PDA

View Full Version : За колко време сваршва едно момиче ако я лижеш ?



sis_mario
09-16-2012, 00:41
Въпросът ми е прост за колко време сваршва едно момиче или жена все едно ако я лижеш нали нормално. Любопитство :П Момче 15 години мерси че ми отгорихте.

mimsssssss
09-16-2012, 00:47
И аз питам кво значи нормално лизане, за да ти отговоря?

ccdesigns
09-16-2012, 01:02
Нагоре-надоле ;D

БожиятАгнец
09-16-2012, 05:08
И аз питам кво значи нормално лизане, за да ти отговоря?

А аз питам какво значи ненормално лизане.
(Т'ва много благозвучно и благоприятно звучи всъщност 8-))

Anonyss
09-16-2012, 08:49
Ненормално лизане - да я накараш да свърши за 3-5 минути :D

AnarchyBoy
09-16-2012, 09:00
http://media.tumblr.com/tumblr_ljkg35ZrQ41qamxj3.gif

Строго Индивидуално е за всяко момиче/жена - някой свършват за 5 мин други и 3 часа да ги лигавиш няма да свършат.
Също зависи и от момчето, а като те гледам че си на 15 нито ти ще лижеш хубаво нито евентуалната "свършваща" ще свърши ..

И какво ДА ФАК значи нормално лизане , нима има ненормално ?
ако има искам да знам , някой да ми обясни разликата , моля ви явно съм изостанал с маТряла.. :lol:

marilyn
09-16-2012, 09:35
За 3 минути, 42 секунди и 2 стотни.

darkPaladin
09-16-2012, 09:43
малък си за такива неща наблягай над уроците

sis_mario
09-16-2012, 10:06
:D iskam da kaja ei taka dokato si q lije6 kakto si iska6 :P ....

sis_mario
09-16-2012, 10:07
hora prosto sam lubopiten :D kato sam lubopiten bih iskal da znam i u4a za va6a informaciq i sam po4ti otli4nik

sis_mario
09-16-2012, 10:10
:D kefite ma ei ama as 6e sa nau4a da va qd pak i vie sigorni li ste 4e ne sam lizal ve4e i ne mi zadavai te tapiq vapros lizal li si taka 4e prosto kajete mnenieto si kato normalni hora bez prostotii prosto da znam iskam KO TOLKOVA STANA |-( |-( |-( |-( |-(

darkPaladin
09-16-2012, 10:19
http://demotivation.me/images/20081218/c8sjat2eb246.jpg

оценките не са фактор за интелект или зрялост

iwwo_
09-16-2012, 10:20
Ако пишеш на кирилица за 5 минути, но ако не - НИКОГА! ;)

SonataArctica
09-16-2012, 10:32
http://www.0-60mag.com/wp-content/uploads/2010/09/faceboo-facepalm.gif

Богиня
09-16-2012, 10:54
Постовете ме погубиха! :razz:
Марио, вече мА е яд и сАм сигОрна в теб, затова няма да ти зада вам тАпи вАпроси! :D
Успех, все пак. Отговор няма да ти дам, щото ме е срам... :oops:

sis_mario
09-16-2012, 10:54
as v tozi sait nikakvi temi nqma da puskam ve4e to u6 kat si lubopiten da ti otgovorqt to semo ta sadqt kolko si tap det gledah edin laf v Amerika pita6 i tiotgovarqt v rusiq pone ti zadavat vapros pak balgarite nali sme nai umni po4vame da sa obijdame samo nqma ko da kaja vie ste nepopravimi ..................................

SisiJ
09-16-2012, 11:01
отиваме в кофата да се забавляваме с вашите простотии ... нямам думи ..!

sis_mario
09-16-2012, 11:02
as v tozi sait nikakvi temi nqma da puskam ve4e to u6 kat si lubopiten da ti otgovorqt to semo ta sadqt kolko si tap det gledah edin laf v Amerika pita6 i tiotgovarqt v rusiq pone ti zadavat vapros pak balgarite nali sme nai umni po4vame da sa obijdame samo nqma ko da kaja vie ste nepopravimi ..................................

