PDA

View Full Version : Промених се...



thelover3
09-17-2012, 19:03
Такамм...от 5 клас се преместих в ново училище, но тогава бях много срамежлива, неуверена в себе си и т.н.
Въпреки това с 1 момиче се сближихме много и станахме най-добри приятелки. С другите обаче не бяхме много близки, просто аз не си говорех много с тях, както казах бях много срамежлива. Както и да е....

Но аз се промених - станах по-уверена в себе си и доста по-общителна. Лесно се сприятелявам с хората, отпускам се лесно и пр.

Сега съм осми клас в същото училище съм в един клас с 2 от бившите ми съученички. Проблемът е, че пред тях съм стария човек, неуверена, но пред хората, които познавам отскоро(+ най-добрата ми приятелка) се държа нормално. Искам да се отпусна и пред тези 2 момичета, но ми е трудно. Ще съм ви благадарна, ако ми дадете някакви съвети : ))))

fUcKsMiLe
09-17-2012, 19:45
Какво те промени? Какво те накара да станеш уверена в себе си.
Защо си притеснена пред тях, какво не ти позволява да се отпуснеш.
Спомни си и ще разбереш причината. Просто се забавлявай в училище си и си с приятели- какво по-хубаво от това?

JuStElly
09-17-2012, 20:34
Много хубаво,че си се променила и то към добро. Проблемът,обаче е,че пред тези 2 момичета ти все още си онова неуверено момиченце от миналото... те са те запомнили така и ти си свикнала да се държиш така.. Не искам да те плаша,но може би никога няма да се отпуснеш пред тях,така както пред другите,по простата причина,че те ти напомнят за миналото и ти все още се чувстваш това малко неуверено момиченце.Най - добре се примири и избягвай тяхната компания.

thelover3
09-17-2012, 21:52
Какво те промени? Какво те накара да станеш уверена в себе си.
Защо си притеснена пред тях, какво не ти позволява да се отпуснеш.
Спомни си и ще разбереш причината. Просто се забавлявай в училище си и си с приятели- какво по-хубаво от това?

Не знам точно какво, но исках да стана по-уверена преди около половин година. Не се харесвах така, исках промяна. Исках да говоря с хората без да се притеснявам какво ще си помислят и т.н.
Може би просто трябва да се отпусна без да ми пука много...

thelover3
09-17-2012, 21:56
Много хубаво,че си се променила и то към добро. Проблемът,обаче е,че пред тези 2 момичета ти все още си онова неуверено момиченце от миналото... те са те запомнили така и ти си свикнала да се държиш така.. Не искам да те плаша,но може би никога няма да се отпуснеш пред тях,така както пред другите,по простата причина,че те ти напомнят за миналото и ти все още се чувстваш това малко неуверено момиченце.Най - добре се примири и избягвай тяхната компания.

Хмм..може и да си права, но те са едни от най-свестните момичета в класа ми. Просто 5, 6 клас, част от 7-ми бях доста затворена и не си говорих много с тях, което не беше никак добре, но го осъзнах късно...
Мерси за мненията!

Amore-Mio*
09-18-2012, 05:32
Просто дай всичко от себе си и се промени, и пред тях. Да, те са част от миналото ти - хора, които са знаели, че си затворена и необщителна. Но това, в никакъв случай не бива да те прави неуверена. Всичко е в миналото ти. Отпусни се и действай.

fUcKsMiLe
09-18-2012, 07:00
^ Абсолютно съм съгласна с горното мнение :)
Отпусни се и да не ти пука. Щом си го направила веднъж, ще можеш и втори път. Не се притеснявай, щом са готини момичетата, ще разберат че преди време просто си била по-срамежлива. Не се води по спомени и стари преживяване в това отношение, иначе няма да се промениш.. дори и да го искаш :) Успех!

thelover3
09-18-2012, 07:13
^^ Мерси за съветите, ще пробвам това, което казвате (: