PDA

View Full Version : Само вкъщи може и навън



Golemiqmalyk123
09-16-2012, 21:04
Здравейте на всички :) На 14 години съм и започвам в ново училище, което вече е много близо до вкъщи. (Преди пътувах с автобус 20 минути) Та живеех на едно място учех на друго и навън излизах много рядко та малко надебелях ( имам съвсем малко шкембе) Сега като започвам с новото училище то ще е на 2-3 минути път та на обяд ще мога да ям и сутринта също. Вкъщи имам 2 гири по 4 кила едната и степер (там с краката едно чудо) Исках да ви попитам какви упражнения да правя г/д какво да ям някакви витамини, протеини етц. да взимам ли? 1.74 съм 69 кила искам главно да се отърва от излишните килограми и в бонус малко мускули или w/e. На фитнес не знам дали ще мога да ходя сигурно през ваканциите той също е доста близо до вкъщи. Та нека чуя вашето мнение :)

ccdesigns
09-17-2012, 01:07
Тия гири не са ли ти леки. Освен за 21 за бицепс, което и без тва се прави с лост и може би за рамо, за друго не виждам за кво можеш да ги използваш. За бицепс ще са ти леки, пък да не говорим за упражнения като чукове. За да свалиш мазнините, а и да стегнеш тяло е хубаво да се тича, но и степер би ти свършил работа. Тичането е по-хубаво де, но вече става хладно и, ако не искаш да ходиш на фитнес и степера може да ти свърши работа. Иначе от яденье. Ти си знаеш много ли трябва да отслабнеш, малко ли, но според мен не ти трябва някъв много строг режим. Спираш сладко и тестено и тва е. Или ядеш доста рядко. Ако пиеш газирано - и него. И ако си пиел и преди, може и вакуумки да правиш, виж в гугле кво са.

Golemiqmalyk123
09-17-2012, 10:06
Гирите са ми лекички, набирам се на лост едва-едва сладко не ям. Сутрин не закусвам (не ми се яде) и пия само вода и Nestea, а на степера вечер правя към 200 калории имам малки мускули на краката и г/д т'ва е ама имам малко шкембе и сега в гимназията ще ходя с някви ризи и да не се вижда кви упражнения да правя?

usein0304
09-29-2012, 16:09
http://allin.alle.bg/fitnes/