PDA

View Full Version : Пушенето в къщи



NesteaPower1
09-15-2012, 18:51
Здравейте,може ли да ми дадете няколко идеи как да пуша в къщи без родителите ми да ме хванат ? Аз ставам вечер,когато всички спят и на терасата изпушвам по 1 цигара и сега ако можете да ми дадете още няколко идеи,ще съм много благодарна. :)

pentxayc
09-15-2012, 19:38
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaxaxaxaxxxaxaxax

R.o.s.i.t.z.z.a
09-15-2012, 20:12
Няма такова нещо като "пушене в къщи без вашите да разберат" (личен опит :D). По въпроса да подозирам ли, че още не си им казала, че пушиш ? Ако - Да.. продължавай да пушиш на терасата в тяхно отсъствие.. ии.. крий се от съседите :D

mal4oty
09-15-2012, 21:38
Електронна цигара , даже ще ти е по приятно пушенето понеже няма да имаш вкус на лайно в устата :)

ForzaFelipe
09-15-2012, 22:18
Електронна цигара , даже ще ти е по приятно пушенето понеже няма да имаш вкус на лайно в устата :)

Само ако е скъпа...хубавите са над 50 лева,аз си взех една за 15 на промоция и ся...за нищо не става,батерията издържа половин ден,нещо ми се прецаква постоянно и не излиза пушек а течност...тъй че за хубава,да си приготви 50 лева !

Иначе,пръскай с освежител и тем подобни.

Богиня
09-16-2012, 10:20
Е, ти си на 17-още една година ще издържиш. Но вярно се крий и не парадирай много в тяхно отсъствие, че нали знаеш... никой няма повече очи от съседа. :D

JungleJaguar
09-16-2012, 11:53
Е,кво като стане на 18 ?
Все още ще е напълно зависимо от мама и тати дете !

Богиня
09-16-2012, 12:31
Що? :? Аз съм на почти 18 и от 2г. работя. Какво ми е зависимото, не разбирам?
Освен това, че живеем в едно жилище, но и с това ще се свърши скоро... :D
Тя сама избира дали да е зависима или не. Вече друг е въпросът, ако и след 18 е
на гърба на родителите си. Тогава ще трябва да се съобразява с тях и с техните
желания, разбира се. :-)

evilgirl95
09-16-2012, 16:45
^ И какво като работиш-живееш под техния покрив.. ток плащаш ли.. вода.. храна- не сигурно.. ако е така- значи си зависима..
По темата- пуши като излизаш навън- какво ти трябва да те хванат вашите и само проблеми после.. а още по-добре- опитай се да спреш цигарите..
..осъзнайте се хора- плащате, за да се тровите.. преди повечето млади го правеха, защото било модерно- сега вече дори не е модерно, а жалко .. защото някои започват да пушат 5-6 клас, че и по-малки- страшна гледка..

JuStElly
09-16-2012, 16:57
Откажи ги и няма да имаш проблеми..

Богиня
09-16-2012, 18:14
Не съм зависима. #-o
Ако си толкова заинтригувана, пиши ми на лично. ;)
Съгласна съм, че най-лесно и здравословно е да не пуши, но не сме ние хората, които да и дават акъл... :)

malko_pisi
09-16-2012, 19:20
мой човек си... Освен на терасата като си легнат нашите пуша и на прозореца на стаята ми... а онази вечер си пуших и на леглото и на сутринта- ни следа... само оставяй да се проветрява цяла нощ и си окк !!