PDA

View Full Version : Това проблем ли е ?



whynot96
09-15-2012, 12:11
Започвам направо с проблема. Имам приятелка и всичко между нас си е добре, както във всяка връзка имаме спорове тук там, но всичко е в граници, абе нормална връзка си е. Обаче ме дразни едно нещо... когато не сме заедно, а и по принцип се дразня когато тя общува с други момчета, забавлява се с тях и такива неща, а тя ми казва, че те са й само приятели и нищо повече, а аз се дразня, че се забавлява с тях, че е с щастлива с тях... макар че си е с мене. Не че аз не се занимавам с други момичета, смисъл, да общувам с други, да си правим майтапи и така, но сякаш като се замисля, за мен в една връзка хората трябва да обръщат повече внимание на половинката отколкото на останалите. Не че ние не си обръщаме внимание, но когато аз се забавлявам с други и тя с други или просто като я гледам как се шегува с другите момчета примерно, във фейса й постват някаква снимка и още 3-4 нейни приятели (момчета) и тя се шегуват за самата снимка, не че и при мен не е така с другите момичета, но като виждам тя как се забавлява с тях се дразня и то не малко, имам чувството, че съм излишен...... Въпроса ми е, дали е нормално да се дразня и да се чувствам така в подобни ситуации ?

FreakBitch
09-15-2012, 12:26
Това, което ти си тръгнал да искаш би превърнало връзката ви в непоносима обсесивна трагедия.
Не сте завързани един за друг, забавлявайте се и не се ограничавайте. Самия факт, че ти също ги правиш тези неща, а се дразниш на нея прави цялата ситуация неоснователна.

ivcheto0o
09-15-2012, 14:32
Тя не е вързана за теб,не може само на теб да обръща внимание и никой друг да не й е забавен.Дразниш се без причина.

Colouring
09-15-2012, 15:55
От колко време сте заедно? Ако сте си изградили вече доверие един към друг и сте от дълго време заедно, то не виждам никакъв проблем и тряба да се отърсиш и да не ревнуваш толкова, защото определено ще ти попречи и ще ви развали отношенията. Не е нормално ти да общуваш с други момичета, а тя с други момчета - не, нали? Остави я да общува свободно, но пък и недей съвсем да "отвързваш юздите".

dPa3HuTeJl
09-15-2012, 18:09
Като няма доверие в една връзка точно такива работи стават. И не ми казвай, че си имате доверие, ако и имаше доверие нямаше да се дразниш. Изобщо недей да говориш с нея по тоя въпрос, защото всичко е в главата ти (според мен, освен ако не флиртува с някой) и няма нужда от излишни спорове и съмнителни мисли. Като ти спечели доверието, тогава няма да се дразниш когато си пише/майтапи с някое момче. Т'ва е проблема.

sis_mario
09-15-2012, 20:16
ПИШИ НА КИРИЛИЦА.
ShtrudeL

Anichkaxxwee
09-15-2012, 23:19
Нямаш и доверие или просто си много ревнив
Точно това ще ви развали връзката

DragonLady
09-15-2012, 23:22
Аз на това му викам чиста проба безпочвена и безпричинна ревност. Имаи и малко повече вяра.

Incadeptus
09-15-2012, 23:26
Изпитвал съм ревност и чувството е неописуемо гадно.

пAteNцЕ
09-16-2012, 07:57
Ами ако и тя те ревнуваше,щеше ли да ти е приятно? Остави я да се забавлява,не я задушавай.Пък и си правиш нервите само -.-

someonerandom
09-16-2012, 08:03
Ти сам го каза-И ти правиш същото с твои приятелки момичета.Както на теб ти е забавно,без да имаш нищо с тях,така и тя се забавлява с приятелите си момчета.

darrie
09-16-2012, 11:04
Ревност. Започнете да водите повече разговори на по-сериозни теми, за да се успокоиш и да си сигурен в нея. Но по-добре не и казвай, че ревнуваш от майтапи във Фейсбук.

Amore-Mio*
09-16-2012, 14:43
По - полека с тая ревност, че ако прекалиш - никаква връзка няма да остане помежду ви. Задушаващо е прекаленото ревнуване и подобни простотии. Вие сте си заедно, тя е избрала теб и следователно си е щастлива с теб, и има чувства. Това, че сте обвързани - не означава, че трябва да прекратите всичките си приятелски отношения с другите. Всичко си е в границите на нормалното, аз не виждам проблем. Особено, когато твърдиш, че нямате никакви проблеми.

fenkaaa
09-18-2012, 20:36
Зависи колко време сте заедно,от една страна наистина е гадно,но от друга не можеш да я отделиш от приятелите и,било то момичета или момчета,все пак е с теб,а не с някой от тях,нали? :)

Azoria
09-18-2012, 21:45
Не знам дали е нормално, но определено не е в твой интерес да просължаваш. Аз лично имам повече приятели момчета, отколкото момичета и ти казвам ,че бързо ми изстиват чувствата когато някой има нещо против приятелите ми... Просто го приеми, те са й приятели, ако е искала някой от тях ти надали щеше да си в живота й. :)