PDA

View Full Version : Лилави петна



Ivan_lili
09-16-2012, 11:56
Здравейте,не знам дали има други такива теми поразрових се малко и не намерих, проверих в Гугъл, намерих само 1 тема 1 момче имаше същия проблем, но нямаше мнения по темата му беше в някакъв друг форум.Та относно това, сутринта като ходих до тоалетна да уринирам забелязах , че от горната страна на "гърба на пениса" имам 3 лилави петна, а вчера ги нямаше. Реших да да го "вдигна" и петната стават по големи , нормално защото кожата се опъва. Въпроса ми е някой имал ли е такъв проблем и възможно ли е някак си да се е е спукала вена или капиляр нещо?Най-голямото като размер което е под него забелязах , че минава капиляр. Ето снимка която намерих в онази тема , която не беше коментирана в другия форум http://prikachi.com/images/911/5020911d.jpg

mkio
09-16-2012, 12:53
прилича ми на протрито. Правил ли си скоро секс или да си го търкал грубо(къпане, самозадоволяване)?

Ivan_lili
09-16-2012, 13:01
прилича ми на протрито. Правил ли си скоро секс или да си го търкал грубо(къпане, самозадоволяване)?
Ами , секс правих последно тази седмица-сряда, а самозадоволяване грубо-не. За къпането - се къпя както обикновено , а да ти кажа не е протъркано , по скоро ми прилича на спукан капиляр защото при мен са 3 такива близо 1 до друго.

darkPaladin
09-16-2012, 14:24
иди на лекар задължително

Ivan_lili
09-16-2012, 19:14
иди на лекар задължително

Ами, май това ще направя утре :) , но не мисля ,че трябва да се притеснявам ,защото ясно личи , че е по кожата и не засяга отдолу, но все пак е нещо подкожно .... и ако е кръвоизлив знам ли , май наистина ще отида :)