PDA

View Full Version : Брат ми...



xXWinnerXx
09-18-2012, 12:56
Започвам отначало, с брат ми никога не сме се разбирали перфектно, никога не ми е бил чААААК толкова симпатичен, помагал съм му и той на мен също но някак си не сме си били никога толкова близки (не казвам че проблемът е само в него, 120% и аз имам вина, но помислете въху това което ще напиша). На 19 години е, не си е имал приятелка, най-добрите му приятели се свеждат до тези от училище които малко го използваха защото е по умен (но задръстен). Понякога се държи сериозно, нормално, но доста често започва да се лигави например с домашния любимец, почва едно "коооотенце сладко, Fluffaluffagus (толкова е абсурдно и тъпо) и други подобни имена и такива работи, после я гушка, гали си главата ей така, ляга на леглото където е тя и си гали главата в нея и т.н. Супер странния е, не го бива с хората, има комплекси доста. И на всичкото отгоре иска да го уважавам...да, той не е абсолютен идиот, има и добри страни, даже прекалява с някои неща и допълнително ме дразни (но не е от това) (като например, не иска да сваля музика, фил,ми и игри от нета, заради морала си...). Майка ми вече не се занимава да му говори да излиза с приятели, да се запознава, да завързва контакти, тоолкова много му е говорила като беше по-малък... И ми се сърди че не съм го бил уважавал и че съм се държал лошо с него DAFUQ??? даже започва да ми прави мръсно, споделете мнението си, кажете какво да правя, не искам да се караме (не за да се сдобрим, просто за да не ми прави мръсно, нищо не искам от него, никога не е бил много нясно с околния свят, изобщо не ми е полезен освен като донеси това, донеси онова, иди да направиш нещо...знам че това е гадно, но повярвайте ми опитвал съм всичко)

tEJKAR
09-18-2012, 13:28
Проблема е бил в теб от самото начало .. сам разбери защо, аз няма да ти кажа!

Incadeptus
09-18-2012, 13:29
Де да бяха всички братя кате него.Задръстен си ти,кво му е страноото на тези неща не знам.Какво като не завързва контакти с тъпунгери,малоумници и лигощини,много по-добре за него.Котката ми е любимото животно.Много добре знам кви ша са тея в училището му,някви идиоти дето приказват само глупости и са тъпи на всичкото отгоре.Остави брат си на мира.И поясни как така се държиш лошо с него?Какво си му казал или сторил?

xXWinnerXx
09-18-2012, 14:35
ами като прави такива глупости му викам "ох, боже, баси лигльото" "стига си се лигавил с котката" примерно. Ще помисля над това което казахте, но разберете той или се държи инфантилно, или се държи сериозно (по-различно от нормалното, т.е. Твърде сериозен с възможност да обижда и да се държи гадно)

xXWinnerXx
09-18-2012, 14:39
incadeptus те не са всички глупаци и идиоти, има и свестни хора, но той ги няма като близки хора/приятели. А пък позволява да го използват въпреки че ЗНАЕ че е така, защо не прави нищо, нямам си и на идея, той ни е казвал че е наясно че се опитват да му се качат на главата от даскало (щом са се опитали, са И успяли, пак ни го е казвал).

Mirchu
09-18-2012, 18:26
Леле все едно слуяшам себе си. При мен е абсолютно същото, едно към едно. Единственото изключение е че нямам котка :D
И моя брат е на 19 и е същия. И проблемът е, че няма решение - както и ние сме на настроения - така и те. И моя така - когато му скимне е егати пича, но през останалото време ее ...- не мога да го понасям. Но трябва да търпим - такъв е животът. Не му обръщай внимание и толкова :)

pifiella
09-18-2012, 20:01
Оплакваш се, че брат ти не е поредното надрусано дебилче, а е свестно и срамежливо момче,което има морал в 21 век........Уоуу на къде върви светът?! А,знам на зле....

Incadeptus
09-19-2012, 12:07
Точно така,пълно със простаци на тая малка планета земя,трябва да се препланетвам ;д

marilyn
09-20-2012, 15:08
Донякъде те разбирам и според мен това си е просто храктер. Само дето моя брат е по-голям (аз съм на 19, той на 28 ) и има куче. И той на моменти много го лигави. Иначе и той е такъв неконтактен и мен ме дразни много понякога, от караниците ни спасява това, че не живеем заедно и се виждаме през няколко месеца. Пробвала съм да поговорим- не става..
Предполагам и твоя брат си е такъв... всеки с кусурите си какво да правиш.

