PDA

View Full Version : Тотално съм шокиран от тази статия...



ForzaFelipe
09-16-2012, 10:55
„Здрач: Зазоряване – Част 2” – най-очакваният филм на годината

http://www.teenproblem.net/a/9-cooltura/38122-zdrach-zazoriavane--chast-2--nai-ochakvaniiat-film-na-godinata/


Тая година излязоха Батман,Спайдермен,Мъже в черно,Непобедимите 2,Подземен свят,4та част на Борн и Отмъстителите....и ако ми кажете че най-чакания филм за тази година е Здрач...аз ще си хвърля телевизора с ДВДто и преносимата ми памет с филми през терасата и повече никога няма да гледам филми...

ilovedeath
09-16-2012, 10:57
Не бе, тия нещо са се объркали. :D

kalpazanka
09-16-2012, 11:22
Тая година излязоха Батман,Спайдермен,Мъже в черно,Непобедимите 2,Подземен свят,4та част на Борн и Отмъстителите....и ако ми кажете че най-чакания филм за тази година е Здрач...аз ще си хвърля телевизора с ДВДто и преносимата ми памет с филми през терасата и повече никога няма да гледам филми...
Пропусна 3D-то! :smt016

kosder
09-16-2012, 11:54
Най-чаканият е "Хобитът".

SunSmile
09-16-2012, 13:42
най-очакваният?! you don`t say....
аз се чудя кво съм чакала 21 години.... добре, че беше тая статия да осъзная....
не знам как все още успявам да спя, въпреки вълнението за тоя филм...
(puke)

yakuza_
09-16-2012, 13:48
Значи ви шокира тая статия, а не ви шокира това, че циганин помпи и ограбва 80 годишна в село Х, че България е най - бедната страна в Европа, управлението на държават ?

gugenceto2
09-16-2012, 13:48
Аз научих едно много важно нещо от здрач. След като го изгледах разбрах че мога да повърна много повече пъти колкото някога съм предполагала за 1 ден.

ilovedeath
09-16-2012, 13:50
Значи ви шокира тая статия, а не ви шокира това, че циганин помпи и ограбва 80 годишна в село Х, че България е най - бедната страна в Европа, управлението на държават ?

Свикнала съм, кво има да се шокирам.

elito0o0o0
09-16-2012, 13:54
Ъъъ.. не знам кво толкова се впечатлявате. Всеки знае, че Здрач е най-голямата скорошна помия. Дори не съм го гледала тоя филм, не ми и трябва. Като чуя вампири, върколаци и тем подобни фантасмагории ми става ясно отвсякъде. Тъй че...

ilovedeath
09-16-2012, 13:56
Ъъъ.. не знам кво толкова се впечатлявате. Всеки знае, че Здрач е най-голямата скорошна помия. Дори не съм го гледала тоя филм, не ми и трябва. Като чуя вампири, върколаци и тем подобни фантасмагории ми става ясно отвсякъде. Тъй че...
И за не съм го гледала.. но пък Ван Хелсинг е як. 8)

elito0o0o0
09-16-2012, 14:01
То всички явно са свикнали да ги тъпчат с голямата обувка, а те да си мълчат. Явно тва е по-добрия начин лии.. не знам.
Ще продължават да вдигат цените на храната, бензина, лекарствата и т.н., заплатите ще си седят мижави, а 'ние' щото сме свикнали да ни правят на луди и щастливи, просто ще си мълчим и ще си свикваме. Nice fuckin logic. Хората се вдигат на протести само когато опре здраво ножа до кокала, иначе всеки си трайка сред стадото с овце и тва е. Много хора си мислят, че като оставят всичко тук да гние и заминат за чужбина, всичко ще е наред, пък тях там ще ги приемат с широки обятия и едва ли не ще им целуват краката. :lol: Аре няма кво да говоря повече. Свиквайте си.


ПП: Водичке, нищо лично към теб, просто всеки 2ри в тая държава е с подобно мислене.

SunSmile
09-16-2012, 14:04
гледах дали има 10 минути от първата част, сестра ми си го беше свалила... и го спрях.
нЕма и да го гледам никога!

yakuza_
09-16-2012, 14:04
Свикнала съм, кво има да се шокирам.

значи официално си минала на страната на стадото

ilovedeath
09-16-2012, 14:09
значи официално си минала на страната на стадото

По-скоро смятам, че няма надежда за държавата да се оправи някога.

elito0o0o0
09-16-2012, 14:11
За всичко си има време и начини, стига да го искаме. :)

fUcKsMiLe
09-16-2012, 14:15
Скука.
Bye, bye

ForzaFelipe
09-16-2012, 17:34
Значи ви шокира тая статия, а не ви шокира това, че циганин помпи и ограбва 80 годишна в село Х, че България е най - бедната страна в Европа, управлението на държават ?

Е да основа партия ли,да стана премиер и да поведа държавата към добро ли?Много време сме били губещи че за 1-2 години да се оправи държавата ни,аз смятам че има надежда,но предпочитам да замина за друга държава...И подобни простутий не ме впечатляват,глупост си има :)