PDA

View Full Version : Коремът ми се подува!



mave
09-14-2012, 22:06
Здравейте, от много отдавна не съм писал нова тема тук,защото не съм имал и проблеми! Но от онзи ден започна да ми се подува много гадно корема, най-често се получава следното:1-во след като съм се нахранил,след около 2-3мин. ми се ходи по голяма нужда,след което започва да ме наболява корема и усещам как започва да се подува!
2-ро започват къркорения на червата! Подут корема ми не ме боли,някой казват,че е от доматите щото им бил вече минал сезона,но как да ги избегна като всяка вечер за салатка ги има,а и аз много ги обичам!Ако някои знае конкретно решение на въпроса или е имал подобен проблем да пише,защото е адски неприятно усещането.А и вече ми писва да ходя пред огледалото като някоя бременна да гледам колко ми се е подул корема!!!

Luidgie
09-14-2012, 22:27
Лекар човек. Т'ва не е нормално.

mave
09-15-2012, 09:39
E aз ходих при личната, тя ми каза,че това е нормално щото уж от навлязлата храна започват да се отделят газове!Опипва ми корема,каза ми,че е много сладък и да не се притеснявам от това и толкова.Пък сега не знам какво да правя аз?

ZaHaRnA_bLizAlKa
09-15-2012, 09:48
Ами щом казва..Това означава ,че и при другите момчета е така.
И все пак ако се съмняваш ,при друг доктор/ка и ще се разбере ..

mave
09-15-2012, 10:16
Ми не знам, аз си мислех ,че само момичетата се подуваха след хранене и за това подбират храната си за да го избегнат!

Amore-Mio*
09-16-2012, 22:16
Момичета, момчета - все тая.
Имат си същите храносмилателни системи.

Та, така де.
Щом си се прегледал и са ти казали, че всичко е наред - дишай. Явно наистина е от храната.

malko_pisi
09-16-2012, 22:24
Може да не е само от храната , може малко да си понастинал и + храната и да те прокарва яко...

ChubbyBunny
09-17-2012, 09:49
Яж Активиа.

SHPAIdURmeN
09-17-2012, 19:44
Предимно от храната е възможно подуване на стомаха, ако си ял/а : картофи, боб, леща от този тип храни е съвсем нормално също така от закуските, които си ги купуваш от по за левче пица, гондола, сиренки и в пр.

mave
09-21-2012, 17:03
Ок,много Ви благодаря за отговорите! :)