PDA

View Full Version : Еба ти тъпите копелета нещастни



elito0o0o0
09-14-2012, 23:11
Омръзна ми от тъпи идиотчета, заклевам се.
Сега някви тръгнали да гърмят по улиците и то не с някви обикновени пиратчици, ми с някви доста силни. Щом го чух чак докато слушах музика с бийтовете, които изолират супер много....
Ба ти идиотите. Та се питам, до кога в тая шибана държава ще има подобни простотии? Няма и кой да ги спре тия като гледам. Полиция не минава по тва време, а и да се обадя, едва ли някой ще ми обърне внимание.
Тия наистина да хванеш пушката и да почнеш да ги трепеш. Чак кучето се възмути и дойде да ми драска на вратата от тия гърмежи. Селяндурщина и простотия до шия. За пореден път ми доказват, че тука в Плевен, уж малък град, е пълно с келеши. Тука по наща улица кви неща са ставали.. И колко мизерии са правени от разни кретенчета, нема да ви казвам просто..
Ба си, човек дори не може да спи спокойно в 2 през нощта.
Нямам думи.
И продължават..


ПП: Нема нужда да ми казвате, че такива ги има навсякъде. Това не означава, че тук трябва да ги има подобни лайненца.

fUcKsMiLe
09-14-2012, 23:22
Аз отдавна не съм чувала пиратки и т.н. покрай вкъщи.. и пак че няма де.. Кофти тръпка :/
Аз един път като бях пред книжарницата до даскало щяха да ми се спукат тъпанчетата, защото една група от момчета И момичета пускаха пиратки и ракетки или там както се наричат.. И то това е точно на центъра и никой нищо не им казва. Както и да е, за такива неща хората не си мърдат пръста по празниците, а да искаме през останалото време.. е тогава ще чакаме цяло хилядолетие, докато стане нещо..

elito0o0o0
09-14-2012, 23:26
Абе да бе, ама е неприемливо. Хората цял ден са били на работа и сега когато най-накрая имат възможността да си починат, тия пишлегарчета идват кой знае от къде и почват да гърмят. И пак щеше да е добре ако бяха пиратки...
И на всичкото отгоре всички коли дет ги има наоколо почват да пищят и става манджа с грозде. Бе нямам думи.

fUcKsMiLe
09-14-2012, 23:30
Така си е.. :/
Да се махнат скоро.. иначе ги погвай с каквото имаш под ръка Ели :D
Ще дойда и аз да помагам ^__

elito0o0o0
09-14-2012, 23:33
На простотията с простотия не бих отговорила. Много под тяхното ниво ще падна така. Не си струва да се занимавам с гамени. ;d

embraceme
09-14-2012, 23:33
Не че има нещо общо с твоята тема но реших че е добре да го кажа тук :Д преди да отида на бала ме снимаха пред къщата и един боклук мина и с колата мина през една локва и ми опръска костюма (добре че е тъмен) ,тръгнахме да го гоним ама потегли :Д ахха иначе има много тъпи хора в тая държава .

elito0o0o0
09-14-2012, 23:35
Направо вече взе да ми писва тотално, а още нищо не съм видяла от скапания живот...
Не ми се мисли за по-нататък. А и как ще си възпитавам децата сред такива кютуци не знам.

embraceme
09-14-2012, 23:38
Такъв е животът и добър и лош :P

elito0o0o0
09-14-2012, 23:39
Добре че са измислили алкохола. :lol:

ilovedeath
09-15-2012, 08:46
Аз не се учудвам.. вече на толкова простащина съм се нагледала и наслушала, че нищо не може да ме учуди.