PDA

View Full Version : FACEBOOK



emostylegirl
09-13-2012, 18:45
Преди няколко дни бях нагости на един приятел и видях,че неговият профил е по-различен от моя.Когато гледа аблумите на някой и си сложи мишката върху един от тях и файловете ватре се сменят и може да ги гледа всичките .Имам на идея както гифче със сменящи се картинки.Също така има падащо меню от лявата страна ,както на телефоните.И други го имат,но казаха,че нямат допълнителни приставки,а просто им е обновено.Как и аз да го обновя ?Също така наскоро разбрах,че има трик как от някакъв сайт да имаш 500 харесвания на статуса от разни чужденци и се чудя как става.

dev22
09-13-2012, 19:20
Преди няколко дни бях нагости на един приятел и видях,че неговият профил е по-различен от моя.Когато гледа аблумите на някой и си сложи мишката върху един от тях и файловете ватре се сменят и може да ги гледа всичките .Имам на идея както гифче със сменящи се картинки.Също така има падащо меню от лявата страна ,както на телефоните.И други го имат,но казаха,че нямат допълнителни приставки,а просто им е обновено.Как и аз да го обновя ?Също така наскоро разбрах,че има трик как от някакъв сайт да имаш 500 харесвания на статуса от разни чужденци и се чудя как става.Според мене това е просто ъпдейт който е дошъл по-рано при него.Рано или късно всички в ФБ ще го получим,а това за харесванията .. не ми се вярва .. и моето мнение е,че не искам непознати да ми се бъркат из профила.

emostylegirl
09-13-2012, 19:22
Ами нямам си на идея ,но много хора го имат и искам и на мен да се ъплейтне.Иначе отностно харесванията и аз не искам да ми се бъркат разни непознати,но видях,че много хора вече го правят и имат по 2 000 харесвания на снимка и просто се зачудих как става,защото знам,че е със сайт ,но не знам кой.Няма да си го правя на моя профил,а на една приятелка,но как.

emostylegirl
09-14-2012, 10:40
upppp

dev22
09-14-2012, 14:43
Не знам,не мога да ти помогна .. :l

scrooper
09-14-2012, 15:32
отностно харесванията и аз не искам да ми се бъркат разни непознати,но видях,че много хора вече го правят и имат по 2 000 харесвания на снимка и просто се зачудих как става,защото знам,че е със сайт ,но не знам кой.Няма да си го правя на моя профил,а на една приятелка,но как.
Еми пиши на някого от тези, които си видяла : )

emostylegirl
09-14-2012, 19:19
Писах им,но се правят на интересни и не казват.

ZaHaRnA_bLizAlKa
09-14-2012, 19:25
И на мен ми стана интересно..Ако разбереш свиркай :D Или и ти ще се направиш на интересен(в кръга на шегата)

endzeit
09-14-2012, 20:34
http://fiverr.com/sorecelina/add-500-likes-from-real-facebook-users-to-your-facebook-fanpage-without-admin-access-in-24-hours
това май има нещо общо с темата :)

emostylegirl
09-15-2012, 10:04
Ако разбера ще кажа.Иначе е по темата,но е за харесване на страница,а аз питам за статуси и снимки.

emostylegirl
09-16-2012, 12:05
uppp

emostylegirl
09-20-2012, 18:47
ъпп