Богиня
09-16-2012, 11:13
Еее, добре, добре... щом така си решил... :D

SisiJ
09-16-2012, 11:15
Еее, добре, добре... щом така си решил... :D

:lol:

chushkopek
09-16-2012, 11:37
ИзпОснах кОпУна....

Magician
09-16-2012, 11:51
Въпросът ми е прост за колко време сваршва едно момиче или жена все едно ако я лижеш нали нормално. Любопитство :П Момче 15 години мерси че ми отгорихте.

В момента, в който почнеш да мислиш за "лизането" като за нещо повече от това - нещо, в което да използваш и устните си, да целуваш, да смучеш, да използваш езика си - да натискаш и описваш кръгове... е тогава, може и да постигнеш успех по въпроса и да сведеш времето до 2-3 минути.

sis_mario
09-16-2012, 12:19
няма нужда си прайте труда да пишите то вие нямате оправия у България вече поне че се махнах от там мерси за смотаните коментари ади чао неща повече да коментирате...........

bilqnavod
09-16-2012, 12:26
adios :)

darkPaladin
09-16-2012, 14:27
отиваме в кофата да се забавляваме с вашите простотии ... нямам думи ..!

всъщност кофата идва тук да се забавлява

иначе авторе не се нерви никой не те е обидил ти сам показа какъв си

sis_mario
09-16-2012, 17:57
OMG
NUBSS

sis_mario
09-16-2012, 17:57
voab6te ne me poznavate priqtel4eta koi sam taka 4e adi stiga komentari

Amore-Mio*
09-16-2012, 20:12
Зависи от това как го правиш.

AnarchyBoy
09-16-2012, 20:17
И да те познавам ти какъвто си 15 годишен умочко , дето не знае дали му се пикае или ебе , пък на всичкото отгоре неграмотен , то и аз съм неграмотен ама това твоето скоро не го бях виждал. :lol:

sis_mario
09-16-2012, 20:32
Да може да съм неграмотен ама поне не се подигравам на останалите вие сте поредните идиоти който само гледат да се подиграват и мой човек знам толкова неща за половият живот въпреки че сам на 15 години има хора който са ми казвали че мисля като 30 годишен мъж просто тая тема ей така я създадох да ва видя какви идиоти сте сички до един просто нямам какво да споря с вас и бих искал да благодаря много да Аморе-Мио до сега в нито една тема не сам видял такива обидни коментари като вашите Амореказа неще свястно поне не като вашите идиотщини засрамете се малко и искам пак до добавя че въоще не сам лапето за което си мислите че сам много баркате това че сам на 15 години въоще не ме прави по малуменот вас в област полов живот виждате ли вие колко сте тъпи как 15 годишно момче ви пробва да ви види колко сте малумни всички всеки втори е тук такъв просто няма смисъл да споря с вас мислетееее мислетееее. Всеки ден гледам какви ненормалници пишат някакви теми от сорта че си вталпявали че ако не пипнел дръжката на врата нещо щяло да стане и такива работи аз ви изпитвам ве не разбрахте ли аз имам акъл в мойта глава :Д глупаци да видя до каде можете да стигнете с тапотиите си въоще не съм тъпото 15 годишно момченце за което ме мислите NUBSS .



Няма да се опраите ади чао слабоумни такива и не пишете повече на тая тема че падате в очите на едно 15 годишно момче кето е по умно 30 пати от вас и през цялото време си е играло с вас хахахахахахаххахахахахаха х слабоумни.

