PDA

View Full Version : Момичета, xаресва ли ви да ви лижат ануса?



БожиятАгнец
09-16-2012, 12:18
Изкефи ме темата, пък тя - заключена. (Ех, цицко,цицко... :/)
С'я, момчета и момичета, почвайте да се обяснявате - кой не харесва (що, как, кой, къде) и кой харесва ( също - що, как кой и т.н.). 8-)


(С'я ми заключете темата, щото се дублира и направо ше ви водя в Гсоподари на ефира. :lol:)

marilyn
09-16-2012, 13:05
Харесва ни, харесва ни... ма някои момченца нИ щЪТ да го правят.

SisiStrange
09-16-2012, 13:26
Честно казано, никога не ми е хрумвала такава идея. о.О

Oy7ofCon7roL
09-16-2012, 13:40
не видях авторката да е изказала мнение по темата :cool:

Psyko Nuts
09-16-2012, 14:23
Бих пробвал, само да не е окалян ануса, че... :D

Ivaaaaa
09-16-2012, 14:47
Мен пък нИ мА кефи идеята :D

Amore-Mio*
09-16-2012, 14:53
Не, не ми харесва.

Самата идея ми е отвратителна и гнусна, и дума не може да става да пробвам.

PyCoKoCkA93
09-16-2012, 20:53
Тука нещо съм пас засега.За вбъдеще кой знае...

anonymous708973
09-17-2012, 10:37
Харесва ни, харесва ни... ма някои момченца нИ щЪТ да го правят.

Интересно ми е как си искаш такова нещо.

deniity.we
09-17-2012, 10:45
Звучи отвратително :D Но всеки си има някъв фетиш :D Ако обичаш да лижеш ануси все ще си намериш някоя доброволка :D Аз лично не бих пробвала. Има достатъчно други места към които може да се насочи с езичето, че да го пращам точно при ануса хаха :D

marilyn
09-17-2012, 10:54
Интересно ми е как си искаш такова нещо.

Ми то не е да си искам. Сега нали се досещате, че не поставям въпроса "или го правиш и вс е ок, или не го правиш и сме до тука!" :D
Идеята е, че когато си достатъчно освободен пред другия това си е нещо съвсем нормално.

БожиятАгнец
09-17-2012, 14:09
не видях авторката да е изказала мнение по темата :cool:

Ох, на авторката явно трябва да й спират интернетът, като се напие. 8-)

Иначе аз харесвам. 8-) Смятам го за част от любовната игра и си е нещо най-нормално. Преди анален секс пък си е задължително.

Много хора намесват хигиената, като аргумент 'против', но пък, ако тя липсва ще липса дори и да не го правите. В смисъл - не виждам особена разлика дали ще правиш секс с или ще лижеш ануса на някого, който не се поддържа - еднакво "унизително" и долно си е. Интересното е вече защо хората си избират любовници от които се гнусят и/или на които им липсва хигиена.
(А за "гнусливите", в сексуално отношение, хора мога да кажа само, че или не са дорасли за секс или просто са инфантилни - и аз не съм сигурна, защото не мога и да си представя такова нещо.Около пубертета вече бях престанала да се "гнуся" от срещуположният пол.)

А псевдо-пуританските задръжки по темата хич не ми допадат. Не разбирам хората, които не искат да извлекат пълно удоволствие от сексът и смеят да твърдят, че може да съществува нещо мръсно, гнусно или нередно в това отношение.Единствено мога да кажа, че те губят и сами си пречат.
Няма въобще да коментирам лицемерието пък в това някой да твърди, че в еди-кой си "отвор" е редно да се получава удоволствие и че е нормално, и не-гнусно, но в друг (в случая на сантиметри от първият) е.

Аз не бих имала интимни отношения с човек, който си е поставил подобни 'граници'. Обичам тялото си и ако човекът срещу мен не чувства същото (или не смятам, че съм достатъчно 'достойна' за нещо подобно) не виждам смисъл въобще да правим нещо.
Дори и да сложим настрана духовната, емоционалната и етц. "висши" страни на сексът той пак е нещо много повече от едно проникване.

В общи линии това е първото, което ми хрумва по темата.

anonymous708973
09-17-2012, 20:34
Всичко е много хубаво написано, но аз явно съм от тези, на които би им трябвало убеждаване и чашка-две алкохол, за да се престраша.
Интересно ми е дали ти би направила това удоволствие на партньора си, ако той е съгласен, което много ме съмнява.

