PDA

View Full Version : Бой между 26 годишен и 15 годишен :))



Orange
09-15-2012, 18:25
Значи..аз съм на 15 и често излизам да играя футбол на стадиона до нас. От около година един 26 годишен малоумник почна да излиза всеки ден ( пропускал е само 2 пъти). Той е безработен и живее при майка си, освен да играе футбол не може да прави нищо друго, както и да е...вчера се сбихме, и той ме събори на земята и почна да ме удря в ребрата и по главата, преди няколко месеца се случи със още едно момче - пак на 15. Та въпроса ми е къде мога да се оплача или неще такова...

FasterBeach
09-15-2012, 18:29
Иди при врачка и ѝ се оплачи...
При полицията естествено :lol:

Orange
09-15-2012, 18:34
аз мислех да се съберем двама трима и да го набием :D...

xoxi
09-15-2012, 18:39
За какво сте се били?

FasterBeach
09-15-2012, 18:44
аз мислех да се съберем двама трима и да го набием :D...
Хем искаш да се оплаквате от него, хем да го биете...
Е не става така.. Изберете си един от двата варианта. o.O

Orange
09-15-2012, 18:54
Бихме се защото се прави на интересен пред по-малките (не че аз съм по-голям) ама удря шамари на 15 години по малки от него, вика им, кара им се и аз му казах, че е пълен смешник и т.н.

someonerandom
09-15-2012, 23:32
Той че е смешник-смешник е,обаче ти сам си се набутал между шамарите.Не казвам,че е трябвало да гледаш умно и да мълчиш,обаче не може да не си очаквал,че ще го изядеш,ако се обадиш.

darkPaladin
09-15-2012, 23:35
Той че е смешник-смешник е,обаче ти сам си се набутал между шамарите.Не казвам,че е трябвало да гледаш умно и да мълчиш,обаче не може да не си очаквал,че ще го изядеш,ако се обадиш.
има си полиция нападението над малолетен е престъпление

someonerandom
09-15-2012, 23:54
Да,и вече му беше казано да се свърже с нея.Аз казвам само,че щом въпросното лайно е известно с това,че периодично скача на 15-годишни,авторът не може да си е мислел,че ей така ще му слага и нищо няма да се случи.Не сме в Германия,тук полицията и законът нито са толкова адекватни,нито се ползват с такова страхопочитание,така че трябва да се мисли,вместо сляпо да се лежи върху тях.
И по-добре първо пробвайте с полиция,преди да тръгнете да го биете,защото първо,че не е ясно дали двама-трима ще му стигнете(15-26 е изключително стабилна разлика,освен ако той не с телосложението на активен 59-годишен наркоман).И второ,че както го описваш е уникално безживотен и жалък типец,което ще рече,че нищо не му пречи да тръгне да се мъчи да ви хване сами.Съберете се тези,на които е скачал,плюс свидетели,и отидете в полицията.Принципно най-малкото едно предупреждение ще получи,друг е въпросът доколко ще го стресне.