PDA

View Full Version : Клипче по Vh1



TheJack
09-17-2012, 14:58
Гледах 1 скандален клип по Vh1 за жалост бях на кафе а и не бях в адекватно състояние да запомня името на изпълнителя и песента..също нямам канала в дома нета е слаб(често сменям квартири :D ) Клипа представлява:
Една сутрин любимия главен герой в ролята на леко застарял около 35-40 годишен симпатичен барман на местно малко кафене среща невероятно прекрасно момиче , за да я впечатли той й хвърля по 1-2 погледа , след това като срещат очите си тои започва да и прави уникална чаша с кафе като на повърхността му има сърце мисля*.В този момент някакъв млад наперен барман се появява(лошия герой) и започва и той да прави кафе като на повърхността му прави също така невероятна рисунка..(маи се казва Coffee Talk това изобразяване на фигурки върху чаша топло кафе) В този момент по възрастния се ядосва и така двамата започват да си правят battle кои ще направи по-красива рисунка за готината мадама , след 4-5 различни уникално красиви гледки...по възрастния свежда поглед хвърля престилката и се отказва...но естествено хеппи енда мадамата му се усмихва и излизат от заведението двамата(щот той е готин пич)..! Надявам се съм ви разказал достатачно подробно клипа той е просто уникален наистина искам да го намеря заради самия себе си...и заради един малко по специален за мен човек :)
Напрауу този които ми даде името получава 10-20 екпресни бири или разбирасе коктейла по собстжено желание ;)
Благодаря предварително!
П.П. гледах клипа на 13.08.2012 от 16:30 доста късно се сетих за този форум и че има доста голям шанс някои тук да го знае..ВИЕ СТЕ ПОСЛЕДНАТА МИ НАДЕЖДА НАИСТИНА...

TheJack
09-21-2012, 16:43
UP :( :(

strave
09-22-2012, 10:16
http://www.youtube.com/watch?v=-qcZ9M-QoOc
Надявам се това да е търсената песничка.Поне по описанието за това се сетих. :)

TheJack
10-06-2012, 17:16
Майко бях забравил за темата..златни са ти ръчички многоо много мерсии :* {}