Едит: Мне, пак не ме кефи идеята. Супер притеснено би ми било. И мразя да ми е мокро на дупето :д

BloodyMeri
09-17-2012, 20:45
Всичко е много хубаво написано, но аз явно съм от тези, на които би им трябвало убеждаване и чашка-две алкохол, за да се престраша.
Интересно ми е дали ти би направила това удоволствие на партньора си, ако той е съгласен, което много ме съмнява.

Едит: Мне, пак не ме кефи идеята. Супер притеснено би ми било. И мразя да ми е мокро на дупето :д
Бе то за някои е унижение и да духат ма то пък не виждам някакво кой знае ква разлика дали му го лапаш или му лижеш Д-то

БожиятАгнец
09-17-2012, 21:27
Всичко е много хубаво написано, но аз явно съм от тези, на които би им трябвало убеждаване и чашка-две алкохол, за да се престраша.
Интересно ми е дали ти би направила това удоволствие на партньора си, ако той е съгласен, което много ме съмнява.

Едит: Мне, пак не ме кефи идеята. Супер притеснено би ми било. И мразя да ми е мокро на дупето :д

Въпроса към мен ли беше? Ако е - правила съм го, мнението ми пак е абсолютно същото, още като го писах важеше и за двете възможни роли. Просто наблегнах на пасивната, най-малкото, защото предимно представителки на нежният пол са "против".

Не знам от къде го откопахте това "притеснение" и цялата драма около нещо толкова елементарно, че и приятно.

Хубаво, де, хипотетична ситуация - партньорът ви без да иска ви облизва там. (И ви харесва, примерно.) Какво правим тогава? Екзорсист ли викаме или отиваме в някой манастир, за да изкупим греховете си? :/

Foxa^
09-18-2012, 07:42
Как може да ви е отвратително , супер възбуждащо и мръснишко е и в реда на нещата. Както казваше един мой приятел "аз ако не олижа отзад едно момиче, все едно не съм правил секс" :)

.Fuckin Wit' Ya MentaLLy
09-18-2012, 09:00
Отврат! Ние да не сме кучета да се лижем отзад бе :D

mimsssssss
09-18-2012, 15:05
Харесва ми да ме лиже, харесва ми и аз да го лижа. Определено има доста ерогенни окончания в тази зона.

lamer4e7o
09-18-2012, 15:22
Момчето да лиже момичето по ануса е що-годе разбираемо, но обратното… Лично аз не го приемам за много нормално, но както и да е. :)

sexblqn
09-18-2012, 15:59
Разбира се това си е част от любовната игра особено преди анален е задължително- нещо като сигнал ни е :)

Oy7ofCon7roL
09-18-2012, 16:00
Харесва ми да ме лиже, харесва ми и аз да го лижа. Определено има доста ерогенни окончания в тази зона.

https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcTOyi8vk7Y02hyQIbSefdXjPRmoGmcBW 5Y69Wcv1ZayJvhkgeD-

Grudi_SeXa
09-18-2012, 16:01
лижете си гъзерите и ще сте по-близо до природата

BloodyMeri
09-18-2012, 17:55
Въпроса към мен ли беше? Ако е - правила съм го, мнението ми пак е абсолютно същото, още като го писах важеше и за двете възможни роли. Просто наблегнах на пасивната, най-малкото, защото предимно представителки на нежният пол са "против".

Не знам от къде го откопахте това "притеснение" и цялата драма около нещо толкова елементарно, че и приятно.

Хубаво, де, хипотетична ситуация - партньорът ви без да иска ви облизва там. (И ви харесва, примерно.) Какво правим тогава? Екзорсист ли викаме или отиваме в някой манастир, за да изкупим греховете си? :/

Май ще е манастира освен ако не са католици :D:D:DПредимно католическите свещеници извършват тези ритуали

БожиятАгнец
09-19-2012, 15:44
Май ще е манастира освен ако не са католици :D:D:DПредимно католическите свещеници извършват тези ритуали

Че това не е тайна - каква връзка има с темата? Иронията ли не ми разбираш, какво ти има? :lol:
Иначе екзорсизъм се практикува "предимно" от луди фанатици.

Lyubeto
09-20-2012, 13:32
Много е възбуждащо. Радвам се ,че аз и приятеля ми сме наясно с хигиената си и няма притеснения от тази гледна точка. Най - хубаво е когато колената ми опират раменете и той е отдоло... :)

Trollec
09-20-2012, 19:57
лижете си гъзерите и ще сте по-близо до природата
Смени си аватара моля те
Сериозно стреснах се :D

mimsssssss
09-21-2012, 15:06
https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcTOyi8vk7Y02hyQIbSefdXjPRmoGmcBW 5Y69Wcv1ZayJvhkgeD-

Не разбирам проблема.