PDA

View Full Version : 1000 стипендии



ellzyy
09-14-2012, 11:59
Здравейте..
Преди 2 дни ми се обадиха и ми казаха, че съм се класирала за 2ри кръг на проекта "1000 стипендии".. Кандидатствах с химия.. Исках да ви попитам какви въпроси г/д задават.. защото съм доста притеснена..!! Мерси предварително.. :))

FuckingFreak
09-14-2012, 14:06
Не можа ли да попиташ като ти се обадиха!?

ellzyy
09-14-2012, 16:13
Ще бъде мега нахалното..ако го направя :) Тези които имат опит да пишат .. :))

pifiella
09-14-2012, 19:49
Имам успешни опити с литаература и философия,за химия не знам,а и щом е проект интервюто ще е на живо.
Общо взето:Как си,защо реши да участваш,каква искаш да станеш,какво обичаш да четеш, с какво се занимаваш и после въпроси по конкретния предмет,с който кандидатстваш...Успех и не се притеснявай!
На мен миналата година ми звъннаха докато чистя с прахосмукачката и си пеех със страшна сила, дойде ми като гръм от ясно небе, но се оправих и се концентрирах...

FuckingFreak
09-14-2012, 20:03
Ще бъде мега нахалното..ако го направя :) Тези които имат опит да пишат .. :))

Ми значи аз сигурно бях меганахалната, така ли? И с кое по-точно, за първа година кандидаствам и аз, нямах идея въобще за какво става въпрос, но не съм имала сливи в устата и просто попитах, а жената беше много любезна и ми обясни. Нищо нередно не виждам.

Barbie47
09-15-2012, 07:43
Интервюто ми беше на 11 септември. Аз кандидатствам с литература. Обадиха ми се 3 момчета и бяха много мили. Питаха ме кои ще са първите книги, които ще си купя, ако взема стипендия и другите въпроси бяха от материала за 9кл. по литература. Също така задават много въпроси по есето.. това е :) Успех

venivr
09-15-2012, 10:19
То всеки достига до 2ри кръг, айде не всеки ама повечето. Според мен стипендиите взимат тези деца, които са печелили съзтезания, олимпиади, конкурси и т.н, а и са много добри в дадената област,в която са писали есето си, защото именно на интервюто се гледа дали самичък си си писал есето или има чужда помощ.

pifiella
09-15-2012, 10:39
Боже, само на мен ли ми се обаждаше винаги Надя Малинова? :D

ellzyy
09-17-2012, 17:51
Благодаря на всички.. !!