sis_mario
09-16-2012, 20:33
отгледан съм от жени през целият ми живот и не ми се и вярва никой да ме развере

sis_mario
09-16-2012, 20:36
и толкова работи съм научил за една жена че ....... оффф няма смисал да приказвам просто чао SCHWACHKÖPFE

sis_mario
09-16-2012, 20:48
Не не мога да спра някой трябва да ви научи как вас да не са дите хората защото ми писна от такива като вас под вас имам такива дето се подиграват с темата и искам да кажа че сам научен от толкова жени и под жени имам предвит мама леля братовчетка ми повече няма да споменава и знам как едно момче да се държи с едно момиче и как да я обича ако мислите че ще сложа някоя тема да са излагате пак няма стане :D аз ва видях ква стока сте толкова сайто ве като този сам минал ехеееееее просто хора приемете че сте изиграни от 15 годишно лапе както ме наричате хахахахаххахахахахахах и много добре знам кога да пишкам мерси за съвета все пак изиграни човече :D.

sis_mario
09-16-2012, 20:51
Излагация сте за Република България засрамете се. Аз съжалявам държавата ни че е пълна с толкова изруди и уроди като вас. И сега вече можете да кажете че 15 годиното лапе :D :D мисли като 30 годишен.

autumn_eyes
09-16-2012, 20:59
сега темата ли си ъпваш?

PyCoKoCkA93
09-16-2012, 22:52
Зависи как и доколко си я предразположил.Може и за 5-10 минути,може и 2 часа да не ти стигнат...Всичко е до подхода.

ПС:С думите си сам се излагаш.Горните потребители ти помогнаха-кой с ирония,кой в рамките на добрия тон,кой индиректно...Жалко е да ги плюеш така,не ти отива на годините и на "интелекта",който твърдиш,че притежаваш...

someonerandom
09-17-2012, 05:32
Нито си научен на нещо,нито си зрял,нито разбираш от живота.Да,имаше иронични коментари заради начина ти на изказване,който показва пълна липса на информираност/опит.Което нямаше да е лошо на твоите години,ако не беше седнал да се правиш на голям.И е смешно във форум,където говориш с 19-20-годишни хора,с твоите 15 години и въпрос "За колко време свършва момичето при еди-какво-си" да обясняваш колко си запознат с интимния живот като цяло.А ако се доближаваше поне до 1/2 от зрелостта,която си приписваш,нямаше да реагираш така на най-безобидна ирония.Точно тъпото 15-годишно момченце,за което те мислим,си,проблемът е,че освен това си вярваш,че си светлинни години напред.

dimitar_ak
09-17-2012, 05:48
Излагация сте за Република България засрамете се. Аз съжалявам държавата ни че е пълна с толкова изруди и уроди като вас. И сега вече можете да кажете че 15 годиното лапе :D :D мисли като 30 годишен.

След последното ти изказване бих се замислил и 15 дали имаш.

Богиня
09-17-2012, 07:06
:grin: ЖДНБ! :grin:

deniity.we
09-17-2012, 08:10
Du bist eine kleine Göre!! You little piece of shit!!
От всичките коментари, които прочетох от теб не виждам грам акъл. Първо: Не можеш да напишеш едно изречение без да допуснеш грешка. Второ: Не мисля, че си по-умен и по-знаещ от НАС, защото си едва на 15 и най-вероятно още си мечтаеш за първата, която ще ти пусне. А това че си отгледан от жени...ЛОЛ!! Не виждам какво общо има това с темата за секса. Те (най-вероятно майка и сестра или нещо такова) само са те отглеждали и са те напътствали в явно скапания ти живот.
"Излагация сте за Република България засрамете се. Аз съжалявам държавата ни че е пълна с толкова изруди и уроди като вас. И сега вече можете да кажете че 15 годиното лапе мисли като 30 годишен."
Ето т'ва вече ме съсипа тотално ! ХахаХа :D С какво по-точно излагаме РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ!? Може би с грамотното писане? Или с това ,че се опитваме да ограмотим поне малко един малък сополанко като теб, който се мисли за всезнайко.
Наистина в България има изрУди и уроди като ТЕБ, но това го има във всяка страна хаха ! И това, че мислиш като 30 годишен... хахахаха за малко да повярвам :D LOL
Айде със здраве и наблягай повечко на ученето, защото май леко ти куца xD

anonymous708973
09-17-2012, 10:36
Малкия, ти си неграмотен. Какъв 30-годишен мъж те гони?

