PDA

View Full Version : обикновеното :)- по конкретно



anonimkoto
09-15-2012, 09:41
Писъл съм 2 пъти тук историята си по този въпрос-в началото на лятото(за съжаление е изтрито) и сега преди няколко дни (http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/530691-%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BA%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D 0%BD%D0%BE%D1%82%D0%BE-))
Първо ще ви разкажа историята, а след това ще мина към проблема
Историята:Сега ще съм 9ти клас (на 14 години, но ще правя 15). След 7ми клас влезнах в ново училище, където в класа ми основната група хора се познаваха от про-гимназията. Мисля си, че успях да се впиша в класа за 1 година и станах приятел с всички от класа ми. В випуска ни като цяло се открояваха няколко групички- моя клас,рокерите, в клас, д клас, зубарите и остааналите си имаха свои групи извън училище.
Най-добрият ми приятел не беше в моя клас, но се опитваше да влезне в нашата група... След това обаче той влезна в групата на д клас и така той се отдалеи малко от мен.
Както и да е. останахме си най-добри приятели. Всичко вървеше много добре- имах си приятели и също така си намерих едно момиче, което почнах да харесвам и си станахме най-добри приятели.В началото тя не ме харесваше, но си търсеше гадже и такам
През лятото, Тя обаче се промени МНОГО. На някакъв лагер в началото на лятото, тя се заби с 9 души за 10 вечери и просто се промени. През лятото, се случваше да се поскараме но си оставахме най-добри приятели и аз я харесвах, но вече се обеждавах, че не ме харесва. Всичко си беше добре, а аз почнах да излизам с групата на най-добрия ми приятел (д клас)
Дойде септември и въпреки че бях почти сигурен че не ме харесва, аз не издържах и й казах, че я харесвам. Тя се учуди и каза- не ме карай да го правя (да ме реже). Аз си знаех, че не ме харесва, но бях адски отчаян и си отидох в къщи, пих и се депресирах.
Проблема: Гледах някакви съвети тук- да почна да се движа с други хора и да стоя по-далече от нея- това обаче е адски сложно- защото тя е в груапта на моя клас! А не мога просто да спра да излизам с тях защото там сам изградил страхотни взаймотношения и освен това 3 моми4ета знаят, че я харесвам, защото им казах акто се бях напил и ще се досетят, че ме е птрязала и ще кажат на другите, а за сега само 2-3 човека знаят, че тя ме е отрязала... Много съм объркан. Последвах онзи съвет и почнах да излзиам с групата на най-добрия ми приятел, но 90% от времето се питам какво прави класа ми и какво прави тя... Моля ви-спешно е!

anonymous708973
09-15-2012, 09:55
Излизай с класа си. Ще свикнеш с нейното присъствие. Какво като разберат, че те е отрязала? Нали ти се водят приятели?

Дефинирай "забила с 9 души".

anonimkoto
09-15-2012, 10:05
Дефинирай "забила с 9 души".

ами била е пяна и се е натискала с 9 души, но не го е правила.

fenastz
09-15-2012, 10:52
Тая е много зле. Бий ѝ пълен игнор и търси някоя нова

GLaDOS
09-15-2012, 11:35
Dafuq did I just read...

cookie78
09-15-2012, 15:18
Ще свикнеш с нея..Пък ако почнат да те ебават, то ше е само за малко..

aposiopeza
09-15-2012, 20:55
Нямаш кой знае какъв избор...просто след известно време ще ти мине, че не те харесва, ще спре да ти пука за нея и без проблем ще си бъдете приятели или поне няма да ти пречи, че сте на едно място.Дето се притесняваш, че всички ще разберат- тея неща не остават скрити от хората, вероятно вече всички знаят, но като цяло на никой не му пука- и на теб не трябва да ти пука.

den4o7
09-15-2012, 21:52
Рокери, cool :D Я разкажи повече за тая група :)

Anichkaxxwee
09-15-2012, 23:12
Излизай с класа си - сам каза, че си изградил 'страхотни взаимоотношения',
ще свикнеш с нейното присъствие
И кво като разберат, нали са ти приятели - едва ли ще ти се подиграват

Amore-Mio*
09-16-2012, 14:51
И какво, и защо изобщо те засяга хорското мнение?

Да не би да предпочиташ да се измъчваш, гледайки я всеки ден - поне определено време трябва да забравиш, че съществува , дори. Времето лекува, но трябва да положиш усилия, за да се справиш. И ако смяташ, че ще се справиш, когато я виждаш всеки ден - действай. Ако ли не - ще си изградиш други приятелства и ще се включиш към друга компания.

PyCoKoCkA93
09-17-2012, 00:57
Хванал си се или поне си опитал да се хванеш с пълна мастия.Трябва да се радваш като за световно,че те е отрязала и не трябва да те е срам от това.Срамното е как тя на тея години се държи като пълна уличница!Майната му на хорското мнение.

valdesbg
09-17-2012, 01:02
Dafuq did I just read...

Yes indeed.

JuStElly
09-17-2012, 02:19
Dafuq did I just read...

yeah.. i know the feeling ;D

JungleJaguar
09-17-2012, 11:51
С 9 ДУШИ ?
Ебаси курвичките малки!
Пич,не се занимавай с боклуци !

fenkaaa
09-18-2012, 20:31
Стига с тази "училищна любов".