PDA

View Full Version : Вашите мнения и идеи..



Слънцеее
09-18-2012, 17:15
Здравейте :).. Тази тема е за малко разнообразие.. Който иска може да сподели как е минала ваканцията му и дали е била пълноценна..


НЕ ЧЕТЕТЕ ЗАГЛАВИЕТО :D, защото редактирах темата :D

PullMeCloser
09-18-2012, 23:31
Супер, перфектно ми беше всичко. Пообиколих си стабилно, изчезна ми личната карта и имах някои проблеми, но всичко ми беше идеално иначе.

crowberry
09-19-2012, 07:30
Добре ми беше. Доста неща оправих и развалих, но беше интересно.

marilyn
09-19-2012, 10:52
Ми супер. Ходих си на моренце, видях си приятелите, постигнах си тва, което толко исках- приеха ме в СУ, успях да си почина... сега остава още малко време докато почнем иии нямам търпение. Хубаво беше това лято... имаше тръпка.

lovelywords
09-19-2012, 16:04
Перфектно. :)

Dreams12
09-19-2012, 16:34
Оо, лятото ми беше прекрасно, прекарах го с любимите си хора, "най-сетне си разчистих сметките" \:D\ с едно момиче. Изпълних това, което обещах на себе си - да се движа повече от предишните лета. Четох задължителната литература за лятото. Подмених си козметиката, открих нови и по-добри продукти :33. Луднах по една банда (One Direction <3). Ходих на море и на басейн. Разбрах колко яко нещо са гривните :D. Писах някакви разказчета в дневничето си. Оскубах си веждите (всъщност го направих още през февруари nvm :D). Обезкосмих си краката, ръцетее и мъхчето над устната. Научих се да се харесвам такава, каквато съм. Обещах си да спра да обсъждам хората без да ги познавам и успях, направих го. Рисувах си върху ръцете с разни картинки, направо не ми се щеше да се изтриват :D. Открих фейсбука на супер печено момиче от София ^^. Направих си профил в ask.fm (http://ask.fm/Mimimuahah ) и в twitter (https://twitter.com/Maria77229902). Научих се да ценя малките неща и осъзнах колко важен е всеки момент, как животът може да се преобърне за секунда. Намерих два адски яки канала в YouTube. (Annie Jaffrey; Macbarbie07).

Беше ужасно пълноценно лято, мина толкова бързо, сякаш отлетя за един миг..