PDA

View Full Version : Никой не ме разбира !!!



sisi_ifchy
09-18-2012, 16:29
Здравейте !!!

Моля ви помогнете ми дайте ми съвет незнам какво да правя гаджето ми постоянно добавя момичета в фб има момичета в телефона си дори и снимки на момичета незнам какво да правя а уж ми обеща че повече няма да добавя други !!!


Защо прави така ;( ;( ;(

UltraBlue
09-18-2012, 16:43
Свиквай! Не виждам да прави нещо нередно,но щом си толкова ревнива и неуверена се разделете.

xXxPETYAxXx
09-18-2012, 16:49
Ако има снимки на приятелки - какъв е проблема?! Но ако има снимки на непознати от ФБ е много тъпо. И ти обаче не си безгрешна - не може да му забраняваш да добавя когото и да било във ФБ! Оставяй го като ще се карате за простотии!

sisi_ifchy
09-18-2012, 16:52
той въобще не ги познава тия момичета :(

SisiStrange
09-18-2012, 17:58
Ти не беше ли тая, която щеше да се самоубива?

Започвам да си мисля, че си някой трол.

Пускаш често теми, в които се оплакваш от някакъв муньо, всички ти казват да го зарежеш и ти спираш да следиш темата до следващата.

marilyn
09-18-2012, 19:56
Започвам да си мисля, че си някой трол.


+++

valdesbg
09-18-2012, 20:01
Ама още ли му търпиш лиготиите на твоя перко. И преди ти казах - ти си за бой. Докато смяташ че си жертва и нещата не зависят от теб - така ще е.

HollyGolightly
09-19-2012, 00:22
Всеки път щом пуснеш тема, съветите които ти даваме са едни и същи. И все още съм на мнение , че трябва да го зарежеш.
Или си трол или наистина много се мразиш, че да си го причиняваш това.

Amore-Mio*
09-19-2012, 06:45
Уф, момиче.
С тия твои теми, ми дойде до гуша. Колкото теми пусна, толкова пъти повечето бяхме на мнение, че не е за теб. Ти щом продължаваш да си с него, ще свикнеш с всичко това.

bilqnavod
09-19-2012, 08:16
Защо прави така ;( ;( ;(

Защото позволяваш да се държат с теб така. Като не ти харесва ситуацията има едно решение и ти знаеш какво е.
Престани с тази агония, престани да пускаш теми и да питаш едни и същи неща. Всички тук ти казваме едно и също нещо и то е за твое добро.

scandalousLady
09-19-2012, 16:48
Седнете и говорете! Обясни му, че не ти е приятно, но ако не иска да те разбере вече решението си е твое какво ще правиш с тази връзка. Не се тормози.

Charismatica
09-19-2012, 16:52
кх, затова внимавайте с кой се хващате , щото после е много кофти като разбереш, че ходи и с още 3 примерно. Ако не те разбере и се сприятелява и с други непознати момичета- не става въпрос за приятелки- просто му бий шута ! Колкото и да е трудно. Той няма да се промени ( поне в близките няколко години) :) Казвам го от личен опит

balu4ka
09-19-2012, 18:05
^Това не е точно така,до хора е.
Мисля,че трябва да поговориш с него и да се изясните.Ако продължаваш така,ще го задушаваш с ревността си.Както има една поговорка "Ревността е изкуството да причиняваш на себе си по-голямо зло, отколкото на другите."-замисли се.

SHPAIdURmeN
09-20-2012, 07:24
Започвам да си мисля, че си някой трол.

Maй май :D +