SHPAIdURmeN
09-20-2012, 22:59
xXWinnerXx авторе Ти си ограничен задръстен ама наистина, както по нагоре каза "teJKAR" проблема е в теб. Как може не мога да го побера в главата си да тие трудно да го гледаш как си играе с една котка ЛОЛ казал там нещо си котенце и вече си причислил собствения си брат към групата на задръстеняците. И да те попитам аз, ти като си толкова разбиращ и знаещ кой е задръстен и кой не, ти барим да беше дала един съвет на БРАТ си или. Как да се оправи и разбира с момичета или нещо от сорта. Аз разбирам че ти не го смяташ за свой брат, така ли е ? Я се замисли, я прочети, отново какво си написал за собствения си брат и отново си задай въпроса ??!...

fenkaaa
09-21-2012, 01:14
Както се разбира,брат ти е задръстеняк и не иска да се промени,но все пак ти си му брат,замисли се как трябва да се държиш с него,щом останалите го отхвърлят.

kitty02
09-22-2012, 07:48
Това е неговият живот, не твоят.

princesk1
09-22-2012, 10:13
Де да бяха всички братя кате него.Задръстен си ти,кво му е страноото на тези неща не знам.Какво като не завързва контакти с тъпунгери,малоумници и лигощини,много по-добре за него.Котката ми е любимото животно.Много добре знам кви ша са тея в училището му,някви идиоти дето приказват само глупости и са тъпи на всичкото отгоре.Остави брат си на мира.И поясни как така се държиш лошо с него?Какво си му казал или сторил?

++++++++++

Amore-Mio*
09-23-2012, 19:14
Осъзнай се. Той си е нормален, макар и различен от голямата част от хората на тая възраст. Какво? Би предпочел да е тъп, неграмотен и неук, да хойка наляво и надясно, да пие и да се друса, така ли? Хайде, стига. Много си е добре даже, че има морал, уважава и обича домашния си любимец, и че учи.

mirki4a
09-23-2012, 20:13
Леле все едно слуяшам себе си. При мен е абсолютно същото, едно към едно. Единственото изключение е че нямам котка :D
И моя брат е на 19 и е същия. И проблемът е, че няма решение - както и ние сме на настроения - така и те. И моя така - когато му скимне е егати пича, но през останалото време ее ...- не мога да го понасям. Но трябва да търпим - такъв е животът. Не му обръщай внимание и толкова :)


Що не хванете да се ожените с xXWinnerXx? - Ти ще се изнесеш у тях и най после ще имаш стая,а той ще прати брат си при твоя за да си има приятел...


П.П.Пък и с xXWinnerXx вече имате нещо общо - братята ви!

xXWinnerXx
09-24-2012, 13:37
Такаа, изглежда не съм пояснил за тези които не са разбрали че двете състояния на по големите братя не са необщителен и странен и друсащ се и някъв ненормален идиот, да опитвал съм се да му помагам, не говоря да му кажа, еей, я я виж тая мацка ква е яка и да му кажа кво да й каже, опитвал съм да му казвам да не е толкова срамежлив, да не се държи така защото навън може да се изпусне ама дотам, фръцка ми се и точка, да не съм му говорил такива работи, кво ли разбирам аз, аз НЕ СЪМ безгрешен, в ниикакъв случай, но и той не е китка цвете. Мерси все пак за отговорите които сте дали, радвам се че видях отношението на другите хора, ще помисля още веднъж по въпроса и ще премисля нещата, така или иначе търпя и аз, и той мен, като женени сме :D :D живеем заедно и няма кво да правим

draid
09-24-2012, 22:50
Както се разбира,брат ти е задръстеняк и не иска да се промени,но все пак ти си му брат,замисли се как трябва да се държиш с него,щом останалите го отхвърлят.

Ти ще да си от ония най отпушените явно ...

Човек който няма контакти, има привидно висок морал в днешно време и обича животни е задръстен ? Трябва да си предефинирам понятията спрямо днешното поколение.