначе разхождай си го , играй с него :) Покажи му , че си го обичаш не е сложно -.- ;д

~The Smile~
09-15-2012, 20:31
Имаш померанче!!! А аз имам мини шпиц много си приличат с померанитее!!!

Amore-Mio*
09-17-2012, 10:47
Възможно е да е едното, може и да е другото.
Дори е напълно възможно и да са двете, причини поради които кучето да лае.

Dark_Heartbreaker
09-17-2012, 16:09
Имаш померанче!!! А аз имам мини шпиц много си приличат с померанитее!!!

Искам само да попитам от развъдник ли ги взехте померанчето и шпица или не? И на каква цена?

По темата: Като цяло, разновидностите на шпица ( +померански шпиц) доста се привързват към стопанина си и са недоверчиви към други. Специално за шпицовете е напълно възможно да ревнуват стопаните си от други - независимо хора или животни. Решението е да покажеш и ти привързаност. Бездомното коте може да го подарите на някой - има милиони хора, които по Интернет си търсят да осиновят някое животинче, независимо че няма порода, родословие и т.н. А когато котето си намери стопани, всички ще са щастливи - и котето в новия си дом, и ти с твоето сладурче! :)

~The Smile~
09-17-2012, 17:13
Dark_Heartbreaker,мерси много! Ами..взехме го..преди 4-5 години и на цена 500 лева,но сега много паднаха,търсехме от нета,нямаш представа какви бели правеше като беше малък!!!

~The Smile~
09-17-2012, 17:14
Да..Арчи(кучето ни) и от майка ми ревнува дори!!

prettymonster
09-18-2012, 12:52
Awww .. То и моето си е мини шпиц .. <333 уникални са ... а иначе имам приятелка която също има и нейното също се казва Арчи .. таа .. мога да ти кажа , че мини шпицовете са си ревниви ветеринаря така ни каза :Д Така , че спокойно .. и моето е така :)

~The Smile~
09-18-2012, 14:11
Prettymonster,мерси многоо!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :)

prettymonster
09-19-2012, 14:44
Пак заповядай :)