PDA

View Full Version : Аз и отново Аз



Putolina
09-14-2012, 22:23
Здравейте ще споделя нещо с вас не съм много дебела просто съм си нормална малко по-малко от средна и малко повече от слаба костите ми нагоре си личат но имам бузи тази година започвам плуване и се надявам да стана по висока и по слаба според вас ще подейства ли????????

weheartiit
09-14-2012, 22:41
Спорта помага.Ако си постоянна и упорита ще видиш ефект.За височината не знам,но в килограмите ще има,тялото ти ще се стегне.

strawberry88
09-14-2012, 22:43
На колко си?Не мисля, че ще станеш по - висока от плуването, но тялото ти ще се промени, да.

Putolina
09-14-2012, 22:45
аз съм на 16

R.o.s.i.t.z.z.a
09-15-2012, 12:51
Ако отслабнеш оптически, ще изглеждаш по-висока. Ако не видиш ефект не се отказвай просто поддържай темпото и ще видиш, че ще има резултат :P

Dagichka
09-15-2012, 13:16
първо пунктуацията бол. второ: "а малко по-малко от средна и малко повече от слаба" хъх??
а пък принципно ако винаги си имала по-пухкави бузи, няма как да отслабнеш там. ;д или ако има начин, някой да ми каже как!! ;д спортувай, то е ясно, че ще ти е от полза ;)

Le_Nick
09-15-2012, 14:09
Сигурно ще звуча банално , но повечко спорт и здравословно хранене му е майката.И за да те успокоя аверите ми (и не само те) се радват на момичета на които да има кво да захапеш :D малко са тези които се кефат на скумрии..

weheartiit
09-15-2012, 14:11
първо пунктуацията бол. второ: "а малко по-малко от средна и малко повече от слаба" хъх??
а пък принципно ако винаги си имала по-пухкави бузи, няма как да отслабнеш там. ;д или ако има начин, някой да ми каже как!! ;д спортувай, то е ясно, че ще ти е от полза ;)

Това за бузите не е вярно.Когато един човек тренира не сваля само на едно място.Имам позната която имаше по-пухкави бузки и когато се захвана със спорт вече не бяха такива.Е,естествено не само те се промениха.