prosto_chovek
09-17-2012, 13:10
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/20986651.jpg :)

sis_mario
09-17-2012, 14:21
ne as spiram naistina prosto ne iskam da se zanimavam 4ao i sprete da sadite molqqq kato 4ovek

sis_mario
09-17-2012, 14:22
:D vse mi e edno

sis_mario
09-17-2012, 14:22
ma hi4 nqma da se zanimavam s vas

sis_mario
09-17-2012, 14:23
i vie se mislite za mnogo zreli ako naistina me poznavate vao6te nqma taka da mislite za men ti puska6 edna tema si4ki varhu teb bojeeeeee

MsMiracle
09-17-2012, 14:52
Ако наистина беше дори и наполовина толкова запознат със темата, колкото твърдиш, никога нямаше да пуснеш тази тема. Все едно да те питам като си биеш чекия за колко време свършваш.
Хората ти се смяха, защото си трагичен.

AnarchyBoy
09-17-2012, 15:15
:lol: този трол , още ли е тук бре. 8-) реролва а :razz:

Неграмотен , тъп всезнаещ професор , разбиращ и можещ всичко , разбрахме те , о Велики кралю на секса и всичките му разновидности , ти си бога на секса , на 15 а вече притежаващ 3 харема с по N-на брой сексапилни мадами от всякакви етноси , раси , и вероизповедания , и ги задоволяваш всичките съвсем сам , а ние сме идиотите от форума дето влизаш да ни се подиграваш и да изтъкваш пред нас "Грешните" как ти лижеш легиони от сексапилни Молатки,Индийки,Китайки и още много други от целия свят!
Разбрахме те, теб Майка ти сестра ти и леля ти ,те обучават в изкуството на секса още от 3 годишен. Отгледан си в Древен Манастир , закътан в долината наречена "Факултето" изучавал си всичко свързано с "секс" дълги години.
Тренирайки с своите майка,сестра,леля и още много знайни и не знайни, докато усъвършенстваш уменията си до краен предел , и сега след дългите години проливане на кръв,пот и сополи ти 15 годишния заставаш гордо пред нас 17+ годишните (но с по малко опит от теб) и ни казваш NOOBS , защото го заслужаваме. И обиждаш Родината ни(си) защото ти си видял само зло от живота. все пак 15 години са ужасно много , та ти вече имаш 37 деца и трябва да ги храниш всичките , барабар с златните мадами от твоите Харемове. Ти работиш на 3 места. А в малкото си ценно свободно време се занимаваш с това да задоволяваш всичките ти принадлежащи по ПРАВО жени , не че не го можеш , но все пак и ти си човек и ти трябва почивка. Затова и се оплакваш и от живота в страната , все пак много от нас не могат да достигнат преклонната възраст от 15 години , като теб и за това ние сме простички, нормални хора , който не разбират живота като теб , О' Нептуне бог на подмокрящите се жени, в връзка с това бих те помолил да SHUT THE FUCK UP!


Моля затворете темата :)

Богиня
09-17-2012, 15:42
Последният пост искрено ме разсмя!... :grin: Благодаря! :D
НО с това не съм съгласна::mad:

...ти си бога на секса...
Мммне... такъв бог не ми трябва! [-(

SisiJ
09-22-2012, 07:50
БОООООООООООООООООООООООО ООТ ! ...

SisiJ
09-22-2012, 07:52
Последният пост искрено ме разсмя!... :grin: Благодаря! :D
НО с това не съм съгласна::mad:

Мммне... такъв бог не ми трябва! [-(

!! точно ;д тоя пълно лайно ...жалко за приятелката му ! :lol:

DarkTemplar
09-22-2012, 13:29
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/20986651.jpg
Нали знаеш защо няма жени, които са истински вегетарианки?
Защото рано или късно всички лапат салама. ;)

Amore-Mio*
09-23-2012, 18:56
Хора, спрете се. О'кей, неграмотен е - никой не отрича, ама да тръгвате да съдите него и интелекта му във виртуалното пространство и да сте толкова убедени - тъпо е някак си.